Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

I nije neka lista igara na 7.0x. Bilo bi dobro kad bi neko uspeo da dump-uje TLOU2, al ona trazi 7.5x valjda kad pokrene disk.
 
Znaci najvise onima koji su na 7.02, a cekaju na to. Jos nema stabilne verzije, ali sredice u narednom periodu. Ima solidnih naslova, a Persona 5 Royal upada u oci. Igra koju ne treba zapocinjati kada imas manjak vremena. Navukoh se kao nekada na anno. Kao hocu da iskljucim i onda u fazonu: "Jos samo ovo, jos samo ovo..." i prodje nekoliko sati. Prestao sam i da je igram zbog toga, tj. samo kada bas imam vremena.
 
Poslednja izmena:
Taman imam sa cime da se zanimam za Novu Godinu, jedan PS4 sam sebi ostavio sa sistemom 7.02. Koliko vidim za 7.02 ima PES2021 ili je to neki pec za PES2020?
 
Nosim ja za koji dan moj čipovan PS4 da mi nadograde sa 5.05 na 6.72 i ubace Spiderman,LoU 2,Jedi Fallen Order.Kažu da je sad i 6.72 stabilan ko 5.05.
Javljam utiske.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Nosim ja za koji dan moj čipovan PS4 da mi nadograde sa 5.05 na 6.72 i ubace Spiderman,LoU 2,Jedi Fallen Order.Kažu da je sad i 6.72 stabilan ko 5.05.
Javljam utiske.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
The Last of Us 2 na 6.72? Hmmm, aj baš javi. Ja sve to osim tlou2 teram na 5.05

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
5.05 medju gorim jilbrecima u istoriji.i soni ti nije cipovan.

Zasto mislis da je medju gorim? :)

@Jaza
Soni se vec odavnu ne cipuju, nego se zastia na tim konzolama probija kroz softverke rupe, pravinije je reci da ti je PS softmodovan, nego cipovan. TLOU2 zahteva 7.50 verziju sistema i nije ga moguce igrati ni na jednoj Jailbreak-ovanoj konzoli.
 
vidis da ti strucnjaci mogu sve pa i da cipuju ps4...

a 5.05 je vrlo los web exploit,jeste omogucio neku manipulaciju sistemom ali vrlo povrsinski i nista permanentno...da ne pricam koliko je konzola banovano,pa malo paranoicniji od mene misle da je bukvalno in house exploit da se upeca ova standardna krek ekipa i da se zamaskiraju ozbiljniji problemi.
 
Momci nerazumem svrhu objašnjavanja,naravno da znam da se ne čipuje.
Ali ako je narodski tj žargonski kaže čipovan i svi tako govore,onda ćemo i mi.
Eno ga KP pun čipovanih PS4.

@MasterChief2 videh sad i ja da za LOU2 treba 7.50

PS.To je isto kao BOSH pumpa,je svei tako zovu.Ustvari to je pumpa visokog pritiska.Narodski izraz se odomaćio

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
necemo naravno,ne cevcimo pivo ispred prodavnice,ovo sutra treba da procita tvoj sestric,njegov bratanic i da pusti opet da ga veslaju tako neki kao ovi tvoji strucnjaci.
 
Evo i ja da javim utiske.
Odrađen update na 6.72,radi sve kako treba.Trenutno igram Jedi:Fallen order,Spiderman će sačekati.
6.72 u odradili bolje(čipovali prepametni @Orchard [emoji23][emoji23][emoji23]) na 5.05 mi sw dešavalo da zaglupi Ps4 pa da moram da ga gasim i palim ponovo.
Sad na 6.72 nema toga.
Bili ste u pravu za LoU2,treba minimum 7.50 da bi se igralo.
Reče mi prodavac da rade na jailbreku za 8.0.. , da se nada da će uskoro izaći i da će moći da se igra LoU2.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
ja imam 1 sony na cfw 7,51 ali sam cuo da tu nece biti jilbreak,kako znas da ce uskoro biti na 8.00 ?
 
Nece biti uskoro, ti ljudi iz servis ne znaju ni kako radi Jailbreak, niti sta se u pozadini desava. Rupa u sistemu ima 100%, a da kada ce izaci u javnost to se jos ne zna.
 
Poslednja izmena:
7.51 je siguran. Verovatno će raditi i ostale verzije ispod 8.00.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
nisam ovo razumeo da je 7.51 da je siguran,hoce li izaci ipak jilbreak za njega i dali se uskoro ocekuje kroz par nedelja kao sto je imotep95 napisao ?
 
Verovatno i ranije. Neki delovi jailbreaka su već objavljeni.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li na jailbreak PS4 konzoli mogu save fajlovi da se prebace na USB drive? U pitanju je 5.05 Hen 2.14. Imao sam restart konzole u sred igranja Metro Exodus i sada su mi save fajlovi korumpirani pa moram new game a sprcao sam 40+ sati igranja. Sada bih da periodično prebacim save fajlove na USB ako je moguće da me ne zezne ponovo.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Mora da se napravi fake offline PSN account i onda radi prebacivanje save fajlova na USB. Ima par tutorijala na netu.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Mislim da može preko file manager-a.
https://youtu.be/8dcQ0cBE7Gs
Sad ne znam dal je kao na pc-u, gde mozes pristupiti c/appdata/documents/saves/savegame. I ja imam prilicno sati u vise igara, rade savegame cak i kad obrisem igru, pa opet instaliram.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
pozdrav,zanima me nesto ko cepa pes,sony mi je na 7,51 ocekujem jilbreak i ne bih dizao sistem,e sad ocu da ubacim imena klubova balkansku ligu onaj off,i pri ubacivanju toga trazi mi da idem neki live od pesa to je na internet,bez toga nemoze,pa me zanima dali ce da mi digne sistem na najveci slucajno ako odem na taj live od pesa ili smem ?
 
Vidim na KP da imaju cipovane PS4 (ako prodavci ne lazu?) ako neko ima takvu konzolu,interesuje me da li na njih mogu da se igraju i igrice sa PS3?
 
Ne mogu se igrati PS3 igre na PS4.
 
Glupo pitanje: cemu sluze mira/hen? Neki emulatori? Nesto vezano za pristup internetu? Hvala unapred
 
Zanimljive igre za 7.5x:

The Last of Us Part 2
Ghost of Tsushima
Cyberpunk 2077
Marvel's Avengers
Crash Bandicoot 4
Mafia Definitive Edition
FIFA 2021
NBA 2K21
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
WRC 9
Watch Dogs Legion
Crysys Remastered
Dirt 5
Assassin's Creed Valhalla
Spider-Man Miles Morales
@kartingdriver HEN je homebrew enabler, omogucava debug settings. Mira radi to isto + jos neke stvari sto nama i nisu toliko bitne koliko developerima u ps4 homebrew zajednici.
 
Ja imam verziju 7.50. To znaci da moram da sacekam da izbace odgovarajuci HEN?
A onda sledi duzi period strumpfovanja za TV-om....
 
Nazad
Vrh Dno