Šta je novo?

GTX 950

Soltek

Cenjen
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruke
79
Poena
159
Imam racunar amd phenom x6 1055t 8gb rama ploca asus m4a88t evo napajanje cm b500w i graficku gtx 650ti 2gb oc. Zeoleo sam da zamenim i da kupim jacu graficku i uzeo sam gtx 950 asus strix medjutim od kad sam promenio grafiku igre kao sto je dota 2, heroes of the storm pocinju da lose rade rade izmedju 40-60 frejma ali igra kao da secka slike se preklapaju, par puta sam ovbarao sistem pokusao sa drugim verzijama drivera ali isto. onda sam uzeo msi 660 oc 2 gb rama isto se desava ispada da mi losije radi od kad sam uzeo jace grafike. Nisam siguran sta bi moglo da bude mozda je otisla ploca ili procesor uglavnom on nema problema u radu negreje se samo sto dok igram slika izgledao kao da mi radi na 15 fps. da li ima neko ideju sta bi to moglo da bude.
Hvala
 
sad sam snimio msi afterburner na power monitoru mi ispisuje da je doslo do 47% ali voltage limit na max 1 dal to tako treba, razmisljam da nije do napajanja da nema dovoljno struje. Coler master b500w ima 38a
 
Kad vratis staru GTX 650Ti jel radi OK? Obe graficke trose vise od ove stare ali ne preterano, ne bi trebalo da ne moze da pokrije GTX950 sa sve Phenom II X6, posebno ako Phenom nije overklokovan. Koliko je napajanje staro, mozda ne radi vise kako valja?
 
Nazad
Vrh Dno