Šta je novo?

Samsung Galaxy A8/A8+ (2018)

I ja mislim da ce biti u pocetku bezobrazna cena...ali ocekujem da ce moci u narednih 6 meseci da se nadje i za nekih 300-400e sto ce biti odlicna cena za ono sto nudi....Svakako u rangu sa Honor 9 na primer
 
Stigao je u Srbiju. Nažalost, nije lep, nimalo.
Tolike su bezele ostavili sa strana da to nije normalno. Što se mene tiče to mu je eliminaciona mana. Ok, i iPhone X ima isto tolike bezele, ali mu nekako bolje čuče.
 
Gde si ga video ? Ja licno ne patim za dizajnom od ivice do ivice , ali dobro , previse mesa su ostavili ako se pogleda S serija , narocito ispod i iznad ekrana , ali verujem da moze lepo da prodje i ovaj put Samsungu
 
Ima ga svuda, u Samsungu, kod svih operatera... Konkretno, ja sam ga video u Delti, ali ga verovatno ima svuda.
Nije problem što ima "mesa" gore i dole, problem su bočne ivice. To jednostavno bode oči.
 
Bas cu da odem sutra da ga pogledam , bas si me zainteresovao.....napisacu svoje utiske , inace cuo sam da + verzije nece biti u Srbiji , a bolja je dosta od klasicne....
 
Biće da si u pravu, nigde nisam video A8+ ... mada me lično ti fableti ne zanimaju.
 
Pa nece biti u Srbiji , takve vesti sam video , a realno je lose....
 
Nije ni jasno zašto Samsung ograničava dostupnost svojih modela. A7 (2017) je odličan model, bolji od A5 (2017) pogotovo za one koji žele veliki ekran, a taj model nije dostupna kod nas legalno. A8 plus osetno bolji model od A8 koji bi sigurno imao dobru prodaju kod nas, takode nije dostupan.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Odakle? Gledam neke unboxing klipove ,ipak je ružan. Baš sam se oladio nešto ,ali moraće ovo prvo uživo da se vidi. VESKO je apsolutno u pravu.
 
Poslednja izmena:
Nasao ga juce na ms-u,navodno lik radi u mts-u testirali ga pa mu ostao,meni se licno ne svidja,moj v20 je avion za njega :d
 
Videh ga sinoc u gigatronu ( A8 ) , nista specijalno.....cena ocekivana...
 
Ja se baš ohladio što izgledom, što cenom i sad ne znam šta da uzmem. Pojaviće se polovinom Februara u mts-u, pretpostavljam da će biti jeftiniji za dvadesetak hiljada preko boxa od sadašnje cene. Čekaću još malo, pa da vidim. J7 ne gine u krajnjem slučaju.
 
meni se nesto cini kao dobra opcija da predjem posle iP5S ali moram da sacekam jos malo istek ugovora i da se nadam da ce cena kod operatera biti ok, ovde u Nisu jos nisam video telefon ali po onome na netu deluje zanimljivo
 
Pogledaj u Telenor poslovnici u Kalči. Bio je tamo izložen prošle nedelje na onom delu gde su Samsung uređaji.
 
nije mi palo na pamet jos da idem u Telenor jer ga jos nema sajtu hvala na info
 
Posle nedelju dana koriscenja cale je odusevljen ( imao je a5 2017 ) pre ovoga,a8 je u svemu bolji,ono sto sam ja primetio je da mu je zvuk na zvucniku koji je sa strane dosta glasniji od mog v20,fp senzor je dosta mali bukvalno trecina prsta stane ali radi posao,baterija sa dve sim kartice drzi opusteno dva dana i dosta je kompaktan fon sve se moze sa jednom rukom.
 
U Vipu kosta priblizno kao LG G6, Galaxy S7 i Huawei P10. Preskup s obzirom na ocigledne nedostatke - slab procesor, kamera nema ois/eis...
 
Druze njega prodaje izgled, ogroman procenat ljudi ne zanima procesor, ram memorija....samo daj izgled i solidnu kameru, kad vide izgled to gace same spadaju, uzimace ga samo tako.
I marketing naravno.
Pa ja pre neki dan ulazim u prodavnicu mobilnih telefona da uzmem neku masku za G6 cisto dok mi ne stignu ove sto sam narucio preko neta, gleda me prodavacica koja tu radi godinama kao tele i pita kad je izasao taj model nisam cula za njega. Reko pre 5 godina, sta drugo da joj kazem.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Druze njega prodaje izgled, ogroman procenat ljudi ne zanima procesor, ram memorija....samo daj izgled i solidnu kameru, kad vide izgled to gace same spadaju, uzimace ga samo tako.
I marketing naravno.
Pa ja pre neki dan ulazim u prodavnicu mobilnih telefona da uzmem neku masku za G6 cisto dok mi ne stignu ove sto sam narucio preko neta, gleda me prodavacica koja tu radi godinama kao tele i pita kad je izasao taj model nisam cula za njega. Reko pre 5 godina, sta drugo da joj kazem.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Prodavace ga (ako ga vec i ne prodaje) kvalitet prethodnih A serija, baterija i sam kvalitet uredjaja kao i ime Samsung... I verujem da ako je kvalitetan uredjaj kao recimo A5 2017 ili A5 2016 vredi vise nego LG G6.
 
Ovo je trenutno odlicno upakovan proizvod na oko, jos ako je stvarno tako i u praksi prodavace se on odlicno. Cekamo sada samo da neko iz prve ruke malo istestira par dana i da svoje utiske.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Stize mi jedan komad, i to dok imam i g6 (koji me totalno razocarao) i p9 pa cu eto malo da uporedim sta i kako
 
Odlicno, taman da vidim dal ce G6 na dobos.
 
Videcemo uskoro, postavicu i uporedne slike i sta god budem mogao
 
Druze njega prodaje izgled, ogroman procenat ljudi ne zanima procesor, ram memorija....samo daj izgled i solidnu kameru, kad vide izgled to gace same spadaju, uzimace ga samo tako.
I marketing naravno.
Pa ja pre neki dan ulazim u prodavnicu mobilnih telefona da uzmem neku masku za G6 cisto dok mi ne stignu ove sto sam narucio preko neta, gleda me prodavacica koja tu radi godinama kao tele i pita kad je izasao taj model nisam cula za njega. Reko pre 5 godina, sta drugo da joj kazem.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Moj komentar nije namenjen takvim kojima je najvazniji izgled i solidna kamera da bi platili telefon 500 eur. Ne sumnjam da ce se prodavati, ali ja to nisam ni dovodio u pitanje. Samo iznosim cinjenicu da je u tom cenovnom rangu konkurencija veoma jaka. Za one kojima je bitna specifikacija telefona (a takvih bi na Benchmark forumu trebalo da bude, zar ne), imaju pregrst opcija.
 
Nazad
Vrh Dno