Šta je novo?

Electroneum

Pa ti si se bas zalepio za Cryptopia evo Kucoin radi i deposit i withdrawal,online novcanici su otvoreni...Taj problem za deposit samo Cryptopia ima...

Sad ti je prilika ako ne verujes u coin da sve prodas i zaradis jer je na 300+ satoshija a ti kupovao po manjoj ceni...
 
pa cryptopija drzi preko 50% volume-a tamo se sve malverzacije odvijaju bas sam pratio kad krene pump kucoin kasni i po 10% razlika u cijeni, kad krene dump isto tako prvo ide na cryptopiji a ovi na kucoinu i ostalim mjenjacnicama samo isprate....sta cu prodat cekam 1$ ....3-5g :d :d :d
 
Da drzala je Cryptopia dugo tih 50 posto volume-a ali sada u poslednjih nekoliko dana situacija se promenila prvi je Kucoin sa 39.70 posto volume kad se gleda etn-btc i plus jos 2.36 posto kad se gleda etn-eth znaci sad je volume Kucoina negde oko 42 posto ukupno dok je kod Cryptopia volume 35.62 posto etn-btc plus etn-usdt 2.36 posto kada se to sabere ajde da kazemo da je to negde oko 38 posto...E sad uvek moze da se Cryptopia vrati i da uzme 50 posto to se nikad ne zna...A oni podaci su sa coinmarketcap-a.

To za pump i dump nisam pratio ali verovatno je tacno...Za sada se cena lepo odrzava smanjio se volume za 24h sto je i ocekivano verovatno je sada kupovina Etn-a pa kad se kitovi natovare idemo dalje gore nadam se.
 
solomonbg tako je to vazi za sve coine,sada je problem da probijemo nekih 400-500 satoshija kad se to desi idemo dalje,uglavnom laksi deo posla je obavljen sa 106 na 44 mesto bilo je lako doci e sada treba uci u prvih 20 na svetu to ce malo teze da ide treba vremena...

Takodje sam procitao jednu interesantnu informaciju Electroneum je u prvih 10 po broju transakcija na svetu....Mislim to nama ne znaci nista sto se tice cene ali lepo je znati.
 
Da ne verujemo u bajke ne bi se nadali sledecem bulu a to vazi za sve coine ne samo za Etn.
 
etn moze da ide samo na jedno mesto :wc:, a samo ti to neces da shvatis, ali ima vremena
 
Nema ga foljot nesto, da nije sad na zimovanju neki mesec ili godinu ili u beskonacnost

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Sta li rade na telegram grupi? I dalje jahte, avioni i lambo? [emoji16]

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Hoćeš link?! [emoji41]
 
Hoćeš link?! [emoji41]

Ludaci me napsovase i izbacise iz telegram grupe

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Nije fallout, nego Dejan 8.
A diskusija se u grupi svela na: al sam se napio sinoc, prodajem kad etn bude $10, vidimo se na kruzeru i crknite svi sto ne volite kruzer :)

Potpuno ignorisanje gomile losih koraka richard-a i team-a, i sasvim sigurna smrt etn-a.

Ja sam moje etn prodao ma 10x ico cene i nisam nista izgubio pa mi nije ni krivo.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

:)
 
Sad traze autentifikaziju sa yoti aplikacijom. Da li ste odradili to? Vidim traze fotografiju pasosa...
 
Sad traze autentifikaziju sa yoti aplikacijom. Da li ste odradili to? Vidim traze fotografiju pasosa...
Da sve moraš da im pošalješ do nivoa 3 da bi mogao da koristiš wallet.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
GrouchySleepyFishingcat-size_restricted.gif
 
Ne bi bilo loše da nagovestiš šta je na linkovima koje postavljaš, možda da citiraš najvažniji deo iz teksta ili tako nešto :)

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
 
Nema potrebe, to je i onako šarena laža. ;)
 
@Nikola2307, u pravu si, uglavnom gledam da ubacim opis u link, ali kad ubacujem preko TT sa telefona, malo mi komplikovano, ali može naslov teksta pa link ispod, to je OK
 
Još jednom, nema potrebe, ništa se ovde ne majnuje mobilnim, to je šarena laža. Da se zaista majnuje mobilnim, otišla bi baterija u roku, keks.

Za Vas mobilne smehotrese, majnuju cryptonight ASIC-i.

Zaradite na ovom šitu, kao i svakom drugom, ali nemate apsolutno nikakvo pravo da zaluđujete i zavaravate ljude oko sebe.

Došlo se do toga, da je čak je i jedan tether "stvarniji" od ovog presmešnog "mobilnog majninga".
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da etn na cryptopia-i hakeri nisu ni pogledali tako da je siguran :)

Kraju sala, po mom mišljenju je i dalje prenaduvana i neodrziva cena, mislim da nema osnova da bude u ovoj zoni od oko 160-170 satoshija nikako, ko se seca i ko prati na koji način je cistom manipulacijom otišao sa 79 satosija u septembru jasno da ce ici retest tog nivoa, uglavnom ovo sad je jos previsoko po meni za neki ulaz
 
Dodat je na Huobi nije lose za pocetak konacno jedna velika menjacnica :)) cena sa 150 na 250 satoshija :)) videcemo gde ce stati pump...Svakako je daleko coin od bilo kakvog umiranja....
A mobilni majning sluzi samo za marketing jesam pricao na pocetku da je to nesto veliko ali ono treba 5 god. da se izmajnuje neka veca kolicina...
I dalje mislim da je nesto veliko u smislu da je dobra ideja za marketing....
 
Poslednja izmena:
"Nije lose za početak" ????
Koji crni početak, etn je već skoro godinu i po mator i tek sad na jedvite jade i ko zna kako su uspeli da ga umuvaju na huobi za koga nisam siguran da je vise ni medju prvih 10. Ako im je 17 meseci "početak", alal vera :)

Sto se tice "mobilnog majninga" kao marketing tool-a nema potrebe za fiilozofiranjem kad su cifre neumoljive, nema napretka u broju mobilnih "majnera" bez obzira na sve sto kao pokušavaju, cak i nakon puštanja tzv cloud majninga brojke su manje vise iste, ako i privremeno skoci vrlo brzo se vrati na nekih 100k koliko su imali i na početku sto znaci da napretka-nema tj da je koncept failovao i TACKA.

Inače, kad je marketing u pitanju, sto bi se oni zamlacivali tim i trosili vase ICO pare kad imaju vas, eno vidim da je Richard poslao neko otvoreno pismo u kome moljaka komjuniti da prebaci neki iznos etn-a na huobi te poveca volume i učini novčić vidljivijim. Ma divno! :d
 
Poslednja izmena:
U kriptu godinu ipo dana je ništa najjači novčići na svetu imaju +5 godina...Drugo svi novčići su izgubili na vrednosti u ovoj fazi ocaja...
A najsmešnije mi je kako od samog početka tvrdis da će Etn nestati a vremenom dolazi na sve jače menjačnice....Ja da pričam da će neki coin da nestane i da je posle još tu bilo bi me sramota...
Evo nekih podataka da te edukujem Huobi ima volume od pola milijardi dnevno minimum...Juče je na njoj za 40 minuta kupljeno 66 miliona Etn-a što se prvi put desilo za Etn...
Nije to uopšte bitno koliki je broj mobilnih majnera nego koliko ljudi koristi sam Etn ako 100000 ljudi majnuje to ne znači da 100000 ljudi samo na svetu zna za Etn....
Podržavam Ričarda što je tražio da trejdujemo na Huobi jer je trenutno bolja menjačnica od Cryptopia HitBtc i Kucoina zajedno...I treba svi da koriste Huobi ako već mogu...
Ja mislim da se sutradan pojavi Etn na Binance da bi opet našao neku manu...
 
Nazad
Vrh Dno