Šta je novo?

Koji Sound bar?

Učlanjen(a)
17.11.2007
Poruke
658
Poena
320
Uzeo bih neki sound bar do recimo 400eur kojim bih zamenio zvuznike u rnvnoj sobi. Primarna namena su filmovi, ali ce se naravno koristiti i za muziku. Bitno mi je da ima wifi i bluetooth kako bih mogao da pustam spotify i muziku s telefona preko bar-a direktno.

Trenutno merkam LG sh7 koji je nekih 320eur preko madjara. Saveti, alternative?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obrati paznju i na Yamahine digital sound projector-e
 
  • Like
Reagovanja: M J
E videh ovaj samsung, zanimljivo deluje svakako, al vidim da na cnetu i nije bas pokupio hvalospeve. Yamahu bih rado uzeo al ih slabo nalazim po oglasima..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ti je tv flat, ne moras da uzimas curved soundbar, mislim da se ne slaze. :)
 
Yamahe su dobre, ali najjeftinija po navedenim kriterijumima je 500e, i pritom nema sub, sto je za filmove bitnije od malo boljeg zvuka.
Što se tiče kritika na taj Samsung, koliko sam shvatio odnose se na to da ima boljih u toj cenovnoj klasi (600-700e), dok je pomenuti LG dobar ali u dosta nizem cenovnom rangu.
 
Ja sam LG slušao na kratko u radnji, a Samsung sam probao kod prodavca sa KP pre kupovine. Možda je i do prostora u kome sam slušao, ali Samsung mi je zvučao dosta ubedljivije za filmove, dok za muziku nisam primetio veću razliku osim u snazi.
Naravno, ukusi se razlikuju pa je možda najbolje da probaš oba. Lik kod koga sam kupio soundbar ima jedan izložen za probu, pa ako ne nađeš u radnji za probu, javi da ti pošaljem broj na pp.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne lozi ljude za dzabe :)
Na tom sajmu, najmanje ima soundbar-ova. A i tih par, (ako bude), u odnosu na vecinu izlozene opreme, zvuče kao izlupane kante...
Mada vredi otici, uvek se nadje, tj. cuje, nešto dobro.
Pozdrav
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno