Šta je novo?

Graficka ne daje sliku

borisgl

Poštovan
Učlanjen(a)
19.08.2017
Poruke
11
Poena
55
Pozdrav ljudi , imam problem gde graficka ne daje sliku kada je povezem na tv.U pitanju je Vivax tv ako znaci nesto.
Kada je povezem na monitor sve je ok.
Graficka je povezana HDMI kablom na tv.
Dok se pali racunar i dok je windows logo tu daje sliku , ali nakon toga , kad treba da dodjem do lock screena da ukucam sifru racunar mi se naglo ugasi.
Sta da radim ?
Hvala.
 
Kako je spajas na monitor?
Da li se ceo računar ugasi ili samo slika?
 
Resio sam problem tako sto sam reinstalirao drajvere.
Na monitor vezem sa hdmi na vga adapterom.
Racunar se gasio.
 
Ipak nisam nista resio , nakon instaliranja drajvera se desava ovaj problem.
 
Evo sta mi whocrashed izbacuje:
On Wed 11/10/2017 16:16:15 your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\memory.dmp
This was probably caused by the following module: atikmpag.sys (0xFFFFF800C36FF818)
Bugcheck code: 0x116 (0xFFFF8282DDBAA010, 0xFFFFF800C36FF818, 0x0, 0xD)
Error: VIDEO_TDR_ERROR
file path: C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\c0318724.inf_amd64_3e17b73ae627ea03\atikmpag.sys
product: AMD driver
company: Advanced Micro Devices, Inc.
description: AMD multi-vendor Miniport Driver
Bug check description: This indicates that an attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: atikmpag.sys (AMD multi-vendor Miniport Driver, Advanced Micro Devices, Inc.).
Google query: Advanced Micro Devices, Inc. VIDEO_TDR_ERROR
 
U pitanju je RX 460 Xfx Single fan 2gb.
Resio sam na kraju problem tako sto sam instalirao 17.1.1 drajver za graficku , samo tako radi normalno i stabilno,ali cim pokusam novije drajvere desava mi se taj problem.
 
Pazi samo, atikmpag.sys nije samo za grafiku nego i za ceo AMD system ako ga imaš. Meni 17.7 radi naj bolje.
 
Probaj drugi hdmi kabl, probaj drugu konektor na TV-u.
 
Uzeo sam drugi kabel i sada je sve u redu.Hvala vam na pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno