Šta je novo?

Electroneum

A sta je tacno jadno sto slusaju zajednicu?Sto pokusavaju na sve nacine da promovisu coin?Sto smo ovog meseca na 3 jake menjacnice plus nekoliko manjih?Sto je instant payment u beta fazi?

Vi pricate o njemu kao da je gori od bittconnecta?
 
muhehehehhehe, shit neopevani, koje bre velike menjacnice, nemaju te menjacnice ni V od veliko, sto se tice cene, koji bre rast cene do pre neki dan je cena bila 270 satosija pa pala na 150-170 i sad kao nesto je tu skocilo na 210 satosija,

jedino ovde sto skace je saldo onih koji su izasli na vreme i uzeli ono sto stvarno vredi, btc, ostalo je prodavanje muda za bubrege, potplatila ih asic zajednica od 2-3 coveka i sad sviraju kako oni diriguju, skocice etn kada trebaju asici da se prodaju, pa eto valjda ce da docekamo i to da uzmemo neke pare
 
Ok onda sam ja corav ovde lepo pise Coinbene menjacnica 20 na svetu https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/ Na coinbene smo do kraja jula znaci za nekih 3 ipo nedelje oficijalna vest posle nje dolaze Hit btc koja je 8 na svetu i next.exchange koja je glavna u posredovanju izmedju fiata i kripto novcica u Evropi.Evo vam oficijalna vest za Coinbene https://twitter.com/coinbene/status/1014330194524561408

Bila je i 16 na svetu jutros kad sam gledao.Ako racunate prvih 10 menjacnica da su velike a ostale ne onda ok.

Nije ih niko podplatio jer da jeste ne bi ni radili zadnji fork protiv Asic-a nego bi ostali na Cryptonight,ovaj sledeci fork za manje od 30 sati se radi iskljucivo zbog sporog blockchaina i nicega drugog.

Asic masine za cryptonight postoje mesecima i postoji jos oko desetak coina na cryptonight-u koje kopaju trenutno tako da je prodaja Asic masina za cryptonight dobra.Evo linka koji su jos coini na cryptonight https://www.cryptunit.com

Moze samo da se prebace na Etn i to je to.Nisam za ovaj fork sad sto sledi samo ne vidim ni sam kako da drugacije rese problem sa blockchainom a dolazi instant payment u fulu za koji ce trebai milioni transakcija da rade kako treba a to nije moguce na sporom blockchainu...Tj. ne vidim trajno resenje problema za spor blockchain mogu oni da izvrse privremena resenja ali vracanje na Asic masine je jedino trajno resenje.
 
Poslednja izmena:
da ih niko nije potplatio ne bi prelazili na asice i ne bi bili u "top 20" menjacnica. Gpu rudari pobegli... pa normalno je da su pobegli kada ne mogu svoj shit da odrze sa cenom na iole isplativ nivo. Ovako se bar nadaju da ce poneki asic da kopa i kinez da odrzava cenu. Ako su prelaskom na asic proof uradili da ne bi pljuvali po zajednici, sada se nisu popljuvali neko lepo receno pokakili po zajednici :)
 
Poslednja izmena:
Gpu rudari su pobegli zbog problema sa Nicehashom ne zbog isplativosti diff je stalno rotirao gore dole i pobegli su da bi se resio problem vracaju se Asici koji ce izgurati Nicehash sa scene sa svojim ogromnim hash-om tako da ce blockchain i transakcije raditi mnogo brze.

Isplativost je vecinu vremena bila kao i kod Monera...Ovo jeste lose sto se vracaju Asici ja se slazem sa tim ali sta drugo da urade da bi ubrzali blockchain a da je trajno resenje?

Da iskljucivo zbog zajednice je uradjen prelazak na Cryptonight v7 na pocetku etn tim nije ni hteo da prelazi na Cryptonight v7 ali rudari-zajednica su to zahtevali svakog dana.
 
Poslednja izmena:
Mogao je nicehash da se istera sitnom promenom u racunanju diff-a. Prico je skoro neko to ovde. Ali nema ko da slusa.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Ta sitna promena je privremeno resenje a ne trajno o tome su razmisljali ali su videli da bi posle nekog vremena ponovo imali isti problem...Andre Pata zna za to resenje ali to je privremeno resenje.

Oni su o resenju razmisljali 2 nedelje i na kraju se odlucili da vracaju Asic masine...
 
ako nemozes da ih pobedis pridruzi im se :-devil-:

sve u svemu

giphy.gif
 
Nagledao sam se coina i coina za sve ove godine koliko sam u crypto-u, ali nesto ovako jadno i mizerno nije bilo, nema, i nece biti vidjeno, u to sam potpuno siguran.
Ovo je prosto blam i komentarisati tako da ono - no comment.

Ne.

Apsolutno ne.

Najjadniji je (veći jad nisam video) ovaj takozvani "mobilni mining", gde se radi kolubarskih 25 sati dnevno. U prevodu, tu nema ni i P od Proof of Work-a. I još se neki usuđuju napisati, da ih zabole za Proof of Work.

Da nije smešno, bilo bi tužno.
 
Kako radi kolubarskih 25 sati kada je to airdrop a ne pravi mining?Bateriju ne trosi,internet isto skoro pa nista,telefon ne pregreva ako mislis da ce sa telefonom da se desi nesto onda ne znam sta da ti kazem.

Od prvog dana znamo da mobilni mining nema veze sa POS sto tim Etn-a nikad nije krio.

Lepa slika Nesicu samo sto se sada desava upravo suprotno sa cenom :) trebao si da stavis raketu.
 
Poslednja izmena:
mobilni mining je farsa da se podjele coini da ispadnu kao oni regularni pred SEC... ma nikad im to nece proci ovaj sada skok vjestacki pokusavaju da navuku ljude da udju u ETN vise puta procitana knjiga u momentu kad je BTC u downtrendu ovaj shit zvani ETN ako prazivi uopste u velikom je uspjehu a bilo kakav ozbiljniji rast i probijanje na trziste pored gomile ICO nema ni 1% sanse.

Mora se trziste ocistiti od ovakvi Scam-ova sto ih vise pocrka to bolje uostalom vrijeme ce pokazati vjerujem bar tamo do 2020g crkavanje gomile altova, a i vodeci ukljucujuci BTC samo ce da krvare eventualno da se dosegne neko dno pa da se vuku tako da izgleda sve mrtvo, a onda tek mozemo necemu da se nadamo.
 
kada je to airdrop

Aaahaaa, sad je airdrop, nije više mining. :d

Od prvog dana znamo da mobilni mining nema veze

Ta nemojte kasti. Podsetićemo se kasnije jednog smehotresa*, dole u postu.


PoS? Proof of Stake?

Malopre je bio airdrop. :D

nikad nije krio.

Prvi put u životu odem na njihov nazovi sajt, gde jasno piše:

App based mobile mining

S obzirom da nije tako, ovo je čist primer obmane i prevare.

*Da se podsetimo na smehotres:
Po svemu nijedan novcic se trenutno ne rudari mobilnim telefonima.Neko je napisao da ce emulirati mobilne telefone preko racunara i da ce izvaditi mnogo novcica licno mislim da je moguce da se napravi zastita da se to ne desi.

Ovaj novcic ce pribliziti svim ljudima kriptosvet nece morati da kupuju skupe racunare i asice da bi rudarili.Neces morati nekome da objasnjavas 100 godina kako funkcionise rudarenje nego samo se skine aplikacija na telefon jedan klik i gotovo :).

Ako na svetu postoji 6 milijardi android telefona i vise zamisli kad bi ga svi rudarili koliko bi mu to podiglo vrednost.Takodje ce moci da se rudari i na Apple telefonima.
 
Poslednja izmena:
Nema sta da ti se pravdam prvo nisam iz Etn tima da bi se pravdao drugo imas whitepaper od prvog dana gde je mobilno rudarenje objasnjeno da je simulacija rudarenja...Ne vidim da su ikoga slagali od prvog dana...Trece tim mobilnim rudarenjem su ljudi do sada iskopali hiljade coina uz pomoc referala naravno to uopste nije losa stvar s obzirom da se ne ulaze u skupe graficke karte ili Asic masine i novcici su dobijeni besplatno.

Nijedan novcic koliko ja znam u trenutku pisanja tog posta se oficijalno nije bavio ni pravim mobilnim rudarenjem ni simuliranjem mobilnog rudarenja ne vidim sta sam slagao ili pogresno napisao...Drugo simulacija rudarenja je jako prosta i bukvalno se skine aplikacija i jedan klik i gotovo kao sto sam napisao...Za sada imamo oko 150000 mobilnih minera u buducnosti ce ih biti samo sve vise.Apple ne dodaje nikakve aplikacije koje su povezane sa bilo kakvim rudarenjem ili simuliranim tako da Etn tim nije nista kriv sto ne postoji aplikacija za apple.Emulacija mobilnih preko kompa nije dozvoljena zato smo sa 170000 rudara spali na oko 150000.
 
I na tarabi pise piiiiiiiii pa neko izlomi nesto...


Dakle scam, dok boranija se drnda sa mobilnim za 2$ zarade mesecno devovi svojim ljudima sto posto salju velike kolicine na kontu mininga i isplate, pred sec ce se braniti, pa to je mobilni mining aka pos aka airdrop, i ti ljudi su to izrudarili mi tu nista ne mozemo, devove nista ne sprecava da salju kome koliko hoce, jer ovo nine pravi mining

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Pa da je pravi mining telefon bi eksplodirao u roku od 24h zbog ogromnog pregrevanja....Sve si u pravu sto si napisao samo sto na telefonu i da hoce ne mogu napraviti da bude pravi majning ne samo electroneum nego to ne moze bilo koja kritpto valuta da napravi.
 
Konacno Apple odobrio Electroneum aplikaciju. Ko zeli moze da se prijavi za beta test.

https://mobile.twitter.com/electron...s://coinmarketcap.com/currencies/electroneum/

“Apple APPROVES Electroneum iOS app❗️

Great news! Apple has reviewed and approved the Electroneum app!

It's not in the App Store yet - we are BETA testing it with invited users next week.

Subject to any small bugs or errors being fixed, we should have it live in the app store shortly after.

We can invite up to 10,000 people on our Testflight BETA program so we will pick 10,000 of those apply to test it. The BETA program will be on the live Blockchain!

In line with Apple's modified terms and conditions, we have removed the mobile mining experience for the time being. However we've discussed allowing CLOUD mining access, and are working with Apple to find a solution to this.

We are developing a new way to mine from iOS, which is actually so cool we'll almost certainly extend it to Android users too! Electroneum Cloud Mining should be ready to go in the coming months!

If you would like to BETA test the Electroneum app on your iPhone please complete the following application form and we'll get you added to our Apple Testflight system:

https://docs.google.com/forms/d/e/1...xYhcuqH69bPjiaCsfnU71GYw/viewform?usp=sf_link


https://twitter.com/electroneum/status/1015266985373028352?s=09”
 
Poslednja izmena:
jel mobilna android aplikacija sve zeza zadnjih dana? uvek tokom noci prestane sa radom..za sad po navici ukljucujem al samo sto nisam odlucio da je obrisem :D ranije danima radila sad jednom dnevno mora da se pokrene


em beznacajno donosi em zeza :D ili je to samo kod mene?
 
najniza cijena prema BTC od kad je izasao coin, a sto li ? :d valjda dumpuju na coinbene i hitbtc :d
 
na twiter nalogu coinebene je i prosli put najavio pa corak na ovom linku jos nema nista nikakava obavjest da ce biti listan sutra https://www.coinbene.com/#/notice
Ne bi me cudilo opet neka ispala koliko su do sad puta napomenuli izlazak na hitbtc pa zar nisu obecali dvije velike mjenjacnice do kraj jula a ono nijedna :d

Sve se to odrzailo i na cijenu mislim da je ETn cak bio ispod 140 satoshija sto je ako se ne varam najniza cijena od pojave coina u odnosu prema BTC
 
Nema ga folout, da ga nije gepekovao neko [emoji14]

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
pa vidis da se ostvaruju njegova prorocanstva, btc na 3k, etn x10.
 
Listan na coinbene ni makla nije cijena nece niko shit :d
 
Zato je vrlo aktivan na telegramu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta ćeš, kad već neće da prihvati stvarnost, mora da pravi neko svoje poimanje stvarnosti, u nekom svom ćošku.

Ne možeš ga kriviti.
 
Prica se polako privodi kraju, projekat je klinicki mrtav, danas je cena vec dotakla 109 satoshija i jos koji dan i verovatno vec sad dobija jos jednu nulu.
Za to vreme sektasi Luke Fenu-a na njihovoj grupi na FB-u i ekipa za pranje mozga na njihovoj zatvorenoj Telegram grupi(to treba videti i doziveti sta se tamo pise i koje su to price i conspiracy teorije) drzi preostale sledbenike bukvalno u stanju kolektivne hipnoze, ti ljudi su doslovno uvereni da postoji udruzena zavera kripto sveta protiv Elektroneuma..:zgran::wc:

Opste rasulo i konacnu bezaniju predvidjam kad bude zvanicno pusten onaj fijasko od patentiranog payment sistema ali hajde da vidimo.
 
Meni je smesna nasa telegram grupa, ljudi kupuju ko koliko moze. Bice milioneri za 3-5god :)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
ja sam mislio da ce "faljout" branit cijenu, ali nista izgleda cilj ETN-a je da dostigne doge coin (mislim na cijenu) :d
 
Nazad
Vrh Dno