Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Takodje. UMS + PSVR = licni bioskop u kuci.
 
Naisao na pravo zlato ovih dana :).
Kupio sam novu novcatu slim 1TB kozolu sa 3.55 FWom.
Za informaciju: Exploit izasao prekljuce payload juce. Moci ce da se pokrene Linux i jos par korisnih stvarcica :d
Naravno morate biti na 4.05 FW.

Postoji li na netu neka lista "serial number/firmware" za slimove, kao sto je bila za PS3? Ili da gonjamo debeljka po supermarketima? :)
 
Mene hack ne bi zanimao za igre, vsc samo za neki alt media player. Ako ce moci igre multiplayer legalno kupljene i dalje da se igraju i da radi player bice super.
 
Glupo pitanje.
Sta sad ovaj linux predstavlja? Preko njega mozes instalirati na hdd igre?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ne, to je samo dokaz da mogu da zaobidju zastitu i instaliraju nesto sto nije potpisano od strane Sony-a.
 
Ne, to je samo dokaz da mogu da zaobidju zastitu i instaliraju nesto sto nije potpisano od strane Sony-a.

Ok. Hvala na odgovoru!

Trebalo bi sad da znaju vise o hardveru zbog ovoga? Tj. lakse ce se jailbreak-ovati? Opet to jos onda nista ne znaci...
 
Princip je sto preko web expolita se omoguci debug mod
Moze se instalira pkg,ali ne moze da se pokrene igra-nema licencu,treba da se svaka igra dekriptuje

Sve je to klimavo,tu su par lika flatz,spekter koji ucenjuju Soni-traze i dobijaju lovu

Do kad i koliko ce Sony placati reket to je misterija,puni su para,psn zaradjuje vise nego naftne busotine
 
Poslednja izmena:
Za slim model postoji sansa samo za cuh 2016A
Ja kupio taj 2016A ali dosao sa 4.55

Slim je mnogo bolji od onih debelih kombajna
 
https://youtu.be/N_lIPhkjdtA
Cak su i 5.xx firmveri 'probijeni', pitanje dana kada ce pustiti sve public.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ma kasno je za sve, sl godine tu je PS5. Bolje da batale sve i lepo se pripreme za njega, ova generacije je propustena
 
Nikad nije jasno, toliko igrica treba da se predje. :D
 
Koja je izlizana ploca vise sa tim Jailbreakom... Uvek ista prica na svakih par meseci - jesenas onaj diyabola sto je vredjala polovinu clanova je sa istom pricom bila ovde i isto je bila prica eto za par meseci i sta je do sada bilo? Od jeseni do kraja zime, od kraja zime do leta i tako u krug...

Da su mogli/hteli vec bi izbacili i vec bi ljudi koristili jailbreakovane konzole... Ne sumnjam da je Sony umesao prste na ovaj ili onaj nacin (citaj potplatio i/ili pripretio velikim "penalima) u slucaju objave.

To sto leakuje i sto se svakih mesec-dva-tri kaci u javnost i ovde nije nista vise nego "lozenje mase" - u smislu probili smo, moguce je i mozemo, ali ne smemo da pustimo sirokim narodnim masama...

Cak i ako bude doslo do jb-a koji moze da se primeni i postane masovno primenljiv deli nas najmanje godinu-dve dana... I to je veliko pitanje jer kao sto rece Rhisconius vec je prosao voz - 2019 vec se ocekuje makar najava za 5icu sto efektivno daje mozda jos 2-3 godine naslova za 4orku...

A ko sada uzme konzolu moze sit da se naigra ove i sledece godine...
 
Poslednja izmena:
Ma kasno je za sve, sl godine tu je PS5. Bolje da batale sve i lepo se pripreme za njega, ova generacije je propustena

Stvar je u tome što Sony dosta učinio da njihova konzola bude praktično neprobojna za jailbreak sve ove godine. PS5 će biti još žešći po tom pitanju, provere licenci i svega ostalog će biti brutalne. Da nije bilo Henkaku-a ne bi ni Vitu hakovali (mada je odlično što su to uradili jer je uređaj klinički gotov).
 
Ja bi se prvi obradovao probijanju zastite.

Isprodajem ove naloge sto imam sa single player igricama i poskidam sa neta to sto prodam.

Lepo mom soniju, lepo mom dzepu [emoji16]



Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ako ikada (ali stvarno) dođe do piraterije za širu narodnu masu, lako će se nađe neki phat PS4 za 150e koji ću fleshovati da imam za SP igre (koje bih u krajnjem slučaju kupio na nekom PSN Sale-u). A ne pada mi na pamet da dižem ruke od Pro-a i dva naloga na kojima imam preko 60 legalno kupljenih igara.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne bi ni ja u tom slucaju.

Ali ja single player igricu cim predjem, prodam.

Samo multi cuvam. I par ekskluziva imam single player.

Tako da bi piraterija dobro dosla meni def [emoji16]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Uspesno oslobodio moj ps4 4.55 ,probao sa Last gardian

Sta ja znam,ovo je za 90% korisnika nemoguca misija,malo je komplikovano

Gde sad naci pro sa 4.55,Istvan i kompanija imaju samo ovu zadnju seriju koja dolazi sa 4.70+
 
Ako ikada (ali stvarno) dođe do piraterije za širu narodnu masu, lako će se nađe neki phat PS4 za 150e koji ću fleshovati da imam za SP igre (koje bih u krajnjem slučaju kupio na nekom PSN Sale-u). A ne pada mi na pamet da dižem ruke od Pro-a i dva naloga na kojima imam preko 60 legalno kupljenih igara.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Da li ti se i za to isplati da uzimas? Imamo slican broj igara, i mozda bih tako nesto uzeo ako PS5 ne bude podrzavao naslove za PS4, pa eto cisto kao backup ako ovaj gekne. I to je veliko mozda jer, za 100-150e mogu da pazarim i odigram u narednih godinu i po dana ove jace naslove koji se pojavljuju ove i sledece godine - a do tada krsten JB za sire mase je upitno da li ce da se pojavi. A da li ce biti zelja za tim manjim igrama tu...

Velika vecina koja ima duze PS4 verovatno razmislja isto jer su dosli u stadijum da im je svejedno, zbog naslova koje imaju ili zbog preostalih koje bi jos da odigraju...

A zamisli jos PS5 da podrzava PS4 naslove i odrade akciju, kao sto inace odrade ovde - trade in stare konzole sa doplatom za novu...


Jednostavno previse kasno stize JB (ako uopste stigne) jer je konzola u poslednjem 3 godisnjem EOL ciklusu... JB-ovane konzole ce sigurno naci kupce/publiku, ali je to mnogo mala brojka nego sto je mogla da bude da su ga probili pre 2 godine recimo...
 
Poslednja izmena:
Ako PS5 bude podržavao BC, prodaću Pro. Ako ne bude, neću ga prodati i to je to. Problem solved :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ bas to. A bilo bi suludo da to ne urade ovog puta... Privukli bi ljude koje imaju slim/pro konzole i smanjili potrebu za JB-ovanu 4rku. I MS moze da ga ugasi na trzistu konzola sa svojim naslovima, uspostavili bi totalnu dominaciju sa PS5-icom u kucnoj verziji dok ce NS verovatno biti najbolje portabilno resenje.

Mada me uopste ne bi cudilo da povuku neracionalan potez i ostanu pri istoj politici.
 
Nazad
Vrh Dno