Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Destiny je online only igra, ne moze da se igra offline.
 
Ha vidi stvarno, my bad, bio sam ubeđen da destiny ima i sp mod.

@mikson gta bi u svakom slučaju morao da ti radi ako je na nosilac nalogu.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
kako mi mirise,nece ovaj 5,55 pre nove godine,a bilo bi dobro cisto zbog sportskih igara,al cisto sumljam da ce pre nove godine da izadje,tako da uzmem sad ovaj na 5.05,valjda ce moci posle on da se update na 5.55 :D
 
Poslednja izmena:
Zasto ne bi mogao update? Naravno da ce moci.

Samo neka sacekaju RDR2, ostalo je nebitno. :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
SONI KONAČNO DODAJE MOGUĆNOST PROMENE IMENA NA PLAYSTATION NALOGU
jel ovo nesto znaci za nas cipovane,ako nam hakuju konzolu,da moze opet da se update ? :D

sad vidim i najavu za ps5,sto bi znacilo da u buducnosti nema vise zime za cipvoanje ps4
 
Poslednja izmena:
Kenichiro Yoshida revealed the existence of a successor to the PlayStation 4 during a recent interview with the Financial Times, saying: "At this point, what I can say is it's necessary to have a next-generation hardware."
Cela najava xD

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I dodao da ce se projekat razvijati tri godine. E sad dal su vec poceli ili krecu, to je pitanje. Uglavnom cenima izmedju februara 2020-te i novembra 2021-e da ce stici novi Playstation. Februar i novembar su im uvek bili meseci za launch konzola.
 
Uzeo sam Jailbreak-ovan PS4 od 500gb, imam 10tak igara. E sad pitanje je: Ako uzmem Eksterni Hard recimo od 1TB da li ce mi taj Hard sluziti samo da skidam igre na njemu i instaliram ih u PS4 (a da prethodno moram da oslobodim prostor na konzoli i integrisanom hardu) ili mogu da instaliram igre na Eksternom hardu koji mi je uboden. Nadam se da me razumete sta hocu da pitam. Hvala :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Naručio sam Ps4 Pro i sjutra mi stiže zahvaljujući članovima ovog foruma koji su mi pomogli.

Imam jedno pitanje samo. Možda je glupo ali još nisam u potpunosti savladao sve oko ps. Dakle, planiram da ugasim opciju za "system software update files" jer imam u planu da cipujem konzolu kasnije. Mislio sam da opciju "connect to the Internet" da ostavim uključenu jer planiram da igram fortnite online jer za nju ne treba da se placa ps+ kako sam vidio po netu.
E sad me buni ako ugasim opciju za update a ostavim opciju da sam na internetu da li će mi se system možda ažurirati? (a to mi ne bi odg zbog čipovanja). Jer na YouTube kanal modded warfare sam vidio da on preporučuje da se ugase i jedna i druga opcija da se ne bi ažurirao sistem i psn nalog? Moze li mi neko malo pojasniti oko toga. Hvala unaprijed :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Naručio sam Ps4 Pro i sjutra mi stiže zahvaljujući članovima ovog foruma koji su mi pomogli.

Imam jedno pitanje samo. Možda je glupo ali još nisam u potpunosti savladao sve oko ps. Dakle, planiram da ugasim opciju za "system software update files" jer imam u planu da cipujem konzolu kasnije. Mislio sam da opciju "connect to the Internet" da ostavim uključenu jer planiram da igram fortnite online jer za nju ne treba da se placa ps+ kako sam vidio po netu.
E sad me buni ako ugasim opciju za update a ostavim opciju da sam na internetu da li će mi se system možda ažurirati? (a to mi ne bi odg zbog čipovanja). Jer na YouTube kanal modded warfare sam vidio da on preporučuje da se ugase i jedna i druga opcija da se ne bi ažurirao sistem i psn nalog? Moze li mi neko malo pojasniti oko toga. Hvala unaprijed :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Za Fortnite cini mi se da treba sistem da bude update. Tj uslovljavaju sa tim. (Nisam 100% siguran)
 
Tako je, nema igranja Fortnite ako je konzola 'cipovana' tj u ovom slucaju nije update-ovana na najnoviji firmver.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
E onda gasim i jednu i drugu opciju i to je to. Hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stavi i DNS servere koje je naveo u nekom od klipova, da si spreman kad izadje exploit za 5.55.

Kao što su ljudi rekli, da bi igrao online treba ti najnoviji fw tako da od fortnite-a ništa.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
fuk01.ps4.update.playstation.net
duk01.ps4.update.playstation.net
al02.cdn.update.playstation.net
a01.cdn.update.playstation.org.edgesuite.net
playstation.sony.akadns.net
a192.d.akamai.net
evo ti servera. udji u podesavanja modema i blokiraj ih - parental control. ili kablom na komp pa u kompu ih ubacis u host fajl
 
kod mene na sbb cisco modemu ne radi opcija blokiranja. sva sreca pa prelazim na telekom uskoro.
 
Bez uvrede, ali to "ili kablom na komp pa u kompu ih ubacis u host fajl" nema apsolutno nikakve veze sa temom, hosts fajl služi za razrešavanje sajtova isključivo na tom računaru.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Vec si dobio odgovor(e) pre dve nedelje u ovoj temi.
 
kakva je situacija trenutno sa BC-om?nije mi soni tu da sam iscekiram,i dalje mogu samo igre sa PS2?
 
pitam dal ima nekih novosti u vezi update na 5.55 posle 2 nedelje ?
 
Nema.

A u svakom slucaju ces ih, kada bude, videti ovde u temi. Ne brini. ;)
 
Tigrovi, da li moze ps4 da se locira gdje se nalazi ??
 
Jel neko sa jb ps4 koristi (ili je probao da koristi) hbo go?

Vidim da po netu spominju neke "nopsn" verzije za ps3, za ps4 ne mogu da nadjem nikakav info, ili ne gledam gde treba.

Druga opcija je da jurim neki RPi ili Android box, ali malo ubija poentu uštede sa jailbreakovanjem ps4. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Jel neko sa jb ps4 koristi (ili je probao da koristi) hbo go?

Vidim da po netu spominju neke "nopsn" verzije za ps3, za ps4 ne mogu da nadjem nikakav info, ili ne gledam gde treba.

Druga opcija je da jurim neki RPi ili Android box, ali malo ubija poentu uštede sa jailbreakovanjem ps4. :)

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
I ja bih isto sa pitam to, da li postoji neki apk za HBO GO za jailbreakovani PS4?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
koliko vam je stabilan ovaj al azif exploit, tj. koliko cesto crashuje? ja danas prvi put igrao par sati na ps4 s firmwareom 5.07, odabrao mira+hen s one liste i sve je radilo kako treba jedno dva sata. sad me zanima da li su neke od tih opcija stabilnije od drugih, ili to sve zavisi od same konzole?
 
Recimo od 10-ak puta, 2-3 puta moze doci do kernel panic-a tj gasenja konzole. Ja koristim samo mira+hen/hen, ostalo mi nije bitno a i ne bih da cackam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ja video neke savete koji navodno pomazu oko toga, tipa da sacekas par minuta nakon paljenja konzole pre nego sto ukljucis exploit i tako...
 
Mene interesuje da li mogu u kucnoj radinosti da u novu PS4 konzolu ubacim jailbreak bez potrebe da dajem 3000-4000 rsd pojedinim likovima sa npr. KupujemProdajem za uslugu odradjivanja jailbreak-a. Nasao sam na par sajtova i ono ne izgleda kao komplikovana rabota. A takdje sam video da se pojavio jailbreak za verziju 6.00 za koju kaze da konzoli omogucuje i online igranje i PSN. Bio bih vam zahvalan na savetu. Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno