Šta je novo?

Gtx 660ti problem

somi92

Poštovan
Učlanjen(a)
03.12.2014
Poruke
444
Poena
70
Na karti mi je crkao kontroler koji regulise ventilatore na grafickoj. Znate li nekog elektronicara u BG koji bi to mogao da popravi?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
mislim da se taj kontrolor nalazi na ploci i nemoze se srediti
vidi za prvo vreme dal rade ventilatori ako rade vezi ih na manji neki napon od 12v na napajanju radice za prvo vreme mislim da ima napon 7,5v crvena crna zica
 
Sta ti znaci crkao? Ne radi uopste ili stalno radi na 100%? Meni kada je crkao...ventilator je sam isao gore-dole ili precniznije ubrzavao i usporavao iako nista ne radim.
Meni su tad uvazili garanciju i dobio novu kartu i bolju. Poenta, da je moglo da se popravi ne bih dobio drugu kartu. Tako da, je kolega iznad verovatno u pravu da nema pomoci
 
Na karti mi je crkao kontroler koji regulise ventilatore na grafickoj. Znate li nekog elektronicara u BG koji bi to mogao da popravi?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Isti problem sam imao i ja sa mojom Gtx 660 bez Ti. Do duše, kod mene su ventovi hteli da rade samo na 100%.
Imao sam sreću da je karta i dalje bila u garanciji. Prvo sam dobio info da je karta na popravci a dva dana kasnije da ne može da se popravi i zamenio sam je za AMD 280X.
 
Nazad
Vrh Dno