Šta je novo?

Kupovina, Prodaja i Zamena KRIPTOVALUTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oko 1eth na prodaju.cena je cex minus 2 posto.tj 2 posto povoljnije od cex cene prodajem
 
Prodajem 0.5-1 ETH ili neku drugu valutu u slicnom iznosu na CEXu, cena sa CEX -3% (dakle, 3% jeftinije od trenutne cene). Troskove transakcije (cena u kriptu, msm da je za eth 0.01, za druge valute je manje) placa kupac
 
Poslednja izmena:
Treba mi jedan coin koji se prodaje samo na Bittrexu (BTC pair) a tamo nisam uspeo da se registrujem pre nego sto su zatvorili za nove aplikacije. Ukoliko ima neke dobre duse koja je registrovana na bittrexu i koja bi mi pripomogla da dodjem do coina, neka se javi na pm. Wallet to wallet, saljem sta god u zamenu.
 
prodajem crypto, cex kurs tamo imam sredstva
 
Kupujem ETH za 3000din, da se upoznam kako i šta ide, pa ću kasnje još. Ponude na PM. Za Binance mi treba.
 
Kupujem ETH u vrednosti od 50€. Ponude na PM, ide na Binance.
 
Kupio bih stellar (XLM) na bittrex. U iznosu od 100 evropskih novcanica.
 
10 BTC aktuelna.ponude na pm


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kupujem (odnosno drugar) BTC 1000 evra ETH 1000 evra Ripple 1000 evra. Na pm za dogovor moze prebacivanje pa placanje na racun , moze i nalazenje u gradu.
Obavezno ovako valute razdvojene u navedenim iznosima, jer on nema menjacnicu da menja vec oce samo da mu legne ne ledger u tim iznosima.
Kurs: bitfinex kao najvece menjacnice
 
Poslednja izmena:
Prodajem ETH, po Cex kursu MINUS 5%.
Novi Sad, Subotica, licno
 
Prodajem 1 BTC ili Vise / Bitstamp/Bitfinex kurs / bez provizije / BG-VUK / PM za dogovor.
 
Kupujem eth za 300$

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupujem Electroneum ETN do 500eur. Kontak na PM.
 
Poslednja izmena:
Kupujem TRX za 100e / binance.
 
Poslednja izmena:
Prodajem ETH za 1000$ bitstamp je u pitanju, bez provizije, po srednjem kursu.
 
4 ETH na prodaju. CEX -5%
 
Kupio bih btc, do 1000e po ceni na bittrexu, poloniexu, Beograd.
 
Kupujem XRP za 2.000 EUR.
Beograd. Informacije u inbox.

Kurs: Bitfinex kao najveća menjačnica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno