Šta je novo?

Gtx 1050 TI ili gtx 1060 3GB

Splinter99

Poštovan
Učlanjen(a)
12.10.2017
Poruke
366
Poena
80
Cao.. Uzeo bih neku od ove dvije graficke.. Interesuje me vasa preporuka i ako neko ima iskustva... Je li malo 3GB na 1060? Imam i5 4460, 8 GB RAM-a... Konkretno me interesuje za igranje PUBG koja je bolja... Sto mislite koju ce prije " pregaziti vrijeme"?

Hvala [emoji4]

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
1060, bez obzira na 3GB, primetno je bolja karta od 1050Ti.

Pogotovo se sada isplati po onoj ceni za Zotac modele. (26, 28 hiljada)
 
Poslednja izmena:
Kao neko ko je presao sa 1050 2gb na 1060 3gb savetujem ti da ides na 1060, ali bas je mnogo velika razlika. Bas sam uzeo zotac od 26.000 din ( ne vidim nijednu drugu karticu tako dobru kupovinu kao ovu).

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
 
GTX 1060 3GB svakako, ram ces lako dokupiti. Opusteno sa ovih 3GB VRAMA za 1080p, gde nije dovoljno, samo spustis texture na high i teraj. Ionako te naslove i ne mozes sa ovom kartom u igrati na maks 1080p/60fps.
Ako ne nadjes kod nas, imas za oko 26k kod Madjara GA Windforce.
 
1050ti i jos 8gb rama, malo je 8gb za pubg, igraces pubg na low ionako, tako da ti je 1050ti dovoljna :)
Pa ja sam gledao na yt, na ultra sa 4460 gtx 1060 i 8GB rama ide u 40 fps...

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
Edit: ne treba mi ultra nista, dosta bi mi bilo na high ili eto medium da ide u 70 fps ja cu biti prezadovoljan..
 
Poslednja izmena:
Uzeh 1060 3gb...samo mi je nesto brightness na monitoru velik i malo je kao slika mutna.. Covjek od koga sam je uzeo kaze da je to do monitora, da treba jaci za ovu karticu.. Zna li ko o rmu se radi?

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Uzeh 1060 3gb...samo mi je nesto brightness na monitoru velik i malo je kao slika mutna.. Covjek od koga sam je uzeo kaze da je to do monitora, da treba jaci za ovu karticu.. Zna li ko o rmu se radi?

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
Idi u nvidia control panel pa change resolution,nadji opciju "output dynamic range" i stavi na limited ili full kako ti odgovara,imam trenutno gt1030 i "vga only" monitor pa sam imao malo tamniju sliku kad sam nakacio preko hdmi to vga adaptera,promenom sa full na limited dobio sam normalnu sliku,takodje nezaboravi da pritisnes "auto" dugme na monitoru :)
 
Poslednja izmena:
Idi u nvidia control panel pa change resolution,nadji opciju "output dynamic range" i stavi na limited ili full kako ti odgovara,imam trenutno gt1030 i "vga only" monitor pa sam imao malo tamniju sliku kad sam nakacio preko hdmi to vga adaptera,promenom sa full na limited dobio sam normalnu sliku,takodje nezaboravi da pritisnes "auto" dugme na monitoru :)
Hvala, rijesio sam bas tako kako si rekao.. Hvala jos jednom [emoji1]

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno