Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Krenulo je
Ko ljudi sto su uzimali hiljadarku za windows, sad krenuli za jb da uzimaju 100 evra
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Eno ga jedan takav stigao i na bench

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Zvanicno jos uvek ne!
Verovatno doticni ubacuje phantom naloge, neka me ispravi neko ako gresim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekao je da se slično ubacuje kao na superslim trojci samo sto ne mogu posle da se menjaju igre ...

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
To nema veze sa ovom temom, to su ghost nalozi i sl.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kako mislis da za 3000 ti napuni konzolu sa 10 gost naloga?
Mozda da budu fantom nalozi a i covek je napisao do 5.50

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

A kako mislis da ti uradi na 5.5x kada za to jos nije zvanicno izbaceno za javnost i nece skoro. Nego ti je to prodavanje magle. Pa ko se upeca upecao se a ko nije tek ce.
 
Do 5.5 znaci ne i 5.5 zvao i pitao samo da razjasnimo ovde. Samo sam zeleo da naglasim da sam i predhodnom postu naglasio DO.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
I da je do 5.5x opet je nemoguca misija. Do 5.05 ok moze ali iznad toga jedino ako mu rusi nisu poslali JB pa da radi tako.
 
Proverili ljudi otpakovali jednu i evo šta sam dobio kao zvanični odgovor:

Zdravo *******,
sve konzole imaju FW za model CUH- 2116A Jet black je 4.73. /Ana

posle još par pitanja drugog pa trećeg i zvanja par puta i ovo možda bitno:

Zdravo *****, tako je, dobijaš Horizon Zero Dawn, DRIVECLUB i Ratchet & Clank, kao i PlayStation+ pretplatu na 90 dana
 
Maksimalno korektno od njih, sto su sve lepo objasnili i sto su uopste zeleli da daju sve te informacije.

E sad, za mene je to previse kesa da platim za ps4 slim, moze se naci za 220e sa 5.05, plus ne volim placanje na rate u tom obliku, koliko dobar bio za svakoga ko moze kompletan paket da iskoristi. Ali dobro ja nisam zenjen, jos:d
Kad budem verovatno ce na pomen Sony, biti:mad:
 
Maksimalno korektno od njih, sto su sve lepo objasnili i sto su uopste zeleli da daju sve te informacije.

E sad, za mene je to previse kesa da platim za ps4 slim, moze se naci za 220e sa 5.05, plus ne volim placanje na rate u tom obliku, koliko dobar bio za svakoga ko moze kompletan paket da iskoristi. Ali dobro ja nisam zenjen, jos:d
Kad budem verovatno ce na pomen Sony, biti:mad:
Ma nece za uspesan brak ti je najbitnije da sto manje budes preko dana kuci a nocu kao opicis jednu na konzoli pa zagines do 5h ujutru.

Odmah postavis stvari na svoje mesto No sony no sex.
*mjau**mjau**mjau**mjau* te ona ide pedikir manikir solariju te kafa sa drugaricom te ku..ac palac ma...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Hahah dobra ti definicija [emoji23]
Kad bi znali da sam monitor dovuko u spavacu sobu da gospodji nesmetam dok gledam tv, eee ko nije ozenjen taj nezna [emoji23]
ad760189c1c7d5a3f1bd41052b6a2078.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja isto prebacio ps4 u dnevnoj da igram noću jer gospođi smeta buka i ne može da spava [emoji5]. A sto jes, jes da zuji kao kombajn u odredjenim igrama.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
E sad, za mene je to previse kesa da platim za ps4 slim, moze se naci za 220e sa 5.05, plus ne volim placanje na rate u tom obliku, koliko dobar bio za svakoga ko moze kompletan paket da iskoristi. Ali dobro ja nisam zenjen, jos:d

Gde to ima ako nije tajna, na kp nema ispod 250e? :)
 
Nismo daleko od neke vrste 'spoofer'-a, tj moguceg igranja 5.5x igara na 5.05 fw.
OrbisPkg is a tool that will enable you to view/edit contents of a retail and/or fake package. This is part of the open source effort for the PlayStation 4 platform. :)
https://github.com/Red-EyeX32/OrbisPkg
 
Stigla konzola od Vipa...potpuno zadovoljan celokupnim paketom

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Uzdravlje da jailbrejkujes i da se igras i dugo da te sluzi [emoji5][emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da pitam kad se jailbrejkuje i ubace igre jel jedina fora da ne sme na net ostalo sve sme palim gasim konzolu sve ... ?
 
Bas tako.
ako odes na net updatovace se i izgubices JB...
onako ukratko :)
 
A ostalih zezancija nema da se misli ?

I jel ima neka fora da se skroz pogasi taj net da bude offline konzola ... sem u opcijama wifi :)
 
Mozes i da ides na net, moze i to da se resi. Ali uglavnom to te ne zanima imas komp ili phone:d Ako bas moras svaki cas na net.

Auto updates off i net na konzoli dizes samo kad stavljas jailbreak, posle odmah off i cao zdravo.
Uprosceno receno.
 
Nigde nisam video jasno objašnjenje kako da ubacim igru na JB PS4,preko usb-a.Negde sam video da moram da je prebacim u PKG format.I šta tad?
 
Ides settings - debug - game - instal packages i to je to. Tu ti se nalazi pkg igre. Usb je formatiran u exfat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru.Igra mora da bude u nekom folderu,ili u root?
 
Mora biti u root-u. Ne vidi je ako je u folderu.
 
Ma nece za uspesan brak ti je najbitnije da sto manje budes preko dana kuci a nocu kao opicis jednu na konzoli pa zagines do 5h ujutru.

Odmah postavis stvari na svoje mesto No sony no sex.
*mjau**mjau**mjau**mjau* te ona ide pedikir manikir solariju te kafa sa drugaricom te ku..ac palac ma...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Da se nadovežem i da proste ova deca na forumu, recept za uspešan brak i ps4 je - pre nego što opičiš jednu partiju na soniju prvo opičiš gospodju. Onda možeš šta god oćeš.

Drugo porodično pitanje - da li klincima , ko ih ima na forumu dajete da igraju ps4. Moj(4,5 god) je još uvek na wii, ali vidim da ga napušta početni zanos.
 
Naravno, moj mali sa 3 god počeo ps3 i naravno ps4 posle, naravno samo igre prilagodjene za njegov uzrast, tj na početku pegi 3 i sada pegi 7.Ne dolazi u obzir ništa preko toga ni na tabletu bez moje saglasnosti. Eventualno neka igra koja mu se svidi a ja je igram a bude pegi 12-16 ALI samo delovi koje mu ja dam/dozvolim gde nema nasilja i nude scena. Tipa voznja auta/motora po gradu i sl.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Moja ćerka obožava GTA5 ima 5,5 godina čak ga igra sasvim solidno ne ko sin al ok, sin od 8 već cepa i žešće naslove. Mada generalno GTA5 i kad dodje društvo je neprikosnoven kod klinaca samo o njemu pričaju. Na ps2 je imao bolji izbor igara i dalje ga imam al neće klinci da ga igraju iako preko mreže mogu da vuku sa mog kompa preko 100 vrhunskih igara. PS3 je mnogo slabiji po pitanju dečijih igara od ps2. PS4 nadam se uskoro će doći pa ćemo videti pta i kako. na ps3 litle big planet 1 i 2 ima one sitne tipa plants and zombies al su im dosadne.
Ja da im i branim odu kod drugova pa igraju ili sin 2 razred preko puta škole u igraonicu :)
p.s. maksimalno se trudim da se igraju napolju ograničenje je kod mene samo u vremenu provedenom pored sonija na 2 sata dnevno, sad je raspust pa možda povećam zbog ove kiše.
 
Nazad
Vrh Dno