Šta je novo?

Electroneum

Da li moze da se minuje ovaj koin krsom od laptopa koji ima integrusu?
 
naravno da moze! zaradices cak 0.0000001USD za mesec dana
 
Ne vredi preslab je za bilo kakvu zaradu mozes da pokusas da rudaris njime cisto malo da ucis materiju sta i kako...

Taman za mesec dana zarada ce ti biti kao sto je zhex84 napisao.

Ova tema ti ima samo 30 stranica sve ti je detaljno napisano sta i kako....Procitas za 10 min. sve.

Atom Bay Trail tesko da moze nesto da izrudari nisu ti tableti za rudarenje da imas makar tablet sa Androidom s njim bi nesto i iskopao ovako posto je Windows na njemu tesko...

Za laptove isto treba da imas na laptopu neku jacu grafiku i procesor da bi nesto ozbiljno zaradjivao...
 
Poslednja izmena:
Moram da spamujem ovako..brisu mi se komentari ako ih editujem..
Sad sam se setio da imam windows tablet sa Atom Bay Trail.
Moze li ukratko upustvo sta da skinem i gde da bih poceo da rudarim na ovoj spravici..cisto da vezbam dok ne stigne pravi hardver. Hvala
 
Ne vredi preslab je za bilo kakvu zaradu mozes da pokusas da rudaris njime cisto malo da ucis materiju sta i kako...

Taman za mesec dana zarada ce ti biti kao sto je zhex84 napisao.

Ova tema ti ima samo 30 stranica sve ti je detaljno napisano sta i kako....Procitas za 10 min. sve.

Atom Bay Trail tesko da moze nesto da izrudari nisu ti tableti za rudarenje da imas makar tablet sa Androidom s njim bi nesto i iskopao ovako posto je Windows na njemu tesko...

Za laptove isto treba da imas na laptopu neku jacu grafiku i procesor da bi nesto ozbiljno zaradjivao...

Ima ovaj tablet dual os. Android takodje. Citao sam nisam bas skapirao..dosta konfuzno. Gde da skinem miner posto im je sajt mrtav? Koji je walet za ovaj koin?
 
Znaci svaki bazencic 50% manje daje od kalkulatora, smor :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Znaci svaki bazencic 50% manje daje od kalkulatora, smor :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

odprilike toliko, ali svakako je isplatljivije od bilo cega trenutno, plus holdovanje par dana pa istresanje ili ko ima m00da da cuva do pustanja ico-a :D
 
@fallout 3
sve sam uradio po tvome ali kada je trebalo na kraju moja adresa ili wallet nisam imao. a hteo sam da probam malo sa ovim procesor i i5 na laptopu.
ne razumem se u tematiku toliko pa sam mislio da na njihovom sajtu pravim tu adresu uz acc.
 
Pa gde kopati onda, moze li direktno na supernovu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako imas Android 4.4 ili noviji moci ces da rudaris sa tim tabletom jos ovog meseca,takodje rudarenje mobilnim telefonima sa Android operativnim sistemom ce isto biti moguce....

Naravno neki ovde na forumu ce ti reci da to nije pravo rudarenje i donekle su u pravu to rudarenje se zove virtuelno rudarenje i funkcionise tako sto skines Electroneum aplikaciju sa google play prodavnice i samo instaliras kliknes start i pocnes rudarenje.

To ce sve biti dostupno jos ovog meseca.

Pravo rudarenje procesorom se radi preko programa Cryptonote.https://www.youtube.com/watch?v=eDlLj4Vs_uk

Marko_-Pa Paper wallet napravis na njihovom sajtu ides na downloads pa na offline wallet generator.

i5 moze da rudari ja sam na pocetku rudario malo sa i3 procesorom sad sam prestao jednostavno smorilo me a i neka procesor malo odmori...Kopao sam nekih par nedelja iskopao 60 Etn-a.

lowlight-Ne znam da li je iko uspeo da rudari direktno na suprnovu napravi lepo Paper wallet.
 
Poslednja izmena:
pa posto su svi isti...kopaj gde hoces....krastavac takva situacija...ja sam na hashparty...i ocaj zivi....statistika i isplate kasne i po 3-4sata..pa onda krene da radi kako treba jedno sat-dva pa opet nizbrdo....i u celom tom dzumbusu se izgubi bar 35%i vise ni ne racunam a sa tim da je po kalkulatoru isplatljiviji od npr eth-a duplo...kad se skine 50% opet si dobar....
 
Sve masine su mi na eth, ne prelazi mi se za sicu :D a i kopao sam ga kad je izasao 4 sata na nekom polu sa 3,4 masine iskopao mi samo 20komada plasim se da opet ne bude tako :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
uspeo, nego jel ovo ok ili je slabo? da bi se pokusavalo na ovom quadu?
i zasto mi kad odem da proverim na sajt stanje na wallet pise not found?
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    32 KB · Pregleda: 144
Poslednja izmena:
Ostavis tako na dan pa vidis koliko ces Etn-a imati pa sam izvedi zakljucak da li se isplati.

Jer nekome je 100 hash-a malo nekome mnogo ima nas raznih.
 
Sve masine su mi na eth, ne prelazi mi se za sicu :D a i kopao sam ga kad je izasao 4 sata na nekom polu sa 3,4 masine iskopao mi samo 20komada plasim se da opet ne bude tako :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

pa sad ako ti je 30+% sica onda ok
 
a zasto mi kad odem na sajt da proverim stanje pise not found?
 
Sacekas malo...Za pola sata do sat videces stanje.Iz paper wallet-a si stavio public adresu da ti tamo idu novcici?
 
da da, kao sa klipa.
 
ne znam sto se mucite oko paper walleta...ili sam ja nesto pogresno uradio :D
samo skines wallet uradis sinhronizaciju i rokaj...radi klasika kao stari xmr...
 
ma da nisam odgledao klip, prosto je. upregoh i graficku da ovaj lc uzleti xD
 

Prilozi

  • Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    295.7 KB · Pregleda: 175
Ja sam instalirao i na tel i tablet androide,aplikaciju sa Gp, ali nema nacina da se registrujem na sajtu koji je ofline. Ima li neko tip?
 
REPORT sa "ELECTROMINE.FR" Poola:

- za 24 isplatili mi 473 ETNa što je ~ kao na EasyHash ili HashParty ali pool nije ispao nijednom za 24h!

Koji god Pool da odaberete, za sada, isto vam se hvata što se isplata tiče. Ispada da mi rigovi rade sa pola kapaciteta što se hešrejta tiče... No, i tako kako je zarada mi je vieća nego li na XMRu pa idemo dalje...

Nastaviće se.
 
U toku je glasanje na koju sledecu menjacnicu da dodaju Electroneum na njihovoj fb stranici.

Aplikacija ce proraditi ovog meseca ne zna se tacan datum borko011.
 
Pool ovi su katastrofa.
Samo sto sam prestap sa ETN, poceo sam kopat na Nicehash cryptonight, i odma down. Vidim da kaze da rade neki apdejti.
JE**te sreca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
electromine.fr ne pada ni za lek.
Rade razbijaju, ali krađa hešrejta potiče od Same Electroneum tvrtke i neoptimizacije. Zato se i čeka 9ti ili 15ti (valjda) gde će se rešiti digging situacija.
 
Nazad
Vrh Dno