Šta je novo?

izbor tv

Kod TV je uglavnom "koliko para toliko muzike". Sve zavisi šta očekuješ od Tv-a. Ako prelaziš sa CRT bićeš verovatno zadovoljan. Ljudi se uglavnom žale na lošu plastiku i jeftin izgled generalno, isprane boje, loš zvuk, slabu SMART platformu i sl.
 
jako mi je bitno da ima C tjuner, a isto tako i prisustvo CL modula. frekvencija takodje bitna zbog HD programa koje imam na kablovskoj.

prvobitna ideja je bila: https://www.kupujemprodajem.com/LG-32LJ510u-Akcija-40722488-oglas.htm?filter_id=140504958 ali se brinem zbog transporta, garancije......

mislim da, nazalost, DVB-C tuner i slot za CAM na Vox TV-u nisu garancija da ce to raditi kako treba.
i 'poznatiji' proizvodjaci nekad imaju problema.
obrati paznju i na titlove, kolko se secam neki su se zalili da su losi na tim jeftinijim TV.
 
Poslednja izmena:
mislim da, nazalost, DVB-C tuner i slot za CAM na Vox TV-u nisu garancija da ce to raditi kako treba.
i 'poznatiji' proizvodjaci nekad imaju problema.
obrati paznju i na titlove, kolko se secam neki su se zalili da su losi na tim jeftinijim TV.

evo na starom lcd tv (telefunken), star bar 4-5godina CAM radi ok. (ubacili karticu ovi iz kopernikusa i za sada sljaka bez problema..... zasto bi to bio problem na dosta novijim tv???
 
zato što je žnj marka i softver se za njega piše samo jedamput, zatim se trpa na palete i liferuje po svetu.

pa sad ako je kinez bio trezan, sw neće da baguje...
 
xaxaxaxaxaxa.... a gde si ti mislio da se prave ? u ei niš ?

a što se naših ljudi tiče oni su samo u kontroli prijema kontejnera iz kine. nisu oni videli fabriku ni na slici, a kamoli koga kontrolisali.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno