Šta je novo?

Android do ~200e

Erik011

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2012
Poruke
3,446
Poena
285
Pozdrav,
da ne bih hijackovao temu drugima, reko bolje da napravim svoju jer imam specificnije zahteve. Naime treba mi neki android manji od 5.5".
5.0-5.2" idealno jer onda mogu da kucam poruke jednom rukom. Procesorska snaga, a i gpu su mi prilicno nebitni, ne igram igrice, treba mi dobra kamera, solidna baterija i da radi fluidno.
E sad pakao je pronaci neko poredjenje kamera... a ne mogu da postignem da procitam par hiljada strana tema u forumu. Pa ako neko bude imao vremena bacite par predloga. Inace ne bezim od kineskih brendova, cak ih i preferiram.
 
Nexus 5X sa garancijom posto crkavaju dosta. LG G4 sa garancijom posto isto crkavaju. Od polovnih Samsung Galaxy Note 4 ima odlicnu kamericu ali softver je djubre, a i displej je 5,7".

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozda neki kinez. Leeco S3 sa 21mp Sonijevom kamerom. Ja samo ovaj kupio inace volim i koristim leeco trelefone. Jedino sto je baterija 3000mah, nije nesto bog zna sta, ali uz celodnevno koriscenje izgura dan bez problema.
 
Pojuri polovan mi5s. Odlicna kamera, imao sam ga posle nexusa 5x.
Mana mu je slaba baterija (po meni) i veoma los fp senzor.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Xiaomi Mi 5 i Google cam mod
LG G5 SE ali on je više kamera nego baterija
Ili polovan S6 ali on dobru bateriju nije imao ni kao nov
 
Le eco le max 2
 
Samsung A5 2016. U tom rangu cene najbolja kamera. Bolja nego i na A5 2017 jer su novom modelu izbacili IOS (opticku stabilizaciju). Polovne, kao nove, sa garancijom imas naci od 150 do 200eu.
 
Hvala na predlozima momci.

Le Eco le Max 2 mi deluje brutalno, ali mi format (5.7") nikako ne pase :(
Samsung A5(2016) mi je downgrade u odnosu na sadasnji Ulefone Power, pa bih to izbegao.
Xiaomi Mi A1 mi je jedan od kandidata o kojima sam razmisljao, krastavac 5.5" je, ali na kraju mozda i ostanem na 5.5. Mada ako je kamera njakava.. nije bas idealno.


Mi5S mi za sada deluje kao favorit. A vala ne deluje mi lose ni ovaj LG G5 SE, mada sam malo obazriv jer se kvare relativno cesto LG-evi telefoni. To je jedan od razloga sto necu 5X.
Inace vidim da je veca sansa da dobijem na loto-u nego da nadjem polovni mi5s, samo nalazim oglase gde ga kupuju :)
 
Poslednja izmena:
Preporuka za mi5s, telefon radi kao podmazan [emoji2]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odlucih se za mi5s , i hvala za savet oko google camera moda, to je ono sto je donelo prevagu. Sad jos samo sitna stvar da ga nadjem bilo gde. Dacu vise para nego sto sam planirao ali nema veze.
Problem je sto je telefon dostupan samo u roze boji :D
 
obrati pažnju na to i da nema lte 20 band. ako si na Telenoru može ti biti bitno. meni je to bio jedan od razloga zašto sam odustao od njega
 
Nisam na telenoru, VIP je u pitanju. Osim roze varijante ga nema nijedan prodavac, tako da cu sutra uzeti P9 kao i kolega sa slicnom dilemom u temi za fon od ~230e. :)
 
Nazad
Vrh Dno