Šta je novo?

Electroneum

Jel prebacivao neko ETN sa web walleta na cryptopia, neće 2 dana da mi prebaci, stoji pending?
 
Zanima me ovaj coin, ali nemam trenutno cime da ga kopam. Kako da dodjem do coina, samo cryptopia?

Mozda nije pitanje za ovu temu, ali kako tamo uopste mogu uzeti ETN? Kupim neki drugi coin pa tamo prodam i uzmem ETN?
 
Je l' realno da mi AMD FX 8370 baca 250h/s?

Nekako mi je to previše, još sam u Clayomore-u ostavio broj threadova na autodetect...
 
To i nije neki skor, 3.5x manje od polarisa, a pitanje je potrosnje. Na koliko C ti radi kad kopa?
 
Imam čudan "problem" kada mineujem sa CPU-om, Claymore se uvek kači na sledeću adresu xmr-eu1.nanopool.org:14433 bez obzira što sam u config fajlu stavio adresu etn-eu1.nanopool.org:14333.

Je l' to u stvari OK ili ne?
 
Jel kopa ko trenutno ETN na nanopoolu ? Koliko daje novica po MHs na 24 sata ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sa rx 570 baca 600h/s; po danu 20-30 novcica


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Jel kopa ko trenutno ETN na nanopoolu ? Koliko daje novica po MHs na 24 sata ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je hashrate na mineru 3350kh a na nanopoolu oko 2900 prosek, negde nestaje 15%.. dnevno je to oko 110-115 novcica
 
Ok. Hvala puno na info


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam čudan "problem" kada mineujem sa CPU-om, Claymore se uvek kači na sledeću adresu xmr-eu1.nanopool.org:14433 bez obzira što sam u config fajlu stavio adresu etn-eu1.nanopool.org:14333.

Je l' to u stvari OK ili ne?

nije ok jer je to monero pool... da nije to devfee gde se kači?
 
Nije, devfee pool je odvojen.

Nisam uspeo da skapiram zašto se to dešava pa sam tražio od drugara da mi pošalje njegov konfigurisan Claymore 3.9.
Zamenio pool i adresu i na keca radi bez problema, moguće da je stvarno neki bug bio...
 
ljudi el dobro ovo? registrova sam se na myelectroneum, dobio adresu i ubacio u miner. el to sve?
 

Prilozi

  • Screenshot (3).png
    Screenshot (3).png
    282 KB · Pregleda: 217
Koristi bolje claymore ili xmr stak miner - radi i cpu i gpu sa njim.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
koja je realna brzina sa i7 4790k da kopa ovo čudo?

I zašto mi claymore kaže SLOW MODE WILL START IN....
 
Stavi na minimum user account control slider u Windowsu, onda restart kompa i onda pokreneš Claymore kao admin i radiće ti fast mode.
 
I5 3570k na 4.3 vuce 60-70 po jezgru pa ti racunaj koja razlika moze biti sa i7 (govorim o gpu+cpu kopanju)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
a koliko bi trebalo da kopam sa i7? Meni ccminer prijavljuje 300hash-a sad kad je u fast modu, ali mi nije jasno da mi na pool-u prijavljuje uglavnom negde oko 100-150 wtf? Doduše preko noći samo pustio gtx 970 koja je prijavljivala oko 400hash-a ali je ceo komp vukao 220-230W iako su radili i cpu i gpu miner, a recimo kad radi samo EWBF za zcash onda vuče 230W kad samo to radi komp
 
Da li neko zna gde može da se kupi electro od nekog našeg. Očajno mi treba ovaj coin.Tks

Može li pentium 805 i integrusha da kopaju ovaj novčić?
 
Poslednja izmena:
Ne, ne mogu. Ne budi blesav.
 
Ahhahahhaahahah

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno