Šta je novo?

Kako prodati 50+ bitcoina i kako podici novac

reciklaza

Slavan
Učlanjen(a)
08.11.2007
Poruke
48
Poena
309
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav svima,


Interesuje me da li neko zna siguran i normalan nacin da se proda 50-100 bitcoina ovde ili u inostranstvu bez komplikacija i problema sa zakonima porezon i slicno.
Najsigurniji i najbezdbedniji nacim me zanima, kao i da novac na kraju legne na racun u Srbiji ili na neki racun u inostranstvu , sve jedno je. Znaci procamo o ciframa preko 300k evra...
Kompletna procedura me zanima sa linkovima uputstvima sta.

Hvala u npred
 
Odes do Madjarskih banki, raspitas se gde mozes da otvoris racun za strane drzavljane. Ptebacis novce sa menjacnice na taj racun i odes da podignes. Logicno da neces prijavljivati novce, ili da ides kao odredjeni ministar pa da podizes po 9000e. Ali bolje da pitas poresku koliko ce da te osakate za 300K evra u kesu pa odvagaj.
 
Ok, donkle sam shvatio, e sad koji je najpozudaniji sajt gde se moze prodati toliki broj novcica. Hvala svima na odgovoru
 
Možeš sigurno na Kraken samo se pre toga moraš kompletno verifikovati (potvrditi raznim dokumentima svoj identitet) da bi uopšte mogao da povlačiš tolike sume. Ta verifikacija bi mogla potrajati nedeljama. Posle toga sa krakena može da ide sepa na račun neke EU banke gde su troškovi transfera gotovo simbolični. Šalješ recimo po nekoliko k na par dana pa polako ako vidiš da ide sve ok postepeno povećavaš. Ovako bih ja sad radio da sam se na vreme napunio.

Ako si mislio da tresneš to nekom i da odmah nosiš keš onda ćeš to teže da izvedeš. Eventualno da pustiš neki domaći oglas, ako si hrabar ili možeš da obezbediš sebi neku dobru zaštitu. Sigurno ima ljudi koji prate koliki je rast, kojima ta suma nije ništa ozbiljno i koji bi rado da probaju sreću sa crypto, a ovo bi im bio bukvalno najlakši i najbrži način na uđu.
 
Verifikacija na menjačnicama ce lakše i brže proći ako se registruje kao pravno lice(doo-ltd). I dobićeš veći dnevni limit za transfer. A ako već imas firmu, priliv sredstava prijavi kao stranu investiciju, tako da te nece ni pitati za porez. A za taj keš kupiš 1000+ kartica, platiš nekoga sa foruma da ti sve održava, a ti sve 4 uvis ;)
 
mislim da se nikako ne isplati da izadjes skroz , ja da sam na tvom mestu nasao bih nacin da to krckam natenane. istresati sve odjednom narocito ovde nije zdravo
 
Verifikacija na menjačnicama ce lakše i brže proći ako se registruje kao pravno lice(doo-ltd). I dobićeš veći dnevni limit za transfer. A ako već imas firmu, priliv sredstava prijavi kao stranu investiciju, tako da te nece ni pitati za porez. A za taj keš kupiš 1000+ kartica, platiš nekoga sa foruma da ti sve održava, a ti sve 4 uvis ;)

Nisam samo razumeo o kakvim karticama govoris 1000+kartica, aha verovatno si mislio za dalje kopanje :)
 
Nazad
Vrh Dno