Šta je novo?

MONA coin

najahali AMD rudari na LBC kroz dual mining eth+lbc, a plus cijena u stalnom padu to je uzrok sto vise nije isplativ sa nvidijama, s obzirom na dobru isplativost kad se kopa u dualu iako skoci cijena sve ce vise rudara zajahat tako da se ne nadam da ce vise imat neku isplativost LBC za nvidiju.
 
imace ako skoci sia :p ili kad prestane dual :d

@faali3

nije mnogo jer kopas sa 2 3 kartice, pomnozi to puta 20 npr i dobices drugu cifru ;)

@namcor

naravno da to dvako zna da obracuna, ali ja znam koliko je pisalo da treba pre 2 dana, a koliko pise danas :) ni jedno ni drugo se ne poklapa plus ja ne gledam u $ vec koliko coina treba da dobijem.
 
Poslednja izmena:
Jeste u pravu si sve sto si napisao plus su karte hladnije u dualu kada kopaju Eth+Lbc nego kada na primer kopaju Eth+Dcr....

Ova Mona me bas iznenadi u poslednjih par dana sa 0,89 na 4.51 dolara neko je pumpa bas zestoko bas se pitam da li ce da ostane na tih 4 dolara kad bude bio pad Btc-a a bice pada 100 posto od tebe sam naucio da posle jakog pumpa uvek sledi jak dump sto se 100 puta do sada pokazalo tacno.

Sia je mrtav coin zato sto ce uskoro da se kopa Asic-ima ili se vec kopa znam da neko pisao o tome mozda bas goldi...

Trenutno mi je zanimljiv za dual Pasc sasvim nov novcic on da kazemo da ima neku perspektivu a Sia ko kopa i cuva samo baca novac u bunar.

Inace da napisem uopstena podesavanja za Monacoin na gtx 1070 i gtx 1080 kartama core ide u plus memorija treba u minus da bi core bolje boostovao power limit moze da se smanji i ispod 80 bez nekog padanja hash-a prevelikog.Verovatno isto vazi i za gtx 1080ti ali ne znam iz prve ruke.

Probao sam i da povecavam memory i da stavljam veci i manji power limit opet baca hash isto jedino kad smanjim core odmah je pao hash...Eksperimentisao sam pola sata sve moguce kombinacije i zakljucio da je najbolja kombinacija iznad koju sam napisao.

Nije uopste kao kod Zec-a tamo cim smanjujes memoriju odmah manji hash i ako ne das dovoljno struje opet manji hash....

Pomnozio bi ja 20 puta :D da imam 20 kartica :D.
 
Poslednja izmena:
Nadam se da cete dobro proci, da mi se skinete sa Zeca sa tim novim kartama posto ja nisam obnavljao rudnik odavno :)
 
Gde mogu naci miner za ETH+LBRY, neki sto sam nasao mi vidi samo jednu karticu, dok kad je ETH+DCR sve radi ok?
 
-dcoin lbc
mozda ti fali?
daj bat fajl pa da vidimo
ogledaj temu lbc il sta vec,ima na benchu,a mislim u readme.txt od majnera
 
Poslednja izmena:
-dcoin lbc
mozda ti fali?
daj bat fajl pa da vidimo
ogledaj temu lbc il sta vec,ima na benchu,a mislim u readme.txt od majnera

sredio sam, sad radi, mada jel ok da mi kopa manje 15mhs eterijuma kad kopam ETH-LBRY? kad kopam ETH-DCR na 3 kartice imam 90,3 stabilnog msh-a, a sad pri kopanju ETH+LBRY 76mhs-a, s tim sto je i potrosnja stuje manja za 70ak w?
 
treba da nastelujes dcri, mada je razlika veca nego kad kopas dcr
 
jel moze neko da stavi link od sgminer-a, ja sam probao onaj sto ima na mona.suprnova.cc ali ne radi majner
 
Jeste u pravu si sve sto si napisao plus su karte hladnije u dualu kada kopaju Eth+Lbc nego kada na primer kopaju Eth+Dcr....

Ova Mona me bas iznenadi u poslednjih par dana sa 0,89 na 4.51 dolara neko je pumpa bas zestoko bas se pitam da li ce da ostane na tih 4 dolara kad bude bio pad Btc-a a bice pada 100 posto od tebe sam naucio da posle jakog pumpa uvek sledi jak dump sto se 100 puta do sada pokazalo tacno.

Sia je mrtav coin zato sto ce uskoro da se kopa Asic-ima ili se vec kopa znam da neko pisao o tome mozda bas goldi...

Trenutno mi je zanimljiv za dual Pasc sasvim nov novcic on da kazemo da ima neku perspektivu a Sia ko kopa i cuva samo baca novac u bunar.

Inace da napisem uopstena podesavanja za Monacoin na gtx 1070 i gtx 1080 kartama core ide u plus memorija treba u minus da bi core bolje boostovao power limit moze da se smanji i ispod 80 bez nekog padanja hash-a prevelikog.Verovatno isto vazi i za gtx 1080ti ali ne znam iz prve ruke.

Probao sam i da povecavam memory i da stavljam veci i manji power limit opet baca hash isto jedino kad smanjim core odmah je pao hash...Eksperimentisao sam pola sata sve moguce kombinacije i zakljucio da je najbolja kombinacija iznad koju sam napisao.

Nije uopste kao kod Zec-a tamo cim smanjujes memoriju odmah manji hash i ako ne das dovoljno struje opet manji hash....

Pomnozio bi ja 20 puta :D da imam 20 kartica :D.

Meni stoji sa Zcash podesavanja na Zotac 1070 kartama ovako...
PL 100
pa +207
pa +705

Nisam za kompom pa ne znam sta je 207 a sta 705.
Kopam preko Suprnove i cc minera povezano sa eth monitoring ali mi stalno puca veza...baci do 100 share i pukne sve pa posle par sekundi iz pocetka i tako u krug.
Mlze li savet gde gresim,znas li zasto puca veza i kako da to bolje podesim,neki drugi pool bolhi mozda?
Bacaju karte oko 34 Mhs ukupno oko 200-205. 6 komada.
Da li je pametno direktno kopati na menjacnicu ili onaj wallet Mona core pa na njega mada sinhronizacija traje Boga oca...
Unapred hvala ...
 
Procitaj opet moj post za podesavanja kartica sta drugo da ti napisem....
 
Citiram jos jedanput samog sebe-Inace da napisem uopstena podesavanja za Monacoin na gtx 1070 i gtx 1080 kartama core ide u plus memorija treba u minus da bi core bolje boostovao power limit moze da se smanji i ispod 80 bez nekog padanja hash-a prevelikog.Verovatno isto vazi i za gtx 1080ti ali ne znam iz prve ruke.

Probao sam i da povecavam memory i da stavljam veci i manji power limit opet baca hash isto jedino kad smanjim core odmah je pao hash...Eksperimentisao sam pola sata sve moguce kombinacije i zakljucio da je najbolja kombinacija iznad koju sam napisao.
 
Nazad
Vrh Dno