Šta je novo?

Super Mario Odyssey

vetar

Cenjen
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruke
900
Poena
180
Nova 3D Mario igra izlazi za neke 2 nedelje.
U pitanju je više open world Mario više sličan Mario 64 i Mario Sunshine igrama, u odnosu na Mario Galaxy i Mario 3D Land/World.

qSG2l7_qvitLVncMwzncZbBoqANeYYL6.png
32159368321_59f25b4e56_b.jpg
32159368401_78cf2e6f61_b.jpg
32159368521_1a08cb0349_b.jpg




 
Jel ce da izadje za nintendo wii u
 
Ja preorderovao :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Steta ponadao sam se da cu moci na emulator da poigram
 
Jos jedan naslov sa ten out of ten! :)
 
Najbolje ekskluzive na nintendovoj konzoli. Ko bi to pre koju godinu rekao.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
De ces rAMA u nebrano grozdje... :p

Nista za Maria ali bih opet te recenzije uzeo sa dozom skepticizma jer je "following" (da ne upotrebim drugu rec koja pocinje sa istim slovom) Nintendovog kulta zahebo i jabuku, Samsung i PS korisnike zajedno... :)

U svakom slucaju fino za Nintendo, sa switchem, Zeldom i drugim naslovima su probili plafon ove godine sto se trzisne vrednosti tice i skinuli Sony sa trona...
 
Prvi put sam preorderovao neku igru..i drago mi je da se nisam zajebao!

A ne bih se slozio da su fanbojevi nadmasili apple i samsung..jer to jednostavno nije istina. Niko nije bio toliko kritikovan kao nintendo u poslednjih par godina.

Apple ne poznaje kritiku, pa cak i kad Voznijak kaze da je novi telefon isti kao pre 3 godine

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Eurogamer su ps3 fanovi pljuvali mesecima jer su uncharted 3 ocenili osmicom.
 
^ Da ne prljamo temu i pretvaramo u nesto u sta ne bi trebalo (stavicu u spojler):

Uvek je bilo i uvek ce biti, bilo da se radi o Xbox, PS ili Nintendo (mada su njihovi fanovi ove godine pobedili sa "reakcijama" na losije review-e, ne dao bog da ide ocena ispod 9 ili 8/10-> cak je i to blasfemija) konzolama, ili cak fanovima pojedinacnih fransiza.

Gejming industrija se vrti oko novca (*nista novo*) i previse je razmazenih fanova i uticaj socijalnih mreza (*nista novo*) i negativnog backlash-a da bi revieweri igara (koji rade za vece "uticajne", vece gaming sajtove) mogli da budu nezavisni i daju objektivne recenzije i misljenje a da pritom sponzori ne povuku osigurac ako dodje do nesto negativnijeg reviewa ili reviewa cak sa blazom kritikom, posebno za "AAA" naslove (sto kroz early access review kopije sto kroz sponzorske ugovore/reklame). Opet, nista novo...

I zato znam vise da cenim neke nezavisne recenzente koji se bave tim poslom (ACG, TB, Super BunnyHop,GGgmanlives, Sterling, AJ, Raycevick...) mada su i neki od njih koje sam naveo postale razmazene primadone (poput fanatika koji se odmah seku ako im recenzija nije po volji) - i jesu podlegli negativnom backlashu publike iako su bili u pravu kada su nekim slucajevima izneli svoje misljenje pa ga posle promenili. Odnosno ne zele vise da primaju negativne kritike jer im ego ne dozvoljava.

I na kraju dana (ne odnosi se na Maria jer verujem da nije losa igra, vec na zaslepljenu fan bazu) if people are prepared to pay for shit let them pay for shit and smile in their faces.
 
Poslednja izmena:
De ces rAMA u nebrano grozdje... :p

Nista za Maria ali bih opet te recenzije uzeo sa dozom skepticizma jer je "following" (da ne upotrebim drugu rec koja pocinje sa istim slovom) Nintendovog kulta zahebo i jabuku, Samsung i PS korisnike zajedno... :)

Da je to istina svaka Nintendo igra bi imala imala takve ocene,
krastavac kad igra na osnovu 67 (trenutno) recenzija ili u slučaju Zelde BotW na osnovu 108 recenzija, ima prosečnu ocenu 97 onda znaš da je igra dobra,
nije kao da ocena zavisi samo od desetak recenzenata koji su možda Nintendo fanovi.
 
Poslednja izmena:
Jesu li to oni isti recenzenti sto podrzavaju momentalni Nintendov copyright claim na bilo koji video odnosno gameplay/review njihove igre koji se uploaduje na YT-u?

Just askin'... :)
 
Poslednja izmena:
To realno niko nije podržao, to je u suštini trenutno najveća kritika za Nintendo, ali to nema nikakve veze sa tim kakve su njihove igre.
 
Svaki put se besmislena polemika pokrene, ali neverovatno!!! Izadje nesto dobro za bilo koju konzolu javi se neko da opljune one koji hajpuju jer su eto fanbojevi. I uvek je to besmislena polemika. Da imam para, posedovao bih sve tri konzole jer su sve tri odlicne. Za sve tri izlaze fenomenalne igre. Obozavam nintendo jer sam prva nintendo generacija i sa 35 godina uzivam u mario igrama zajedno sa zenom..i ne kapiram da mi se neko javi i kaze "ej, ma to je ******. Mnogo bolji destiny"..a meni destiny ******. Ili "ps4 bolji od xbox"...ili "cokoladna torta bolja od vocne"...e to su takve diskusije! Mislim da pametnom ne moram da obrazlazem dalje

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Što je napravio foru sa setapom za Mario Odyssey, a i ova pokidala na početku i kraju :D
 
Super Mario Odyssey remek delo! Nivo i kolicina mastovitosti i detalja je za muzej. Igru prosto gutate.

Sto se tice toliko pominjanog review iz play zina..lik jeste u pravu. Njemu smeta sto nije dovoljno izazovan, sto je previse lak, nema nivoa gde se gine po sto puta. I ti jeste istina. Do sad sam prosao jedno 5 glavnih bosova i nisam poginuo niti jednom. Igra je zapravo avantura, a ne arkada.

Medjutim, meni to apsolutno vise prija..jer zelim da se opustim kad se vratim sa posla i pustim igru, a ne da razbijem dzojstik. krastavac prevazisao sam tu klinacku fazu kad je trebalo dokazati medju drugovima ko bolje igra Sinobi. Odnosno ko ima bolje reflkse. Ova igra je za apsolutno uzivanje...aplauz za sve game dizajnere..svaka cast.

Na kraju, svaki nivo ima prelaz iz 3D u 16bitni 2D...i cesto se preplice. Taj prelaz je nesto najbolje sto sam ikad video u igrama. Svaki put kad se pretvorim u 2D Maria, vilica mi tresne o pod. Ko je to smislio, taj je genije.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno