Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Znaci bez poruka koje ostavljaju ostali igraci, ne moze da se igra (sa potpunim dozivljajem) Dark Souls naslov?
Pitam, jer sam za razliku od prva dva, trojku igrao legit i imao iskustva sa tim, pa eto, ima ljudi kojima to nije interesantno, nego hoce cisto SP iskustvo, bez COop-a ili bilo kakvog MP-a, ali dobro mozda sam nesto propustio, sto je jako bitno za story u igri ili sam gameplay bez cega se ne moze, pa eto da pitam.
 
Poslednja izmena:
Može, baš kao što može i vegeterijanska pljeskavica sa mesom od soje :D

I ne, naravno da se ne radi samo o porukama, lepo sam objasnio u prethodnom postu. Mada ne znam ni zašto raspravljamo o tome kada je igra trenutno besplatna uz PS+. :)
 
Poslednja izmena:
Da l' sam ja jedini koji igram iskljucivo pes/nba i sp exkluzive? Sirotlja [emoji22],,. [emoji16]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
@rAMA
Onda da batalim i meso:d

@Imotep95
Nisi, ima nas:)
 
Znaci bez poruka koje ostavljaju ostali igraci, ne moze da se igra (sa potpunim dozivljajem) Dark Souls naslov?
Pitam, jer sam za razliku od prva dva, trojku igrao legit i imao iskustva sa tim, pa eto, ima ljudi kojima to nije interesantno, nego hoce cisto SP iskustvo, bez COop-a ili bilo kakvog MP-a, ali dobro mozda sam nesto propustio, sto je jako bitno za story u igri ili sam gameplay bez cega se ne moze, pa eto da pitam.

Bas naprotiv ja sam ceo Dark Souls 3 sa svim dlc presao bez tih poruka jer me nisu zanimale... a drugo kvarile su mi ugodjaj jer hocu ja sam da istrazujem hocu da ja odkrijem gde je secret a ne da mi neko tutne sve na tacnu ili da me navode ako ne ostavljaju diretno gde je sta.

Onda to da pozoves nekoga da sa njime ubijete bosa nekako mi je vise varanje, ajde ove sto imas ovako da pozoves u igri kojima si pomogao pa ti se pojavi onaj znak pa znas da tu mozes da ga pozoves ali bilo je delova gde nisam imao te da pozovem pa sam morao sam da bijem boss-a xxx puta dok nisam presao.

Kolega isto Bloodborne presao bez online nego offline i jednostavno imas bolji osecaj nego kada vidis sve one poruke a i to sto moze neko da ti uskoci u party da se sa njime bijes mi je totalno bezveze.
 
Poslednja izmena:
Isto, uvek prvo pređem Dark Souls offline, i to mi je najzanimljiviji prelaz i najveće uživanje.

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
I ja Souls igre igram off.
Evo zapao je sad Bloodborne u ps+ pretplatu, igracu ga off. Lepse mi tako.

A uvek u new game+ mogu on

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
i to sto moze neko da ti uskoci u party da se sa njime bijes mi je totalno bezveze.

Baš to povećava tenziju, zamisli trčkaraš na nezgodnom mestu sa 100k XP-a i neko ti upadne u igru, pa počne da koristi npc-ove kao svoju zaštitu, a ti nemaš prava na grešku, jer su velike šanse da nećeš uspeti da se vratiš sledeći put do th poena. Nema većeg stresa od toga :)

Što se tiče bosova, i ja ih uvek redovno ubijam solo, ali volim da pomažem drugim ljudima da ih ubiju, baš kao što uvek biram i kovenante gde pomažeš druge ljude koji su invejdovani. Da sam invejdujem to ne volim, žao mi ljudi, to odradim taman toliko koliko je potrebno da se otključaju itemi/nagrade za te kovenante. :)
 
Poslednja izmena:
Zanimljiva diskusija... Ja ne podnosim online igre jer se sve svodi klanicu (ako je FPS igra). Više volim single player igru sa nekakvom pričom.
Sa druge strane moj stariji sin samo igra online igre, gde se međusobno napucavaju.
Još jedna zanimljivost.. oba sina su prvi put videli quake 3 arenu kada sam u kuću uneo drugi PC.. i nisu se napucavali, nego su se igrali žmurke. Jedan se sakrije negde na nivou, i onda sedne iza stolice ovog drugog koji ga trazi.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ako uzmemo u obzir izdavanje generacija konzola do sada:

1994 Playstation 1 - Retail availability 1994-2006
2000 Playstation 1 - Retail availability 2000-2013
2006 Playstation 1 - Retail availability 2006-2016
2013 Playstation 1 - Retail availability 2013-

Logikom stvari dolazimo do zaključka da bi Sony mogao izbaciti PS5 konzolu 2019. Ali to je malo verovatno. S obzirom na trendove i pad ukupne prodaje konzola, Sony je PRO verziju i izbacio kako bi trenutnoj generaciji konzola produžio vek. Prošla generacija konzola se prodala u 254 miliona primeraka (Wii 102/PS3 87/XB360 86) a trenutna je tek na pola od toga odnosno na 127 miliona primeraka (NS 15/XBO 36/PS4 76). Sony je izdavanjem Pro verzije uspeo i da kompezuje izlazak Nintendo Switch konzole od koje je opet znatno jači. Moje predviđanjeje da će Sony sačekati Prelazak 100 miliona prodatih PS4 konzola pre izbacivanja nove.

Dodatno toj tvrdnji ide činjenica da više nikada nećemo videti evolutavni skok kod konzola kao što se dešavao između ranijih generacija. Sada će se dešavati samo evolucija hardvera poput one u svetu PC računara. Bolji cpu, bolja grafa, više memorije. Dobra stvar toga biće kompatibilnost novih sistema kad su u pitanju igre za predhodnu generaciju konzola.
 
@Blue


Kamo sreće da je tako ko što kažeš, da konzole usporavaju sa prodajom. PS4 ima odličnu prodaju, ako krene da usporava to će tek biti signal da se izbaci nova konzola. Lično, ne očekuje pre 2020, 2019-ta bi bila logična ali do jeseni mora da usledi najava.

Što se tiče drugog dela o evolutivnom skoku, bar 2 stvar mi padaju na pamet:

1) 4k 60Fps, ili barem HD 60Fps na SVIM naslovima. To je po meni više nego dovoljan razlog za novu konzolu
2) Podrška za najnoviji HDMI 2.1 standard. To bi omogućilo podršku za VVR, odnosno imali bismo Freesync preko HDMI kabla bez ikakvih poteškoća.
 
Poslednja izmena:
5 godina od izlaska 8 generacije konzola,a prodaja je na polovini prodaje 7 generacije (koja je pokrila 7 godina - izuzimajući Sony koji je do skora prodavao PS3). To bi značilo da će za 2 godine da nadoknade 120 miliona prodatih jedinica. Jedini kome dobro ide je Sony, Nintendo ne računam jer im je Wii U bio žešći fail a Switch je neka međugeneracija.

Ako 2019. godine izađe PS5 to bi bila prevara kupaca koji su kupili PS4 Pro. Jer su komotno mogli da sačekaju i kupe PS5.
 
Nema sanse da stigne PS5 pre 2020-te. Stonje i normalni neki life cycle. Dovoljno je samo videti kada je MS izbacio One X konzolu da bi ako vec ne mogu sa igrama, ekskluzivama, makar hardverski da budu ispred. Plus stavili pocetnu cenu od 499$.
 
Ako 2019. godine izađe PS5 to bi bila prevara kupaca koji su kupili PS4 Pro. Jer su komotno mogli da sačekaju i kupe PS5.

Mislim da većina koja je uzimala PS Pro imala u podsvesti da za koju koju godinu može da "iskoči" 5ica, tj. da je Pro "medjukorak" ka novoj. Generalno gledano običan debeljko je izašao kasnije zastarelim hw-om tako da im krpljenje situacije sa Pro verzijom (čiji CPU je trebao da bude bolji) bilo neophodno....

Btw. eufrat, Rhisonicus i pilac su moji dupli nalozi i deo moje podeljene ličnosti koje koristim ovde u JB temi kako bih mračio i jer mi je krivo sto sam pukao novce za igre... :d izgleda da volim da se dopisujem sam sa sobom...
Kakve sve izjave specijalne brigade neću da čujem... :D
 
Poslednja izmena:
Mislim da većina koja je uzimala PS Pro imala u podsvesti da za koju koju godinu može da "iskoči" 5ica, tj. da je Pro "medjukorak" ka novoj. Generalno gledano običan debeljko je izašao kasnije zastarelim hw-om tako da im krpljenje situacije sa Pro verzijom (čiji CPU je trebao da bude bolji) bilo neophodno....

Btw. eufrat, Rhisonicus i pilac su moji dupli nalozi i deo moje podeljene ličnosti koje koristim ovde u JB temi kako bih mračio i jer mi je krivo sto sam pukao novce za igre... :d izgleda da volim da se dopisujem sam sa sobom...
Kakve sve izjave specijalne brigade neću da čujem... :D
WTF?!? :D :D :D Nisam u toku

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kao sto sam rekao pre par dana, samo cekajte i eto..
https://twitter.com/qwertyoruiopz/status/972501792176181249?s=19
U prevodu, ostanite na 5.05 ako planirate malo pirate i sl. Kroz par dana ce izbaciti sve.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Nit njega razumem niti tebe hahah

Kao sluzim se engleskim al ne razumem bas ovaj njegov tvit[emoji3]
Jel on u fazonu "probicu i 5.50" ili lose shvatam?
A ti si napisao da treba se ostane na 5.05?

Pre neki dan je bio update sa 5.05 na 5.50 i ja ga uradio. Jesam se s**** ili?? ... [emoji3]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Nit njega razumem niti tebe hahah

Kao sluzim se engleskim al ne razumem bas ovaj njegov tvit[emoji3]
Jel on u fazonu "probicu i 5.50" ili lose shvatam?
A ti si napisao da treba se ostane na 5.05?

Pre neki dan je bio update sa 5.05 na 5.50 i ja ga uradio. Jesam se s**** ili?? ... [emoji3]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
Sony je fix-ovao exploit koji je radio na 5.05. Ne radi isti na 5.50, sto znaci da moze legalno izbaciti 5.05 exploit public, bez da ga sony juri preko sudova itd. Ako si planirao pirate, nisi trebao update na 5.50 :/

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Epa lepo bogami [emoji34]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Samo da urade lepo taj 5.05 i bice super, nece biti bolje kupovine nego ps4 :D
 
Ma ne bacajte pare, kad smo cekali ovoliko, aj jos par dana/nedelja(u najgorem slucaju).
[emoji786][emoji788][emoji790][emoji792][emoji794][emoji796][emoji797][emoji798][emoji799][emoji800][emoji801][emoji784]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni je samo zao sto sam apdejtovao na 5.50

Mogo sam znaci i ovu moju da cipujem [emoji25]

Mala greskica zbog koje ipak mora prodam svoj soni da kupim drugi [emoji30]




Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ako mu Sony ne da kes, ima koliko odma da provali ;)
Stavise nije jedini.
 
Nazad
Vrh Dno