Šta je novo?

Electroneum

Pa *bm li ga :d, da lakše pratim...

Ok.
Znači, svaki rig da spi*im na 1 jedini paper wallet koji sam kreirao i sve će se slivati tamo (sa sva 3 riga) pa posle da berem kajmak...?
 
Poslednja izmena:
Sada isprobavam no, imam problem.
Jedan rig radi savršeno. Kada pustim i ostala 2 riga na isti wallet i pokrenem miner, pa se napravi konekcija i onda dobijem grešku minera da je IP Banned pa se nekako zakačim za pool i krene obrada blokova da bih posle nekoliko poruka New Block Detected dobio poruku Rejected By the pool ili dobijem poruku Your IP Banned (jer su mi 2 riga na istoj IP a treći je na drugoj) i tako u nedogled...
Da li grešim negde i kako da poteram sva 3 riga da rade na istom Poolu i pod istim Walletom ???!!!

TNX
 
Poslednja izmena:
Konačno utvrđeno šta zeza:

- Ne može se pokrenuti više od dve miner aplikacije po jednoj IP (šta ja da radim što su mi oba riga na jednoj IP?)!!!

Kakva ******ština!

Ako neko može, neka pomogne da ispeglam/o ovo.

TNX
 
ne znam koji pool koristite ali ako kopate preko suprnove mozete da zadate wallet sa menjacnice, ne morate paper walletima da se cimate, i nemas ovih gluposti tipa 1 rig/ip adresi
 
Ma rešeno sve i to pre 5min.

Prebacio sam sva 3 riga na OVAJ pool na port 7777 a sva 3 sa istim walletom ali 2x na jednoj IP i 1x na različitoj IP i to bez ikakvih grešaka.

SuprNova je ok za podešavanje ali slaba za mining ETNa.
 
Sada isprobavam no, imam problem.
Jedan rig radi savršeno. Kada pustim i ostala 2 riga na isti wallet i pokrenem miner, pa se napravi konekcija i onda dobijem grešku minera da je IP Banned pa se nekako zakačim za pool i krene obrada blokova da bih posle nekoliko poruka New Block Detected dobio poruku Rejected By the pool ili dobijem poruku Your IP Banned (jer su mi 2 riga na istoj IP a treći je na drugoj) i tako u nedogled...
Da li grešim negde i kako da poteram sva 3 riga da rade na istom Poolu i pod istim Walletom ???!!!

TNX

Isto i meni na easyhash.io your ip is banned.
Jel hashparty radi to?

Koji gluposti ejj c cc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Videli ce im pokupite sve pa se uplasili,

Nego jel ima neki pool da radi, suprnova se raspada rigovi rade a na poolu krompir, da smanjim struju malo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Videli ce im pokupite sve pa se uplasili,

Nego jel ima neki pool da radi, suprnova se raspada rigovi rade a na poolu krompir, da smanjim struju malo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Ovaj hashparty neso zakucava. Edvaj otvara. C c c bash su gadove.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l probao neko da odradi transver sa offline walleta na cryptopia? Ja pokušavam preko electroneum-wallet-cli.exe, sinhronizuje se wallet, pristupim mu preko private view i private spend ključa ali kad otkucam balance prikaže mi 0.Na taj papirni wallet su radili rigovi preko hashparty. io poola i na poolu imam isplata.
@vlavot trenutno ne radi hashparty. io, neće da učita.
 
Poslednja izmena:
Je l probao neko da odradi transver sa offline walleta na cryptopia? Ja pokušavam preko electroneum-wallet-cli.exe, sinhronizuje se wallet, pristupim mu preko private view i private spend ključa ali kad otkucam balance prikaže mi 0.Na taj papirni wallet su radili rigovi preko hashparty. io poola i na poolu imam isplata.
@vlavot trenutno ne radi hashparty. io, neće da učita.

Juce sam prefrlao od walleta na cryptopia sve je bilo ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Videli ce im pokupite sve pa se uplasili,

Nego jel ima neki pool da radi, suprnova se raspada rigovi rade a na poolu krompir, da smanjim struju malo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Easyhash.io radi bez problema.Hashparty zeza nesto,novcanici se otvaraju normalno i moze iskopano da se posalje na Cryptopia.

A Public adresu si stavio?
 
Izgleda da se wallet nije dobro sinhronizovao, restartovao win i ponovo pokrenu sinhronizaciju, sad prikazuje balance.
 
Poslednja izmena:
Easyhash.io radi bez problema.Hashparty zeza nesto,novcanici se otvaraju normalno i moze iskopano da se posalje na Cryptopia.

A Public adresu si stavio?

Pa neko od nas ima problem so ips banned? Jel ti imas taj problem na easyhash


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo direktno na wallet.Posle saljem na Cryptopia.Ne znam da li ima problem stvarno.

Hashparty ponovo radi.
 
Isplati li se kupiti ETN za 500e da čuči na duže staze? Koliko sam ukapirao, veliki lanac kockarnica je iza novičića, a takođe ciljaju i na mobilno gaming tržište. Ne vidim da može da propadne.
 
Poslednja izmena:
Za ovu sad cenu ne.

Sacekaj prvu nedelju decembra tada ce biti verovatno veliki dump pa kupi tada.

U prvoj nedelji decembra pustaju Ico novcice i 99 posto sam siguran da ce biti veliki dump Etn-a.

Inace Ico cena jednog novcica je bila 1 cent.
 
Postoji i mogucnost da se napumpa prije i da ga izbace na neku mjenjacnicu da mu dignu volume, realno na cryptopiji nemaju volume, da ga dumpuju vrlo lako ga stjerat ispod 1 centa. Da je vjerovatan dump pocetkom decembra jeste, ali ima jos 15-ak dana ako hoce da ga ne sahrane trebala mi im jaca mjenjacnica tipa bittrex sa vecim volume-om.
 
Negde sam procitao da ga nece izbacivati na vece menjacnice dok ne puste Ico novcice.

Sada da li ce tako stvarno da urade ne znam ali to je receno.

A na bittrex-u i poloniex-u nemaju ni status applied tako da je verovatno da ce da urade kao sto su i rekli.
 
OK, kupovati, ili čekati decembar?
 
Pozdrav ljudi...receno vec nekoliko puta :
1.Ne mozete kopati direktno na menjacnicu jer jedina trenutno "Cryptopia" ne prima uplate sa p2p pool-ova
2.Pool http://electroneum.hashparty.io normalno radi sa vise rigova bez ip conflicta,jedino sto se prica da calculator na poolu laze,iskreno ne bitno mi je (u padu cene 0.030$ kopam oko 600 dnevno u skoku 0.050$ oko 450 zbog diffa) to mi je mnogo bolje od ETH...meni preko 17-20$ od prilike
3.Miner Claymore CryptoNote GPU Miner v9.7 provereno najstabilniji...bar za mene,lako se podesava,ubaci se public adresa paper walleta i sve radi lepo
4.Isplate i uplate na njihov paper wallet sa sajta radi najnormalnije...probao nekoliko puta...brzo leze na menjacnicu ne ceka se dugo-imao sam preko 7 isplata sa paper w na cryptopia
5.Za isplatu na menjacnicu imate naredbu "Transfer" kad sinhronizujete wallet i kad vidite lepo ulnocked balance
napisano medju prvim postovima!
transfer Cryptopia wallet adresa broj novcica paymentId
Ako na paper walletu imate 520 ETN ne mozete napisati u broj novcica za slanje 520 jer mora da se ostavi za FEE...max koji prolazi kod isplate je oko 512-515...iako ne skine 7-8etn za transakciju ostane vam to u paperu ,fee skine oko 0.2-0.6etn,zasto tako ne znam ali tako je!
 
HashParty prso i to im se često dešava ali jako lepo rade... :(

EasyHash otklonio IP konflikt i sada cepa ekstra!
 
Poslednja izmena:
Na taj hashparty dobio sam celih 40 ETNa sa 8000 h/s za zadnjih 8 sati ...Ne znam za druge ali ovo mi je za sad bacanje hasha u vetar
 
Što je najgore oko ovih poolova,svi zakidaju ili prestaju sa radom. Uopšte nije kao po kalkulatoru ni približno.
 
Na kalkulatorima dobijate iznos ako bi svi uslovi bili idealni,da vam kartice konstantno bacaju isti hash (bez variranja za 0.1,0.5 ili cak u nekim situacijama po nekoliko mh/s - govorim konkretno za eth,ali znate na sta mislim) i jos dosta kockika treba da se slozi da bi dobili zaradu koja vam se prikazuje preko kalkulatora.
 
Slažem se sa tim, upravu si.Za 2 dana rudarenja dobio sam ETN kao da ga rudarim 1 dan,čak sam i na kalkulatoru uneo 500 H/s manje.
 
Poslednja izmena:
Na kalkulatorima dobijate iznos ako bi svi uslovi bili idealni,da vam kartice konstantno bacaju isti hash (bez variranja za 0.1,0.5 ili cak u nekim situacijama po nekoliko mh/s - govorim konkretno za eth,ali znate na sta mislim) i jos dosta kockika treba da se slozi da bi dobili zaradu koja vam se prikazuje preko kalkulatora.

Sa istim rigovima i majnerom isto cryptonite algoritam majnujem duze vreme na nicehash..koliko je po kalkulatoru tacno toliko i dobijem..a ovde bar 40% manje.
 
Nazad
Vrh Dno