Šta je novo?

Electroneum

Pa pronadji fajl pod nazivom wallet.adress idi na edit obrisi tu adresu u fajlu i stavi svoju public adresu iz Paper wallet-a.

Evo detaljno upustvo kako lako je samo prati stavke :) mozes da prebacis iskopano samo za sada a ko je kupio Ico coin poput mene mora da ceka da prebaci te novcice jos nekoliko sati.

Be sure to have your paperwallet available with all 3 adresses (public, private view, private share!)

STEP 1

Goto https://downloads.electroneum.com/
Download the Windows Direct Miner (ZIP)
Unzip it!

STEP 2
Press win_button + R
A lil window will appear, type CMD and press ENTER

STEP 3
Browse to the root directory of the unzipped windows miner you just loaded.
Example starting in C:\Users\Username>
Type: cd Downloads\win-x64-0.11.0.0

(Going the wrong path? cd.. takes you back a step.)

STEP 4
Check with "dir" command that files are present.

Now we are going to restore the wallet. Type the following: electroneum-wallet-cli --generate-from-keys New_Wallet_Name.abc
Choose whatever name you want for New_Wallet_Name.abc.

If typed correctly it'll ask for Standard address. Copy&paste yourpublic view key. After that your private spend and view key aswell.
Make sure to copy them to notepad before and delete every SPACE you might find. Otherwise it'll prompt you with an error.
Last step is to secure it with a strong password. Dont miss out on this!

STEP 5
View your wallet.

Navigate into your unzipped folder, its important to have the deamon running. Start electroneumd.exe. Keep it open, unblock it if firewall promp comes up.
Now start the electroneum-wallet-cli.exe
Its gonna ask for the wallet file name. The name you have choosen in Step 4. Type it. In this case: New_Wallet_Name.abc
It'll ask for the password you've choosen before. Type it in.

If done correctly it'll synch with the blockchain. Might take a few.
Once thats done it'll show you all your transactions aswell as your balance. You are now free to update it whenever you want. Just type the following: refresh.
 
Poslednja izmena:
To je sve sto imam
61cf27a5c83d1f9deb4e61ae8ebafad8.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja mislim da sam sve uradio kako si rekao. Miner died stalno ispisuje
e4096a6d31a2521fea0ab1396e31da05.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
U wallet address stavis samo adresu tvoju bez share i private key....I to samo public adresu iz Paper wallet-a.A za paper wallet moras da se registrujes na electroneum i da ga posle tamo napravis si uradio to?

Vidis da ti pise private key unknown comand.

Kad otvaras prvi put wallet.address pisace ti neka adresa tu adresu slobodno obrisi i ubaci tvoju iz Paper wallet-a.
 
Poslednja izmena:
Sve mi je jasno sto si mi napisao, dobio sam adresu kad sam isao na offlinepaper wallet imam je u pdf. Unesem je wallet.adress, kad pokrenem miner, tamo mi je adresa ali ne mrda dalje
a2fe7ca8157065285328f9fc85001144.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
I sta se desava kad kliknes start mining?Izbacuje gresku ili?

Probaj port 3333.

Probaj da stavis cpu cores 1 ili 2 a ne 3.Koji to procesor imas pa si stavio 3 cores?Ako imas taj iz potpisa treba da stavis cpu cores 4 a ne 3 jer ima 4 jezgra.

Ako imas neki razmak u samoj adresi moras da ih sastavis mozda zbog toga nece.

Si kliknuo na save kad si stavio tvoju adresu u wallet?

U pool host stavis samo electroneum.hashparty.io i nista vise.
 
Poslednja izmena:
Probaj sve gore napisano mora da ti proradi ne postoji niko kome ne radi.

Posalji mi public adresu na pm da vidim da li ima razmake ako te ne mrzi.Ja tu public adresu ionako ne mogu da koristim bez one 2 adrese jos sto su u Paper walletu.

Nema virus sigurno ne znam sto ti to izbacuje.

Evo kako je kod mene.http://prntscr.com/h5ene4

Jel ti graficka kopa nesto trenutno?
 
Poslednja izmena:
Novo njesra
4150b405808823f716e2caeeff03cd18.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Samo je restart falio
efe087f925eacdb7178ce2513eb156f0.jpg
 
Poslednja izmena:
Opet to ne valja stratum se nije povezao vidis da pise stratumrecvlinefailed ne kopa to nista trenutno.Probaj da pokrenes opet onaj program njihov direct mining software od 106 mb u njemu nadji electroneumd i pokreni i sacekaj da se zavrsi sinhronizacija i nemoj da ga zatvaras,pa onda pokreni miner i vidi da li ti se stratum povezao kako treba.

U svakom slucaju hash je tacan i dobar :D taj procesor kopa 90 h/s sto je ekstra u odnosu na ovaj moj :).

Jel si siguran takodje da ti adresa nema razmake da su sva slova jedna do drugog?
 
Poslednja izmena:
Meni radi ovako kako je fallout napisao i kopa mi 28h/s na i3. Samo me interesuje da li mogu sa tri kompa na istu wallet adresu i gde mogu da proverim koliko je iskopano?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ne vidim sto ne bi mogao ljudi kopaju sa 1000 grafickih odjedanput ovo.Mozes na istu wallet adresu sto da ne.

Mozes da proveris na pool-u na kojem kopas.Videces dole na electroneum.hashparty.io samo ubacis svoju adresu i kliknes na lookup.
 
Poslednja izmena:
Pored grafika koje na komad bacaju preko 20x vise hash-a mislim da nema smisla kopati procesorom.
 
Meni procesor kopa Etn a grafe kopaju Zen-a tako da ono ne gledam sta se isplati koliko iskopa iskopa nije bitno :).Ionako holdujem :).
 
Win def mi prijavljuje virus u majneru, mozda zato ne radi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probaj da ugasis antivirus pa probaj ponovo sta da ti kazem.Vidis da dvojici vec radi nema virusa.
 
Aha uspeo sam,hvala..a ako hocu sa grafickom geForce gt610 jel da skinem neki miner iz ovih mining apps? I da li je slicno podesavanje?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
20 konfirmacija!!!:mad:, pa dok ga potvrdi bice 100 satosija
 
Meni je potvrdilo za 10 min. :) nema sta da se brines.

I naravno da ce coin i dalje da pada prvo ce ga dumpovati a posle nekog vremena tek sledi pump.

Dump je dobra prilika da se kupi jos....Ali ne sada jos ce on da pada.
 
Poslednja izmena:
Zasto ne postoji registracija vec samo login i naravno ne moze se pristupiti...pise samo pratite nas na FB...bla,bla...
 
Pa na aplikaciji pise login i facebook login.nemam FB a ispod pise SIGN UP via the website...Odem na website i tamo isto,nema opcije CREATE samo login a sta mi vredi kad nisam registrovan.Isto tako i ono offline pravljenje walleta,nista ne moze...ili ja nesto pogresno radim :-0
 
Aplikacija za telefon mislim da nije funkcionalna jos uvek.

Probaj preko racunara.
 
Ajde valjda ce tebi da uspe. Ja sam pokupio viruse i sad mi jedva win radi, butuje ga vise od 5min. Dizem ruke i stavljam novi win

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pokreni electroneumd.exe sacekaj da se sinhronizuje.Pa vidi da li imas wallet.adress fajl.
 
Nazad
Vrh Dno