Šta je novo?

Electroneum

Sta ste napali coveka, pa voli ETN vise nego lebac, sve je to legitimno :D
 
Dofatio je 100 satoshija, sljedeci cilj da dostigne doge :d
 
Ludaci me napsovase i izbacise iz telegram grupe

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Kako neobično. :D

Verovatno je i to uradio fallout lično, da mu ne uznemiravaš duševni mir "mobilnog" mining-a 25 sati dnevno. :D
 
Nije fallout, nego Dejan 8.
A diskusija se u grupi svela na: al sam se napio sinoc, prodajem kad etn bude $10, vidimo se na kruzeru i crknite svi sto ne volite kruzer :)

Potpuno ignorisanje gomile losih koraka richard-a i team-a, i sasvim sigurna smrt etn-a.

Ja sam moje etn prodao ma 10x ico cene i nisam nista izgubio pa mi nije ni krivo.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
easyhash.io :wave:
 
pa vidis da se ostvaruju njegova prorocanstva, btc na 3k, etn x10.

Za sada je na dobrom putu, ta prognoza kvalitetno stari...Doduse ne znam koliko je bio ETN tada ali od dna je skocio x3 i vise za sada. BTC cekamo da se nakani gde ce.
 
Ma gde moja prognoza ne valja ja ne znam nista :) hvala vam sto se me oterali sa foruma...Relaksirao sam se ovih par meseci...

Sto se tice telegram grupe tacno je da ne pricamo samo o Etn,nama je prvenstveno cilj kvalitetno druzenje i zezanje cak se ekipica nasla i licno na beer festu tj. par nas...Hvala Bogu sto sam otisao odavde mnogo sam kvalitetnije proveo vreme na telegramu.
 
Zatvorili depozit na mjenjacnicama i pokrenuli pump jasno ko dan sta ce biti nakon ovoga...
 
Naravno mora biti neki izgovor, svi koji su radili ovakve prevare imali su neko objasnjenje a sad na ljudima je da vjeruju ili ne vjeruju u to...previse sam se nagledao ovakvi prevara suvisno je o tome pricati.
 
Pa po tebi nisu ni trebali da proveravaju da li imaju bug kao Monero?Ne bih rekao da je izgovor,svakako ce depoziti i online novcanici proraditi u najkracem mogucem roku...Pa i da bude dump nece se vratiti tako lako na 0.005 niti na 70 satoshija...Posle ovakvog velikog pumpa slazem se da ce biti pad ali ne veliki...Tek sad dolaze velike stvari poput partnerstava i marketinga koji konacno pocinje u oktobru...Instant payment je u beta fazi i u testiranju je transakcija trajala samo 2.7 sekunde sto je prilicno brzo...Mislim da je koin daleko od mrtvog kakvog ga neki nazivaju u ovoj temi...Jeste svasta bilo u ovih godinu dana ogromnih fail-ova ali tek sada Etn pocinje da lici na ozbiljan coin.
 
pa proradice depozit kad ga izdumpuju :d ne budi naivan....bug je samo izgovor da se zatvore depoziti a vidi cuda withdraw sa cryptopije na wallet radi ali depozit ne radi :d, ako se gasi wallet zbog bug-a onda se gasi i depozit i withdraw mislim sta reci cista prevara.

Ja sam kupio pola miliona izmedju 220-230 satoshija i kako je padalo prema 100 satoshija smanjivao ulazak skupio nesto preko milion ETN-a kad je otislo ispod 100 okanio se corava posla, ako govorimo cisto o zaradi ja bi volio da oni njega napumpaju na 1$ i puste depozit :d ali ako cemo realno sa ovakvim prevarama i sa svim desavanjima u ovoj godini dana kako coin postoji daleko je ovo od ozbiljnog coina. Da se moze fino zaraditi na ovakvim coinima to stoji samo moras ispratiti sve malverzacije, ja ga pratim od pocetka i kopao sam ga dok je moglo sa grafama pratim sve i ono sto mogu zakljuciti da se radi o cistom shitcoinu trebace dosta srece da se izvuce neka lova iz ovog shit-a.
 
I meni je ovaj coin zapao za oko jos od ICO-a jer se dalo prepoznati da ga od pocetka prati onaj ugodjaj neceg sto je suvise veliko da bi se ignorisalo, a to je nesto po cemu je i danas godinu dana kasnije nekako poseban, ne znam, hejtovao sam ga mozda i preostro zbog nekih stvari ali mislim da ga ipak treba drzati na oku i ostaviti neku kolicinu sa strane cak i ako dodje do masovnog dampa i urnisanja cene.

Meni se licno nikako ne svidja u pojednim situacijama neshvatljiva inertnost i nekompetenost tima, mali broj developera, zatim njihova konstatna zelja za kontrolom komjunitija umesto koristenja velike energije koju taj komjuniti ima, njihov koncept payment sistema sa centralizovanim entitetom u sredini i ne bih voleo da na kraju bas to bude nacin resavanja problema brzine transakcija, vise bih voleo da se to resi na nivou blockchaina ali... Iz Grafta su napisali tekst na tu temu, koga zanima moze da baci pogled: https://www.graft.network/2018/09/20/real-time-transactions-graft-vs-electroneum/

S druge strane, treba biti posten pa reci da je izgleda tacno da je projekat primio i dosta udaraca ispod pojasa a da se ako nista trude i pokusavaju progurati taj svoj koncept i ne pokazuju (zasad) zamor materijala
 
Pa ne mogu da ga napumpaju na 1 dolar ni ove ni sledece godine mozda tek u roku od 3-5 god. A sto se tice dumpa toga ce biti nadam se da nece vise da pada ispod 100 satoshija samo....Svakako da ovaj pump nije najzdraviji jer se pumpa previse brzo...

Sacekacemo da vidimo sta ce biti kad proradi depozit ako se cena odrzi znaci da nema prevare ako padne ispod 100 satoshija ovo je prevara bila.

Magny_cours pa to sada pricas da treba ostaviti neku kolicinu sa strane a pre nekoliko nedelja da je potpuno mrtav coin i da ce se ugasiti sam coin odluci se covece:)...Pa ni meni se isto to sve ne svidja ali coin tek ima skoro godinu dana nije tu 5 god. poput Ltc,Eth,Dash hocu da kazem da je jako mlad coin i ima vremena da se pokaze....
 
sada kada si se vratio na forum ja se vise ne brinem za sudbinu ovog novcica, bice x100 pa makar pao i na 1 satosi.
 
@electroneum
Wallet update. Following our announcement on the 26th, the team is integrating a security update to return the wallets to full functionality. Notifications will be made on our social media channels. Full system functionality should be restored within 24 hours.

Evo sveze vesti sa tvitera...Do sutra u ovo vreme novcanici bi trebalo da prorade a sa njima ce verovatno i depozit....Pa samo se vi sprdajte ja i dalje verujem da je ovaj coin tek na pocetku svog dugog puta ka x100 od svoje ico cene...
 
cek nesto sam propustio, mislis na x100 ako mu cena bude jedan satosi ili je nekad stvarno bio x100 od ico cene? stvarno pitam ne znam koja je bila ico cena nije mi jasno ovo sprema se za drugi put x100.
 
Ico cena je bila 0.01 dolar 100 puta vise je 1 dolar koji ocekujem kroz 3-5 godina tek...
 
pa el bila cena 1 dolar kad kazes da je vec bio rast od 100x? meni nije problem da prodam sve sto imam i kupim sada par milijardi electroneuma ako ce cena da mu bude 1$, nije mi problem da sacekam tri godine i odem u dvozivotnu penziju, lakse mi to nego da radim jos 30 godina.
 
Nije bila cena 1 dolar nisam nigde napisao da je bio rast x100 vec da smo na tom dugom putu ka x100 jednog dana...

Pa vidi ti kad bi kupio par milijardi cena bi otisla odmah na 0.10 centi :D...A i ja pricam gluposti trenutno je u opticaju skoro 8 milijardi Etn-a tako kad bi kupio par milijardi cena bi odletela na mnogo vise od 10 centi...
 
Poslednja izmena:
ne moram milijarde, dovoljno je da kupim milione pa x100 i eto.
 
Vidi ovamo na telegram grupi su ljudi kupovali milione coina a cena je i dalje bila na 0.005 znaci nekoliko miliona Etn ne znaci nista kad bi kupio vec 100 miliona coina e onda bi cena otisla izmedju x10-x30 od ove cene...U svakom slucaju treba kupiti neku kolicinu i cuvati par godina...
 
Evo sveze vesti sa tvitera...Do sutra u ovo vreme novcanici bi trebalo da prorade a sa njima ce verovatno i depozit....Pa samo se vi sprdajte ja i dalje verujem da je ovaj coin tek na pocetku svog dugog puta ka x100 od svoje ico cene...

prodjose i 2 dana ne radi depozit sta je reci? :d
 
Nazad
Vrh Dno