Šta je novo?

Electroneum

Jel moze direkt na cryptopiu il ne, nikako odg da dobijem

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@rakic ako si kopao kod nas i presao pre pola sata opet si dobio nesto tj onoliko koliko si ugradio sherova u taj blok provjeri account

@stevoz mozes direkt, kopaj na nanopool sa cryptopija adresom.
 
Kopao sam ETN na paper wallet adresu, stanje proveravao na pool hashparty.io, sad se konektujem i dobijem Pending Balance: 9.00 ETN
Total Paid: 0.00 ETN, Total Paid: 0.00 ETN( a bilo je 90etn)? U Payments nigde traga gde su yavrsili coini?
 
Dobar je crypto.ba sporije idu isplate al je prosek ok kod stranih poolova cesce isplate al fali bogami podosta. Takodje bez fee zbog kasnjenja isplata zbog problema sa etn mrezom sve pohvale.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Ne mogu da vidim svoj stats na nanopoolu, kopam na cryptopiu, help

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sredio sam nekako na jedvite jade sa rx 580 dobijam 820hs po karti a gtx 1060 3g koliko bi trebala da daje i koja su podesavanja klokova, tnx za help i ako moze za rx 580 sta bolje :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel kopa neko sa xmr-aeon-stak na nanopool i da salje direkt na cryptopiu, ako moze da stavi bat text gde se stavlja payment id.
 
Ljudi citajte help na nanopool sve je lepo objasnjeno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Malo sutra lepo objasnjeno, kopiraj njihove komande na claymore pa ces da vidis, moraju neki failmore server pa ovo pa ono, i namestim sve i nece da se vidi na poolu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel kopa neko sa xmr-aeon-stak na nanopool i da salje direkt na cryptopiu, ako moze da stavi bat text gde se stavlja payment id.

Isto je kao na XMRu, ide ETNadress.paymentID.workerName/emailAddress.
 
Tako je i mora 13433 port

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Opet je zeznut blockchain. :)

U svakom slučaju, dogodio se split. Treba više vremena za pravi chain da iskopa blok, zbog diff-a, jer je ispao neki veliki pool.
 
Poslednja izmena:
Nanopool affected?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa kad smo svi najahali na etn :-D

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
jel moguce da je ovo adresa etnkN94AW5y8WNxNBchtg9YGPDAaWvt4TSs8Fcq3dQTZRA...
to napocetku etn mi sumljivo,dal to treba il da brisem,bosanski pul vidi majnera
 
Sve ok tako ide adresa

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Majnujem vec 2h a na nanopool pisljiva 2 coina imam 5000 h/s

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ETN mreza u raspadu, jutros sam govorio da ce nanopool napraviti split, vjerovatno se to i desilo, vidicemo ko je na pravom chainu.
 
Smece od coina really

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Welcome @toogood samo zeza mreza premda smo na dobrom forku bili smo na 1 megahash juce.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
mogao si slike okrenuti da ne iskrivimo vrat......daj bat

skines 10.2 claya i vozis

NsGpuCNMiner.exe -xpool pool -xwal adresa -xpsw x -dmem 0
Samo što claymore daje 200 manje po kartici 480 od gatelessgate
 
Jel zaradjujete ista na nanopoolu rudarim oko 5 sati ..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
359180ce497f347b628d41d49cbad1b8.jpg
 
Poslednja izmena:
kad bi brze rasli nego mreza bili bi full,ubacio sam i ja sta imam,do 10 sutra kad padne blok bice fino,verujem da su ok mladabosna :)
 
Malopre je upravo pao blok pre 12 minuta mnogo vesela druzina inace.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
19 kom za mene,probacu dostelovati masine,varira,taj zawawawa gejt vrv,ovako mi 580 daje 650khs na 1100 gpu,jel bitna memorija,il bolje default cak i OC
 
Nazad
Vrh Dno