Šta je novo?

MONA coin

nesatom

Cenjen
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruke
50
Poena
160
Kopa li neko ovaj novčić, šta se dešava sa njim u ogromnom je porastu (dokle li će da traje)? Trenutno najisplativiji za NVIDIA kartice po whattomine...
 
Cime kopas....na kojoj menjacnici...ajd posalji podesavanja...stvarno je najisplatljiviji...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sa ccminer-om direktno na bitrex, evo ti podešavanja tu imaš I koji je pool tamo se prijavi I napravi worker-a.

ccminer-x64 -a lyra2v2 -o stratum+tcp://mona.suprnova.cc:2995 -u username.workername -p password
 
P.S. U podešavanjima poola stavi adresu koju dobiješ na bitrex-u
 
jel vi tako na dan menjate koine koje kopate, u zavisnosti od isplativosti na whattomine ? :)
 
Da Dare mi smo *****i - ja sa dva klika npr danas zaradio 5$ više ;-)
 
Jel moze pomoc ne mogu nikako da namestim i podesim ovo...

-u UserName.WorkerName -p WorkerPassword -t threads

user name je AvramTheGreat a recimo pass neka bude 12345 cisto primer ako moze pomoc kako to da podesim non stop mi brzo izbaci neko obavestenje iz dosa i nista se prokleto ne desava.
 
treba onda da bude npr AvramTheGreat.1 za -u... a na poolu napraviš workera koji se zove 1 i ima šifru 12345
stavi na kraj bat fajla pause da bi video greške kad tako ne radi
 
jel vi tako na dan menjate koine koje kopate, u zavisnosti od isplativosti na whattomine ? :)

Ja generalno da.. Posto kopam i prebacujem sve u ethereum. Dobijam vise za 20% nego da kopam direktno ethereum.. krastavac tako je sad..

Nego jel zna ko sta je vazno za ovaj coin? povecam i core i memory i nista... stavim na nulu i isto (ne smanjuje se).. Drzi na 33 000 po kartici.. Stavio core/memory=50/550 ili 0/0, daje isto
 
Sa ccminer-om direktno na bitrex, evo ti podešavanja tu imaš I koji je pool tamo se prijavi I napravi worker-a.

ccminer-x64 -a lyra2v2 -o stratum+tcp://mona.suprnova.cc:2995 -u username.workername -p password

Pozdrav,

Da li mozes da postavis link od ccminera odakle si skinuo?

Ja sam sve zive verzije koje sam pronasao probao, i ni jedna mi ne radi...
 
Ako neko moze da napise koliko daju hasha npr. 1070-ke i 1080ti.
 
Evo probao sam.
3a7a0dbd4bddb1e8d1507d002c428b96.png
edit: lol pa sta ja onda kopam kad su mi ovakvi rezultati? jao pa ja ukljucio lbc :wall:
 
Poslednja izmena:
dalabu :d
Evo sad pravi rezultati. Koje klokove ti koristis za 1080ti?
ea4048a9f65683d874e4061f9cbcf8e4.png
 
Zna li neko zasto se.smanjuje i od cega zavisi est rew. sa what to mine?Dok je bila ispod 1 $ bilo je oko 330 mesecno,sad je palo na ispod 100...od cega zavisi i da li ako padne cena moze da se ocekuje da ce se i taj broj povecati ili ne?
 
Poslednja izmena:
Pa ovih 25-26$ sa whattomine nema veze sa vezom, za 6 x GTX 1070, uopste ne dobijam toliko.....
 
nemojte da gledate wtm, kopajte dan dva i tako cete imati realno stanje.. krastavac
 
lazu kalkulatori, tj oni prikazu koliko bi u teoriji trebalo da dobijamo ali realno je ono koliko stvarno iskopas za 24h a to je manje nego sto kaze wtm
 
Jeste malo manje slazem se ali ne drasticno manje tako je za svaki novcic ne samo za Monacoin.

Plus treba da se oduzme i struja.
 
kad prodje 24h-48h onda vidis da li je malo manje ili drasticno manje :)
 
WTM prikazuje trenutnu teoretsku zaradu, koja već posle par sati može da bude drugačija. Za stabilne valute je prilično pouzdana (treba dodati pool fee i miner fee ako ga ima), a neke valute povremeno imaju drastične skokove cene, ili velike padove nethash-a, što se odrazi na kalkulaciju.
 
MarkoZ-Jos nisam mogao da izracunam 24 h jer je i juce i danas nestajala struja ali si u svakom slucaju u pravu.Ja sam racunao koliko sam iskopao za 12 sati pa pomnozio puta 2 i ispada ok cifra malo je manja nego na Whattomine ali zadovoljan sam.

namcor-Jeste u pravu si zarada se menja kroz par sati da jeste treba dodati i pool fee i miner fee.Ali opet zadnjih 3-4 dana zarada je ok na Monacoin-u ali sve imam neki osecaj da ce Monacoin da se izduva i da ce prvo mesto preuzeti opet Zen,Zcl,Hush ili Zen,sto se tice Lbc to je mrtav konj vec vise od mesec dana bio je jedno vreme bas isplativ za Nvidija karte rudario sam ga takoreci celo leto.

dtodor-Onda znaci oni na whattomine predvidjaju buducnost za narednih nedelju dana svaka im cast :D.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno