Šta je novo?

Electroneum

Ne znam onda kako da ti pomognem ako ti ne radi nijedan miner i nijedan pool instaliraj jedino novi windows i preporucujem ti Win 8.1.
 
Neki predlog za Pool koji dobro radi?

"http://us-etn-stats.hashparty.io" češće ne radi nego što radi, "https://easyhash.io/pools/electroneum" je kilav sa minerima/blokovima/isplatama, "http://www.electroneum.space/#" ovde sam polagao dosta nade ali mi je za 24h iskopao samo 995ETNa uz moj hashrate 12.5Kh/s (to je ono što ja izbacam/rigovi ali i prosečan hashrate ujedno).
Sa ovakvim hešrejtom od 12.5Kh trebalo bi da prebacim 1K samo tako...
 
Lep skok danas :)

Dosta hypea ima. Nadam se da će do marta da izađe na 0.1$, tj mislim da će bez problema

P.S. Razmišljam se da li da roknem jedan ceo ETH i konvertujem u ETN ili čak pola BTC-a
 
Poslednja izmena:
Ne znam kad ce moci oni da istresaju sto su uzimali u ICo fazi ispod 1 centa ne bi ja zurio mada svakako coin kojeg treba pratiti.
 
Jel ima neko nike pool da daje bar priblizno po kalkulaatoru..sve koje sam probao mi daju 50% manje tako da se uposte ne ispalti da kopam
 
Poolovi se raspadaju svi, ja nisam nasao ni jedan da je ok

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma jok.
Sve je neka varka, i to žešća, što se kopanja/pulova tiče (čini mi se).
Sabraću isplate za 24h sa HashParty-a pa ću napisati ovde.
Imam 3 riga sa 12.5Kh/s a isplate sve niže i niže...
 
Poslednja izmena:
Slabi su pool-ovi za ovaj coin, onaj electroneum.space pool krade samo tako. Sa 19KH/s ja sam trebao da iskopam barem 45% vise nego sto sam dobio od njih. Vracam se na Nicehash Cryptonite tamo barem nema ovolike kradje :D.
 
Nukuju poolove da bi više ostalo za njih. Sačekajte 9. ;) 1.000.000 ETN u walletu taman do 9. :D Čeka se kraj 2018 :D

EDIT: Sad kad bude dump, valja uzeti opet, ako padne na $0,01
 
Poslednja izmena:
US-HASHPARTY REPORT 24h:

480ETN za 24h sa efektivnih 12.5KH/s!!!
SRAMOTAAAAAAAAAAAAAAA!

Po ovoj računici imam Pool Reported 8.5KH/s???!!! (u prevodu J*be Lud Zbunjenog-JLZ)
Po sadašnjoj računici to mi dođe 50$/24h (što i nije tako loše, ali gde se dedoše mojih, stvarnih, 12.5KH/s?)

Prešao sam na Electromine FR pa da vidimo tamošnji PayOut za 24h...
Nastaviće se.
 
Poslednja izmena:
Sta hoces ti da kazes ? Daj pojasni malo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da su poolovi žestoko sabotirani i da deru. Treba sačekati da kad prođe 9. da se stvari revitalizuju.

Da imam skoro 1M novičića i da čekam da skoči na 1$ :d

Da ću kupiti još novčića ako posle izlaska walleta ljudi prodaju i daumpuje na 0,01- 0,02$.

Ovaj novčić ima mnogo mnoogo hypea. Čujem se sa drugarima inženjerima iz Malezije, Bliskog istoka, Indije itd, ljudima koji veze nemaju ni sa IT-jem generalnio, a kamoli sa kopanjem i oni kupuju ETN.
 
US-HASHPARTY REPORT 24h:

480ETN za 24h sa efektivnih 12.5KH/s!!!
SRAMOTAAAAAAAAAAAAAAA!

Po ovoj računici imam Pool Reported 8.5KH/s???!!! (u prevodu J*be Lud Zbunjenog-JLZ)
Po sadašnjoj računici to mi dođe 50$/24h (što i nije tako loše, ali gde se dedoše mojih, stvarnih, 12.5KH/s?)

Prešao sam na Electromine FR pa da vidimo tamošnji PayOut za 24h...
Nastaviće se.

Evo i jas, 24h na easyhash.io 8.2 khs iskopam 250-260 etn. Ovo je brukaa nevidzena. Calculator kaze 480 sa 4%fee a ja kopam 50% manje oko 260 etn. Da probam electroneum.fr


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čak.
Probavam ja sada pa ujutro u 7h report za 24h.
 
Opa... Stepenica -10%
 
zasto ne moze da se napravi acc na sajtu ? jesu ovo privremeno radovi?
 
A sta ce ti Acc?Ne moze vise niko da pravi accounte...To je moglo samo prilikom kupovine Ico novcica.
 
Nista se ne desava ceka se polovina meseca da puste Ico coine.
Sajt nije mrtav nego pratis vesti na fb videces iconicu gore desno na njihovom sajtu.
Moze da se rudari i dalje naravno rudarice se jos dugo.
Sada ne vredi kupovati ko zna kada cena moze da pukne hvataj neki dump....
 
Imam neki osecaj da ce ovaj koin da bude dobra stvar za par godina.

Gde moze da se kupi za kesh?
 
Za kes nigde mozes samo na Cryptopia da ga kupis za Btc,Doge ili Ltc....
 
Sta mislite na koliko moze da skoci za godinu dana? Moze li dohvatiti dolar?
 
Nista se ne desava ceka se polovina meseca da puste Ico coine.
Sajt nije mrtav nego pratis vesti na fb videces iconicu gore desno na njihovom sajtu.
Moze da se rudari i dalje naravno rudarice se jos dugo.
Sada ne vredi kupovati ko zna kada cena moze da pukne hvataj neki dump....

Nakon pustanja ico mislis da ce pasti cena zbog vece ponude novcica koju ce prodavati mineri? Mozda bude suprotno, tjs ne bude dumpa uopste. Ja bih ipak kupio sad, znas li gde moze za kesh da se pazari?
 
Da se na to pitanje zna odgovor mislim da bi svi bili milioneri :)
 
Zna li neko zasto se izbrise post posle editovanja, ovo me gnjavi od prvog dana na ovom sajtu..
 
Tesko da moze dolar za godinu dana mozda za par godina 0.01 je bila Ico cena pa ti vidi treba 100 puta da poraste od te cene da bi bila dolar....Nerealno je da za godinu dana poraste 100 puta...Mora ogromna kolicina novca da se upumpa da bi dosao do dolara.

Druga stvar mnogi su kupili milione novcica vec preko Ico raspodele nerealno je da preko noci neko ko je ulozio 1000 dolara zaradi 100000 dolara...

Prvo da vidimo koliko ce da ga dampuju kad izadju Ico novcici....Tek onda mogu da se iznose predvidjanja o samoj ceni.

borko011 dumpa ce biti da li ce biti manji li veci videcemo...

Ako zelis da ga kupis sacekaj polovinu meseca.

Nemoguce je da ga pazaris za kes rekoh ti vec.Nego moras kesom kupiti Btc,Ltc,Doge pa tek onda Btc-om,Ltc-om ili Doge novcicem Electroneum.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno