Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Znaci ostaje mi da igram ove oridjidji igre i dalje sto imam ili da kupim neke sto dobijem nalog, pa skinem kod sebe u ps4. Necu igrati sigurno online, ovako bih peglao sam ili sa nekim kada mi dodje tipa kao fudbal.
 
Ja sam svoj ps4 morao da menjam za ps4 pro, ali ovaj je na v11 sw...tako da nista 😂
Ako ima neko gran t7 u visku, ili zna gde da je nadjem po nekoj "snizenoj" ceni ...
 
Ja sam svoj ps4 morao da menjam za ps4 pro, ali ovaj je na v11 sw...tako da nista 😂
Ako ima neko gran t7 u visku, ili zna gde da je nadjem po nekoj "snizenoj" ceni ...
Ja sam bas uzeo ps4 pro, tako da ni ne znam kolika je razlika izmedju obicnog 😁
Ja bas veceras pazario GT7 preko KP-a za 1.900 dinara, dobijes preko naloga digitalnu verziju i sve ti objasne, upravo ga peglam 🏁👌
 
Ja sam bas uzeo ps4 pro, tako da ni ne znam kolika je razlika izmedju obicnog 😁
Ja bas veceras pazario GT7 preko KP-a za 1.900 dinara, dobijes preko naloga digitalnu verziju i sve ti objasne, upravo ga peglam 🏁👌
Ma nemam pojma, al mi je obican bio "cipovan" stage 1 😂😂 a ovaj ne moze..
A taj od 1900 jel moze online igra ili moras iskljuci da budes ofline?
 
Rece navodno da moze najnormalnije da igras online sve od tih igara, cak prodaju i onu ps plus pretplatu, oko 30e za celu godinu. E sad za cipovane konzole nema igranja online.
 
Pozdrav ljudi,
Planiram kupovinu Ps4 konzole, do sada je nisam koristio ni jednom. Trenutno imam PS3 pa bih imao par pitanja pre kupovine.

Trenutno gledam dve PS4 konzole, jedna je PRO verzija sa PS nalogom druga je slim 9.0 jailbreak...

Razlika u ceni je 20e, pa me zanima sta se vise isplati po vasem misljenju?,

Ja iskreno tezim ka slim jailbreak ali kako nisam do sada koristio pomenute konzole voleo bih da cujem i visa misljenja...

Pre svega me zanima:
Da li sve sto je na dw moze zapravo i da se igra na ps4 jailbreak?
Na koliko fps-a vrti zahtevnije igre?,
Na sta sve treba obratiti paznju pri kupovini?
Da li postoje probleme sa jailbrejkom?
I da li je moguce ograniciti temperature kao sto je to slucaj sa ps3, npr ogranicenje temp na 70c i automatsko se ubrzava rad vetilatora da bi se odrzala zadata temperatura
 
Nazad
Vrh Dno