Šta je novo?

Samsung Galaxy A8/A8+ (2018)

@Milunka
Na koja to obična stakla misliš? Kako da ih nađem na Aliexpress-u (ili ako ima kod nas a da ne deru sa cenom)?
Ako imaš savet i za masku, slobodni reci. Naručio sam neke ali lično iskustvo puno znači.

Jel možeš da uporediš Pocophone F1 i Mi8?
Osvrt na kvalitet kamere u međusobnom poređenju, ali i sa "top" brendovima bi puno značio :)
 
Kada izlazi Pie za ovaj telefon, ima li neka informacija?
 
Pitanje za Milunku, da li se isplati dati godinu dana star a8 i 60e za pocopgone f1 nov? Inače sam sa a8 prezadovoljan.
 
A5 (2017) ne dobija, a J7(2017) dobija Pie, koji im je to rezon???
 
Sto se A8 tice, nema potrebe da ga diraju uopste, samo ce sj_b_ti ono sto vec radi kako treba, a devetkom ce se dobiti sta..nista.
Treba samo psiholoski prebroditi tu patnju za azuriranjem.
 
Kako vam drzi baterija, uzeo sam polovan telefon star 5 meseci, sad dal je uspeo da poremeti bateriju za taj kratak period ne znam, kako da je proverim uopste ? Skinuo sam baterry log, uvece dok spavam na oko 2h skine po 1% na srednjem rezimu stednje energije. Nekako imam osecaj da mi negde vuce bateriju nesto, gde gasite nepotrebne aplikacije da ne rade u pozadini, ja sam podesavao, ali mozda nisam kako treba. Trenutno na 1dan 9sati od punjenja imam 9% baterije i 6h i 35 min ekrana. Najvise sto sam izvukao do sad
 
Poslednja izmena:
Za tih 1% na 2h preko noci bih rekao da je ok. Ja sam samo namestio da se AOD gasi od 01:00-07:00, ali mislim da je isto tu negde.

Sto se brojeva tice, ne mogu da pomognem, jer generalno na poslu imam kabal uvek na dohvat ruke, u autu punjac, kuci punjac, eksternu bateriju ako zatreba, tako da kad treba nakacim i ne razmisljam. Tel mi je star 6 meseci i ide par puta na punjac, ali to je sve ono po 15-20 min.

Sustina je da zavrsavam sve sto mi treba u toku dana, a i ne znam koliko mi traje baterija..Bezim od teme, ali nekako mi je utisak da se previse opterecujemo brojevima i statistikom.
 
Izašao Pie za Rusiju!
Kad će kod nas?
 
Stig'o na Mts ;)
f3e718751044319e3c72906097da9429.jpg
 
Na telenoru još nema update-a. Kakav je prvi utisak o pie na a8?
 
Stiglo! Telefon je kupljen regularno u prodavnici, a kartica VIP. Lepo izgleda, tako mi ćerke kažu, videćemo funkcionalnost i bateriju u narednim danima.
 
Devojci se pali lokacija kada se baterija isprazni na 5%, kako iskljuciti to?
 
Opet azuriranje.mislim da moze da bude samo gore
93784e5451e7a6169da7a88edc45b171.jpg


Послато са SM-A530F помоћу Тапатока
 
Stiglo azuriranje 1.Novembar 2020. Jel neko mozda instalirao taj apdejt i sta je uopste novo?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
meni stiglo odavno , jabih to zaobiso moze samo gore neto da bude
WhatsApp Image 2020-12-02 at 18.13.38.jpeg
 
Ne znam kojim apdejtom su zeznuli ali zvuk u slusalici je bas slab kada pricam sa nekim, pa sam pomislio da mozda ovim zadnjim nisu to ispravili

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Očisti slušalicu.
To će ti biti najbolji update.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Daj neki savet kako to najbolje uraditi.
Da probam usisivac na max?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Četkica za zube, pa okrenuti displej prema dole i trljaj. Ako je previše mekana onda secnuti malo vrhove da budu oštriji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam kojim apdejtom su zeznuli ali zvuk u slusalici je bas slab kada pricam sa nekim, pa sam pomislio da mozda ovim zadnjim nisu to ispravili

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Jasam kupio polovan A8 i isto imao problem slab zvuk, poslat u bg u pozeska i odradjeno cena oko 3000 sa postarinom
 
Znas li sta su konkretno radili?

@kalin62

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Koliko vam procenata svuče bateriju tokom noći?

Ne mogu da provalim sta mi pojede 15% za nekih 7 sati mirovanja...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno