Šta je novo?

Electroneum

Nece na cryptopiu direkt ali ima sad wallet na fonu gui ne mora da se sinca svaki cas.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Svi moji rigovi kopaju direktno na Cryptopiju od kada se Nanopool ukljucio na ETN (odnosno ETN na Nanopool). Nikada nikakav problem nisam imao.
Cast-xmr miner daje malo nizi hashrate od xmr-stak ili wolfa ali zarad toga nema stale shares ;) tako da je reported hashrate malte-ne jednak relanom hashrateu na rigu sto je jako bitno...

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
jel ima neko ideju šta se dešava sa nanopoolom? meni neće da očita server
 
Trenutno nece nijedan da ocita...

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

P.S. Lazem. Meni Nanopool radi. Upravo ocitao reported hashrate na 16.9Kh...
 
Poslednja izmena:
Viđao sam i ja ponekad stale share u određenom trenutku. Gde vidiš broj stale sharova? Tek sam počeo s ovim, pola nisam još pohvatao. Claymore za sada koristim.
I gde da skinem taj cast xmr miner? Vidim na btctalk neki ali pominje se da je za vegu, ne znam da li je isti i za polaris?
 
Neko Gandalf3000 sajt ili slicno. To je sajt tvorca majnera. Skini odatle 0.81 verziju i sa amd sajta blokchain beta drajvre. To je to.
Ne znam gde se gleda kod Claya broj stale shares :(

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Kako je najisplativije povući tj prodati etn da se što manje izgubi na provizijama (osim direktnom prodajom kupcu). Na cexu bih prodavao za fiat i povlačio samo ne znam koju valutu najbolje kupiti i slati sa kriptopije, nisam znao da su osetne razlike u proviziji. A ne mogu na njihovom sajtu da nađem fee detalje
 
Od coina sa CEX-a, najmanja provizija je za ZEC...

Na Craptopia odeš direktno na withdraw, pa upises bilo koji coin, i onda pokaže proviziju.
 
Poslednja izmena:
Vala najmanja na ZECa! Hvala na savetu!!!

Pitanje za sve Vas:
Šta mislite o Suprnovi za ENT ???
Nanopool počeo nešto da d*ka sa Hashrateom ili ih to j*be glavni ETN?!?!?
 
Nanopool poceo da zeza i sa eth,nista me vise ne cudi u vezi njih..
 
Koji pool još trenutno koristite osim nano, da je dobar? I jel to diff osetno skočio? Vidim opala "proizvodnja" novčića.

Probao sam malo cast xmr miner i ne sviđa mi se a i bilo je dosta nekih problema s njim. Za nijansu je samo pokazivao više heša nego claymore cryptonote 10.2 koji sam do tad koristio. Ali sad sa najnovijim clay 11.2 osetno više, čitavih 10% tako da sam prezadovoljan, ne verujem da može bolje od ovoga. 940-960 heša sa lošim majnerskim rx470 grafikama koje imaju lošu memoriju (ide samo do 1970 mhz i recimo na eth ne može da izvlači više od 28.6)
 
Zasto zeza nanopool. Meni radi odlicno eth bar.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Meni radi kako treba za etn, ili možda samo mislim da je tako. :)
 
Bila (opet) najava na tw da ce etn izaci na HitBTC-u.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Jeste.
7a5c3d95fab841f1c00cf23db2b67155.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I vec raste

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Je l' probao neko da rudari ETN sa XMR Stak?

Imam rig 6 X RX580 8GB i baca 4330 H/s što ne znam da li je OK.
Može neko da podeli koliko mu baca jedna RX 580 8GB ako je probao?
 
Imas postova kolko volis sa rezultatima.
Ja sam probao a sada koristim wolf-xmr (isto ali za dlaku razlicito). Cak sam dao i opis poigravanja sa threadovima koji izvlace vise hasha.
Ja sa pomenutim karticama i klokom od 1150/1960 a threads: 2, dobijam 920/930h/s po kartici...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni su rx570 davale po 700.

Edit: zar je etn jos isplativ da bi se neko cimao oko njega? :/

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas postova kolko volis sa rezultatima.
Ja sam probao a sada koristim wolf-xmr (isto ali za dlaku razlicito). Cak sam dao i opis poigravanja sa threadovima koji izvlace vise hasha.
Ja sa pomenutim karticama i klokom od 1150/1960 a threads: 2, dobijam 920/930h/s po kartici...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Hvala za info baš ću da probam taj wolf-xmr jer je hashrate koji pominješ znatno viši od onoga što ja izvlačim.
Meni su klokovi 1150/2140.

@vlado_kovac

Zato mi i deluje da bi RX580 morale više da bacaju od 720 koliko meni sad izađe prosek po karti.
 
Pricao sam o tome ranije.
Ja vec par meseci kopam etn, i mogu vam reci da je zarada skoro ista kako i sa eth.
To sto ljudi sporeduje na whattomine i to sto whattomine daje da za eth se zaradi vise, i nije bash tacno.
Mogu vam reci da zarada po calculator na nanopool koji je tacnije nego taj na whattomine, znaci calculator kaze da zaradzujem dnevno skoro isto kako i eth od whattomine.
A znam da calculator na ethermine kaze za 10-20% manje od whattomine.
A cryptonight je son za kopanje, equihash troshi oko 40% vise struju i karte su nestabilji usporedbu sa etn.

edit: a whattomine calculator za etn pokazuje 20-30% manje od to sto dobijem na nanopool.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko izlazis mjesecno sa koliko karti?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
456824a052923a3f1824880ca953d0ef.jpg

447f7c99ce541c369eeb6d1fb95faa10.jpg

Sa 18 karta oko 1737 usd


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koje karte koristis,zna li se za 1070?Vise daju ili manje?
 
Sa 18 karti se oseti razlika na potrosnji lepo manje na racunu a kopa se skoro isto samo stekajte novcice ide on gore u narednim mesecima.

A na whatomine pokazuje -35 luck ima da se promeni.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vrh zarada. Koliko ti baca po karti i koja potrosnja(struje)?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno