Šta je novo?

Nokia 8, da li vredi?

Bryan Fury

Slavan
Učlanjen(a)
23.04.2005
Poruke
639
Poena
330
Vidim da ih ima na KP za oko 500€, s druge strane Samsung S8 je valjda 550 ili tu negde? Kontam da je S8 šatro proverena opcija, mada ostao mi u sećanju (zadnji Samsung koji sam imao je bio S3) njihov bloat i loša podrška/jedno veće ažuriranje i doviđenja. Dalja prodaja mi nije previše bitna, ne bih sigurno ništa novo nabavljao narednih 3-4 godine (ako ne crkne). Da li je neko imao prilike da vidi/čuje nešto za Nokiju ili biste se radije držali mejnstrima? :D
 
S8+ trenutno za 570e na Bench oglasima, ako nije otisao.
 
Da , i dalje je jaka cena za n8 pogotovu što nema valjanu garanciju .. svakako je za tu cenu s8 bolji uređaj.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A da uzmes lepo p10 s 3 godine garancije i ne razmišljaš?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Skoro sam od dvoje kolega čuo pritužbe na njihov p8 (oko godinu i po stari, kupljeni kod operatera), u oba slučaja je telefon počeo naprasno da gubi mobilnu (a drugi i wifi) mrežu. Mislim da nije izolovan slučaj, video sam posle i na netu da ima prijava sličnih problema po forumima. Naravno, možda je p10 bez greške, ali nekako mi posle tog ne uliva preveliko poverenje.
 
Odlično što su godinu i po stari. Garancija je 2 godine, pa nek reklamiraju.

Mate 9 ti je ubica, al ne vole svi velik telefon. Zato ti i predlozih p10. Legalno kupljen = 3 godine garancije. Toliko I planiraš da koristiš telefon, tako da nemaš zime.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno