Šta je novo?

Kupovina, Prodaja i Zamena KRIPTOVALUTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodajem 15000 dolara na CEX.io moze i manji iznosi. Za taj novac mozete da kupite bilo koju od valuta na cex.io
Najbolje licno u BG, mada mogu i da dodjem do vas.
Kontakt na telefone, moze i viber, whats up...
063 555 025
060 15 777 77
 
Kupio bi BTC u vrednosti od 2000e iliti oko 2380$

to je oko 0.22xx btc-a
posto se salje na poloniex gledali bi njihov kurs

Beograd

ponude pp
 
Na prodaju ~1200$ (usdt) na Binance-u.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Kako prodajete dolare ili eure na menjacnici? Vidim ima takvih oglasa i nije mi jasno

Sent from my Z5
 
Ili ako je wex u pitanju, napravi se code sa X dolara koje npr. kupujes. Ti aktiviras code na svom nalogu i automatski su ti pare prebacene istog momenta. Za ostale menjacnice onako kao u postu uznad ;)
 
Prodajem 2 BTC
063 555 025
 
Kupujem BTC za 200$, bez provizija.
 
kupujem ETH ili BTC za 300EUR, bez provizija

Kupili bi kolega i ja 300eur ETH-a ili BTC-a (200eur bi islo na njegov wallet na Bittrex, i 100eur u moj wallet na Bittrex).

Ako moze kontakt i preuzimanje lično na Nbg-u.
 
pa odes kod tog lika, i kupis te dolare od njega - on ti nakon toga kupi koji god kripto zelis za te pare i posalje ti....jednostavno ? :)
I ti ga onda odma prodas na berzi dje ti je poslao koin i imas dolare na svom racunu...isti k na kraju ispada.

Gledao sam iz ugla depozita dolara na bitstamp recimo sa kojima bi cekao dip za ulaz

Sent from my Z5
 
kupujem ETH ili BTC za 300EUR, bez provizija

Kupili bi kolega i ja 300eur ETH-a ili BTC-a (200eur bi islo na njegov wallet na Bittrex, i 100eur u moj wallet na Bittrex).

Ako moze kontakt i preuzimanje lično na Nbg-u.


Kupljeno jcue od korisnika solomonbg, odlicna saradnja, preporuka.
 
Kupio bih crypto u iznosu 1000 evra sutra i prekosutra sam u BG. Po mogucnoscu sa menjacnice gde ima ltc.

Kontakt 0646127902 moze i viber poziv PM.
 
Kupljen crypto od clana digital_nomad sve preporuke za saradnju decko za 10.

Moram da skrenem paznju da neki clanovi apdejtuju oglase kako ne bi gubili vreme mi kupci i tema bila beskorisna ,ne prodajem po ovoj ceni ili svakakvih drugih odgovora je bilo.

Sent from my D2403 using Tapatalk
 
Takodje sve preporuke za coldej. Sve je proslo u najboljem redu i tacno po dogovoru :)
Ukoliko ima jos zainteresovanih imacu za prodaju i u narednom periodu. Uslovi isti ko pre, cena po coinmarketcap u trenutku prodaje, bez provizije.
 
Moja kupovina je i dalje aktuelna, treba mi usdt na OKEx.

Vrednost: 300$
 
Kupujem kripto u vrednosi do 5k evra ili dolara, bez provizija po bitstamp kursu, ko je zainteresovan moze da se javi da se dogovorimo.
Moze i da mi neko uplati evre na skrill-u ako ima evre na svom skril nalogu, a ja njemu dam kes, jer mi trebaju evri na skrill nalogu.
 
Prodajem 2670 $ na WEX-u bez provizije.

Prebacujem kao WEX Code.
 
Prodajem 6800 dolara na CEX-u bez provizije.
Kontakt iskljucivo na telefon 0638136200
 
Kupujem kriptovalute do 50 000e
060 15 77777
 
Prodajem 0,32 BTC
po Bitstamp kursu bez provizije.

Mogućnost prebacivanja i dolara na WEX-u

Kontakt na PM.
 
Usluzni oglas.
Kupujem Btc, Eth, Ltc po ceni sa CoinMarketCap-a bez provizije.

Kontakt ISKLJUCIVO na mail
[email protected]


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno