Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Proslo je dva meseca od prosle objave ,malo da opet pokusam osveziti temu.Vidim da jos uvek nema u prodaji novi jailbreak ,ali da li imaju bar neke vesti o ps4 ili o xboxone hacku,nekih naznaka da bi moglo.Ipak se pocelo pricati o novoj generaciji konzola ,a proslo je vise od godinu dana od proslog jailbreak-a
 
Kakva je situacija sa JB? Nista se nije promenilo?
Koja je poslednja verzija softvera koja je podlozna JB?
 
Procitao pre nego sto sam napisao post, ali od tada je proslo gotovo 5 meseci, pa se ponadah da se nesto ipak promenilo. [emoji4]
Ima li nekakvih najava? Ili se ipak ceka PS5 pa nakon toga ide pustanje JB.
 
Da sam čekao na JB ne bih odigrao 3 igre do sada. Ovako sam uložio da kažem 50e i kupio nekoliko igara (nosilac i gost naloge jer je tako jeftinije mnogo nego kupovati CD), čim sam ih prešao, prodao sam ih za iste pare ili malo ispod cijene ili sam se mijenjao za druge i do sada evo skoro god dana od kad imam ps4 prešao sam preko 30 igara. Jb će se isplatiti jedino kad izadje Ps5 ako i tada izadje. Mislim da je čekanje na JB totalno bzvz i gubljenje vremena.
Plus sto igram online sa društvom koje se nalazi u drugim gradovima i državama (i za to ima fora da PS plus košta od 7e do 12e godišnje umjesto 60e) , tako da ništa više nije skupo.
Pozz

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam jedno pitanje
Zasto se mogu skinuti online igre za PS4 jailbreakovan
Konkrektno igre tipa Dead by daylight,Steep i Friday the 13th kad se mogu igrati samo online
Jedan sajt a jako poznat je izbacio ove igre za DL a nije mi jasno kako npr.steep da pokrenem u offline modu na jailbreakovanoj PS4 pro konzoli....
 
htedoh da pitam nesto,ako neko zna,posto nema jilbreaka ko zna dokle,resio sam da uptade soni na najvisi cwf-ne znam trenutno koji je,ali nebitno,pa hteodoh da pitam,dali se tad gube one jilbreak igre koje sam imao vec unutra koje rade na 5.-05 ili se i one brisu automatski pri update ?
 
Igre ti ostaju,ali nećeš moći da ih igraš,biće zaključane
 
znaci kao da ih nemam hahahha,hvala ti,reci mi samo,ako znas u vezi fife,hteo sam da kupim fifu 19,pa me zanima,dali moze da se desi da kupim cd a da nemogu da igram tu igricu,da je taj sto prodaje vec istalirao pa ja necu moci i dali moze za nju da se nadje neki patch za dresove iz nove sezone ?
 
Ne može da se desi ovo sa cd-om uvek će moći da igra onaj ko ima disk .Patchevi ne postoje,samo regularni apdejtovi igre ,mada za fifu 19 verovatno više ne izlaze.
 
za pes znam,nego igrao sam ga dugo pa bi presao na fifu,:D,zanima me jos par stvar,sad nemogu da skinem onaj patch svetskog prvenstva 2018 rusia za fifu 18 i ova fifa 20 bez cd vidim da kosta 30e sa nekim nalogom,a sa cd 50 e,koja je razlika ?
 
hvala ti,recite mi samo,dali da uzimam fifu 18 cd,dali sad moze da se skine onaj world cup patch za nju ili to traje do nekog momenta i ukinu ili sa nekog foruma da se skine ?
 
Imam hakovan PS4, danas sam kupio VR, ali ne mogu da pokrenem VR igre, jer mi trazi update sistema, jel moze to nekako da se zaobidje? Konkretno pise mi ovo "Update the system software to use playstation vr". Inace PS4 mi je verzije 5.05.

PS: Snasao sam se, trebao sam da idem na HEN+VR i sada sve radi.
 
Poslednja izmena:
pozdrav,ima li nekih najava o jilbrek,ne znam gde da gledam,prodje mnogo vremena,sad ce i ps5,jer moguce da jos nema nista,ima li nekih najava kad bih moglo biti ?
 
:D
 
Ako ne bude ništa kad izađe PS5 onda neće ni biti.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
pozdrav,ima li nekih vesti o novom jilbreak,nesto dugo zakucalo ?

malo da osvezimo temu :type:ima li nekih novosti o jilbreak,prodje bas bas dosta vremena od zadnjeg 5.05,hoce li nesto izaci,jel bar blizu ? :wave:

pozdrav,ima li nekih najava o jilbrek,ne znam gde da gledam,prodje mnogo vremena,sad ce i ps5,jer moguce da jos nema nista,ima li nekih najava kad bih moglo biti ?


Koliko jos puta treba da ti odgovorimo na ista pitanja?
 
realno,nece ni biti,s obzirom kolko cekasmo,ako ne izadje za 3-4 meseca
 
Realno, javice neko u ovoj temi ako ikada bude. U to ne sumnjaj.

Stvarno je bespotrebno da svaka 3-4 meseca postavljas ista pitanja.
 
Izgleda da će biti.
*mjau**mjau**mjau* ja sam na poslednjem,valjda 7.02.
 
Jeste to zadnji. Ne bi bilo loše da izbace sad da se pika nešto novije za vreme ove bede od virusa.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ne znam jel bilo price o ovome, ali me interesuje može li se obican SSD nakaciti eksterno na ps4 slim i tu instalirati igrice? Hvala!
 
Može.
 
Nazad
Vrh Dno