Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Koliko vidim ovo je klasičan fantom nalog, ovo postoji već godinama na PSu - staviš nečiji nalog sa gomilom igara, aktiviraš konzolu kao primarnu, isključiš LAN kabl i zatim tu konzolu deaktiviraš preko portala.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Koliko vidim ovo je klasičan fantom nalog, ovo postoji već godinama na PSu - staviš nečiji nalog sa gomilom igara, aktiviraš konzolu kao primarnu, isključiš LAN kabl i zatim tu konzolu deaktiviraš preko portala.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Ne mora ni deaktivacija preko web-a, dovoljno da se uloguje na drugoj konzoli sa istim nalogom i daće mu opciju da je aktivira i tako poništi aktivacija na onoj konzoli koja je offline. Meni je čak uspelo da konzolu napunim igrama sa jednog naloga, deaktiviram i isključim net. Znači bukvalni guest nalog na konzoli a sve igre rade najnormalnije.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ako neko ima HBOGO aplikaciju, bio bih zahvalan ako moze da je "dump-uje".. Ne mogu da je nadjem nigde online.
 
Sta se desava u vezi jailbreak-a za 5.55 verziju? Ima li nekih novosti? Ima li neko ideju koliko dugo ce se jos cekati, ionako je vec proslo puno vremena zbog cekanja tog jailbreak-a.
 
Nema nikakvih novosti. Kada ih bude bilo, biće to velika novost i javiće neko ovde u temi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Biće, biće.
88811023ceb9b563bd673151a68db8d6.jpg
 
Da, da, ova slika deluje zajebano...

Sta god da znaci.... :)
 
C:\PS4\6.20 exploit\kernel.js & igrarije u asembleru, ako se ne varam :) odakle cupas novosti?
 
^ Ili Reddit - r/ps4homebrew

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Novosti za 5.55 ili 6.20? Sin mi je azurirao na 6.20,zato pitam. Da li da je skidam sa neta ako ce 6.20...
 
Nema novosti. Slika koju je postavio imotep je navodno za 6.2 kernel, mada ne znači baš ništa.

Pitanje je da li će u skorije vreme biti jailbreak-a neke verzije FW.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ispostavilo se da je slika fake, znaci nista od 6.20 uskoro :d
 
Možda i objavi. Taj lik je već objavljivao hackove za PS4.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Da li ima nekih naznaka da ce izaci jailbreak za 6.20 firmver? Ili je mozda neko nesto slicno uspeo da odradi uspesno?
 
Neki lik je najavljivao kexploit za sutra ali deluje fejk.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Evo izašao je update 6.50. ko zna možda i izađe mada nisam optimista. Sacekacu 10-15 dana jer imam igrica da igram, pa ako ne bude ništa da smo samo mi zdravo :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
pozdrav,ima li nekih vesti o novom jilbreak,nesto dugo zakucalo ?
 
malo da osvezimo temu :type:ima li nekih novosti o jilbreak,prodje bas bas dosta vremena od zadnjeg 5.05,hoce li nesto izaci,jel bar blizu ? :wave:
 
Nema. Čim bude bilo nekih dešavanja, javiće neko sigurno.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno