Šta je novo?

Electroneum

Bas mi cudno da ti ne radi meni radi sve....

Sta pise za tu transakciju na njihovom etn blockchain-u da li je tamo?
 
Poslednja izmena:
Bas mi cudno da ti ne radi meni radi sve....

Sta pise za tu transakciju na njihovom etn blockchain-u da li je tamo?

I dalje ne mogu da importujem, ovo sada već nije šala.
U medjuvremenu mi je isplaćeno sa nanopool još dodatnih 100 ETN, pa sada treba da je ukupno 300 ETN na paper walletu koje ne uspevam da importujem.
Ono što me posebno brine jeste što sam odradio cli wallet proceduru kao sa onog yt koji si stavio i pokazuje mi balance 0!
 
Pa sad mi je nesto palo na pamet mozes da napravis novi online wallet i da pokusas da importujes sa offline novcanika ako i to ne uspe ostaje ti samo da se obratis samom Electroneum timu....

Ako ti uspe da prebacis na novi online wallet onda ces lako prebaciti i na Cryptopia menjacnicu.

Ne znam kako ti pokazuje nula....To bi trebalo da je nemoguce ako ti je nanopool poslao na tu adresu.
 
Kontaktirao sam ih noćas, pa čekamo... Inače, sada ne radi nikako;

The wallet manager is currently down for maintenance. Please try again shortly.

Aj, valjda će nakon ovoga da bude ok...
 
Da li si napravio novi online wallet i probao tu da prebacis koine sa offline wallet-a?

I meni je bio maintenance na kratko par sati opet sve radi kako treba bar kod mene...
 
Nisam napravio nov wallet, možda je dobra ideja ali me smara da imam 10 novčanika i naloga. Sve mislim da će ovo da proradi ali nikako, napravio sam red od 8 failed.
Zanimljivo je da pored svakog statusa failed ispod ETN stoji Pending i dalje, kao da ne može da proveri balans iz nekog razloga.
 
Pa pravljenje novog wallet-a ne uzima vise od 10 min. realno koriscenje cli wallet-a duze traje....

Ne treba ti 10 novcanika nego jos jedan taj samo ako ti ne radi na tom novom online novcaniku onda imas veliki problem....

Ima i fora kad kopiras adresu sa offline wallet-a u bat fajl onda ostanu odredjeni razmaci u samoj adresi....Si proveravao da li imas te razmake?
 
Poslednja izmena:
Da, da, sećam se za to sa razmakom, to je prilikom kopiranja sa pdf-a, ali ja sam to prošao pre mesec dana i od tada importovao brdo novčića.
Odgovorili su mi i dali proceduru da proverim isplate sa nanopool-a, proverio i sve su u redu, javio im.
 
Poslednja izmena:
Konačno uspeo import, a ostala je misterija šta je bio problem, support nije odgovorio na poslednji moj reply.

Jedno je sigurno nakon ove avanture, a to je da od sada kopam direktno na online wallet, a ne na paper wallet.

Ispod kako log izgleda sada. :D
 

Prilozi

  • screenshot-my.electroneum.com-2018.02.20-18-53-30.png
    screenshot-my.electroneum.com-2018.02.20-18-53-30.png
    90.9 KB · Pregleda: 180
Poslednja izmena:
Mislim da je update online wallet-a resio problem svima pa i tebi :)

I meni support nije odgovarao na jedan problem sa novcanikom prosle godine slican problem sam imao...Naravno kratko posle toga pusten update i sve je proradilo....

Da to ti je pametno sad kad znas da ti online novcanik ok radi :D....
 
i? kakva su iskustva sa kopanjem ovog preko mobilnog?
 
Imas na youtube dosta ljudi koji su postavili klipove kako ga kopaju naravno u beta fazi....

Oficijalan datum je 5 mart i tada ce biti izbacen full mobilni miner koji ce moci svi na svetu da koriste.

Jeste da su rekli pre toga da ce ga izbaciti jos ove nedelje ali razlog koji su naveli da nece izbacivati ove nedelje je taj da zele da se vrate kuci sa mobilnog kongresa u Barseloni i da budu u svojoj kompaniji u trenutku kada izbacuju mobilni miner.Tako da su takoreci zakasnili samo jedan dan sto je i prihvatljivo.
 
Poslednja izmena:
Ok, mislio sam da sunkeenuli 26.2. Nisam ispratio segment da ce kasniti. Hvala na info
 
Mislio sam i ja da ce tada ali nema veze sacekace se jos 3 dana nije to puno :).
 
koji walet za njega, zadnja verzija da vidim da li da skidam poslednji ili moze ovaj
 
Imas offline wallet koji mozes da pravis beskonacno puta....Posle taj isti wallet mozes da cuvas u obliku papira kad istampas ili na flesci kao PDF dokument i tako da cuvas Electroneum.

Ovde pravis offline wallet https://downloads.electroneum.com videces gore offline wallet generator.

Imas i online wallet koji isto mozes da napravis beskonacno puta i da na istom cuvas Electroneum.

Online wallet pravis na njihovom sajtu na create account.

Za druge novcanike ne znam.
 
Poslednja izmena:
ma ok nego trebam da sync wallet sad, imam 0.11.1 je poslednji sto sam skinuo, cli

na kompu sam odradio sve offline
 
Moj savet je da napraviš online wallet, batali taj cli to je patnja. Možda je paper wallet u kombinaciji sa cli sigurnije rešenje, ali ja mislim da kada bih još jednom morao da pokrenem cli da bih polomio monitor.
 
Poslednja izmena:
Da sync wallet je isti sve funkcionise kao i pre ali ceka se dosta da se sinhronizuje....Ja sam na njega i zaboravio ne koristim ga odavno.
 
Porucio sam 20kom iP X, taman ce stici do 5og, pa ima da ih upregnem u ******* :))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima, placeni ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taj cuvaju u banci na fleski :)...

Poruka za Suboticanina i Solomon Bg rascistio sam inbox tek sada nisam ni znao da mi je napunjen inbox do danas....
 
Mobilni miner je konacno aktivan, meni na nokia 8 daje 38H/s. Valjda bi sad i cena trebalo malo da skoci, dugo je vec na 7 centi.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Ne verujem da ce da utice nesto to mnogo na cenu mora da bude Electroneum ubacen na bittrex,poloniex,kucoin tek tada mozemo pricati o eksploziji cene.

Dobar hash na toj nokiji :)....

Ako mozes da mi kazes koliko ti daje na sat vremena Etn-a bio bih ti zahvalan :).
 
Slazem se za menjacnice, nego sam mislio neki blagi rast za pocetak, makar na 10 - 15 centi, ali polako videcemo...
Miner je aktivan nekih 40-ak minuta, za sada 0 etn. Javljam kad bude nesto...

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
10,15 centi je daleko jos za sada da budemo srecni ako do kraja dana bude 8 centi do 8.5 centi....

Da je sada decembar 2017 mozda bi i videli tu cenu ovako tesko....Dosta je opao hype za Etn,ali nema veze sada kada je konacno pusten mobilni miner najvaznije je da Etn bude globalno prihvacen a to ne moze da se desi za jedan dan.

Za nekoliko meseci realno je da bude i mnogo vise od 15 centi jos da se doda na par velikih menjacnica i na konju smo :).
 
Nazad
Vrh Dno