Šta je novo?

Kupovina, Prodaja i Zamena KRIPTOVALUTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupio bih litecoin za nekih 50 dolara pa ako neko prodaje nek mi pusti poruku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko electroneuma ti treba :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupujem bilo sta za 1000€. Licno u Beogradu

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Prodajem 1 ili 2 eth.banovo brdo-zarkovo. Bitstamp kurs bez provizija. Eth se nalazi na bitstampu.
 
Menjam garazu na Vracaru za 1 BTC.

Kontakt na PM

Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Kupio bih BTC za 1000e, bez provizije. Samo BG.
PM.
 
Imam na prodaju nešto preko 4 eth. I imam dva pitanja:

Šta vam znači "bez provizije"?
I kako obavljate ličnu primopredaju kad se ne zna koliko transakcija može da potraje? Danas sam iz tog razloga, radi probe poslao 0.1 sa myetherwalleta na cex i to je bogami potrajalo nekih sat, sat i po dok nije prošlo i leglo, ne znam tačno jer nisam bio pri računaru sve vreme.
 
Poslednja izmena:
Imam na prodaju nešto preko 4 eth. I imam dva pitanja:

Šta vam znači "bez provizije"?
I kako obavljate ličnu primopredaju kad se ne zna koliko transakcija može da potraje? Danas sam iz tog razloga, radi probe poslao 0.1 sa myetherwalleta na cex i to je bogami potrajalo nekih sat, sat i po dok nije prošlo i leglo, ne znam tačno jer nisam bio pri računaru sve vreme.
Brzo se proveri na blockchain.info

Vazi za btc, Sry.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam na prodaju nešto preko 4 eth. I imam dva pitanja:

Šta vam znači "bez provizije"?
I kako obavljate ličnu primopredaju kad se ne zna koliko transakcija može da potraje? Danas sam iz tog razloga, radi probe poslao 0.1 sa myetherwalleta na cex i to je bogami potrajalo nekih sat, sat i po dok nije prošlo i leglo, ne znam tačno jer nisam bio pri računaru sve vreme.
Svaki coin ima svoj blockchain i cas posla proveris jer krenulo il nije ..dovoljna je jedna konfirmacija
 
Kupujem neku kriptovalutu za 50e na Bittrexu, na kojoj je najmanji transfer fee.
Uplacujem vam na racun, vi meni prebacujete na adresu.
Ponude na PM.
 
Samo da javim da nije više aktuelno, prodat je sav eth. Biće opet kad se bude skupilo nešto
 
Prodajem 0.5 BTC ili 1 BTC u zavisnosti od toga koliko vam treba po Bitstamp kursu u momentu prodaje. Sva pitanja i dogovor u PP.
 
Poslednja izmena:
Prodajem btc, eth...po kursu, bez provizije.
 
Prodajem btc u vrednosti od oko 500$. Sve ponude preko pm

Sent from my S20 using Tapatalk
 
Kupujem wex kod usd i eur, provizija 10% za usd , 12% eur , mogu i vece kolicine. Procenat je fiksan.
Kome je skupo ili ima nesto da kaze za procenat slobodno neka preskoci ovaj post.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupujem BTC za 1000€.
Cex<x>Bitstamp
Beograd

Kontakt na PP
 
Poslednja izmena:
Prodajem btc/eth/ltc po trenutnom kursu bez provizije .. najbolje 1 na 1 Novi Sad. Kontakt na PM
 
kupujem BTC za 1k€. BG (BBrdo), kontakt na PM
 
Prodajem btc, bch, eth, zec, dash po ceni sa cex-a. Kolicine nisu ogranicene, ima dosta. Za manje cifre cekam uplatu na racun, za vece cifre videcemo se uzivo.
Ako hocete ltc tu cemo se tesko iskombinovati oko cene ali pitajte, ponudite slobodno na PM.
 
Poslednja izmena:
Prodajem btc, bch, eth, zec, dash po ceni sa cex-a. Kolicine nisu ogranicene, ima dosta. Za manje cifre cekam uplatu na racun, za vece cifre videcemo se uzivo.
Ako hocete ltc tu cemo se tesko iskombinovati oko cene ali pitajte, ponudite slobodno.

Nudim cuvenih 100$ za LTC :) Kolicine takodje nisu ogranicene
 
Ova tema ne sluzi za komentarisenje tudjih oglasa. Hvala
 
Prodajem BTC, ETH, ZEC, ili neku drugu kriptovalutu koja vam se svidi.
Novi Sad i licni kontakt se podrazumevaju. Eventualno ukoliko neko zeli, moguca je kupovina online uz prethodnu uplatu na racun.
 
Prodajem eth ili btc (trenutno oko 2,5 eth), sa bitstampa, po ceni sa bitstampa bez provizija. lokacija zarkovo, banovo brdo
 
Prodajem BTC, ETH, LTC za 1500e po kursu sa Cex-a, bez provizije. Face to face, Zemun, Bgd

Kontakt PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno