Šta je novo?

Kupovina, Prodaja i Zamena KRIPTOVALUTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaš pm i pogledaj link iz njega obavezno
 
Razlog sto sam stavio oglas da prodajem ETH jeste da bih nasao nekoga ko kupuje stalno (ako postoji neko takav) jer planiram svaki mesec da prodajem :) voleo bih naci nekoga i izgraditi poverenje. Naravno, ne bih slao ETH pre nego sto primim novac, niti ocekujem da mi neko posalje pare pre nego sto primi ETH. Tako da bi licni susret morao da se desi :)
 
Poslednja izmena:
Kupujem oko 0.1 BTC po kursu Bitstampa. Tačnije otvorio sam nalog na bitstampu i želim da mi tamo stoje svi USD i onda da kupim kada bude dip neki.

Jel opcija 1 logična ili ima neki flaw?
1) kupim od nekog sa foruma BTC (novac uživo, BTC na walletu) -> odmah prodam BTC i USD mi je na walletu
2) direkt kupim USD na walletu preko kartice (provizija 8%)
 
Kupujem oko 0.1 BTC po kursu Bitstampa. Tačnije otvorio sam nalog na bitstampu i želim da mi tamo stoje svi USD i onda da kupim kada bude dip neki.

Jel opcija 1 logična ili ima neki flaw?
1) kupim od nekog sa foruma BTC (novac uživo, BTC na walletu) -> odmah prodam BTC i USD mi je na walletu
2) direkt kupim USD na walletu preko kartice (provizija 8%)

Opcija 1 ti je ok, samo bolje uzmi ETH nego BTC. BTC mnogo divlja sad zbog forka, pa je cena dosta nepredvidiva, svakako ne kupuj oko 16 novembra jer je tad fork, mozes gadno da se zeznes ako cena krene da pada a BTC ti jos nije stigao na adresu..konfirmacije traju i po par sati za BTC trenutno..zbog svega toga mnogo ti je bolja opcija ETH.

Btw ja prodajem BTC, ETH..sta ti vec treba, pa ako si zainteresovan pisi na pvt.
 
prodajem kripto u vrednosti 23000 din,uplata na racun prvo, u bilo cemu sa poloniex,eth,zec,btc...
kontakt pm
 
Kupujem jedan eth po kursu u trenutku sastanka, (300$ pretpostavljam) sutra/prekosutra na nbgd iskljucivo.
Prvo se salje eth i tek kad ga vidim na walletu dajem novac u ruke.

Saljite na private kome odgovara.
 
Double post ali da potvrdim trgovinu sa digital_nomadom.
Covek je sve ispostovao tako da ga preporucujem svima koji kupuju btc/eth..
 
Takodje, sve preporuke za GreatestEver :) Ako je jos neko zainteresovan, nek se javi na pvt. Prodajem po trenutnoj ceni na bitfinex, bez provizije.
 
Kupujem kriptovalute za 3000$ (imam bas 3000 americkih dolara). Placam solarno i voleo bih tada da se napravi i transakcija na licu mesta.
 
Kupio bih BTC, od 0.1 do 1 btc, na PM
 
Kupio bih neki kripto za goli kesh.
Ako ima neko za prodaju nešto za početnika molim da mi se javite.
 
Samo da javim da je "digital_nomad" korektan i sve je ispostovano kao sto je rekao. Preporuka!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,
kupio bih ETH, pa ako neko ima neka javi na PP.

Hvala
 
Ne mogu da editujem post iznad;

Samo da pohvalim člana devla011, sve prošlo glatko i po dogovoru.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prodajem Dash za dinare ili evre, po kursu iz mobilnog Dash wallet-a u trenutku transakcije, bez provizije.
Samo licem u lice, solarno (keš na sunce).
Beograd, poželjno na Banovom Brdu.
 
195 dolara na poloniex menjacnici za prodaju,prvo uplata pa saljem u bilo cemu od kriptovaluta
 
od petka 1 decembar na prodaju btc ili eth. ne znam tacnu kolicinu-ali ni previse ni premalo :) Cena bez provizije po kursu sa sa bitstampa. licno nalazenje u bgd.
 
Prodajem btc, eth...po kursu, bez provizije
 
Opcija 1 ti je ok, samo bolje uzmi ETH nego BTC. BTC mnogo divlja sad zbog forka, pa je cena dosta nepredvidiva, svakako ne kupuj oko 16 novembra jer je tad fork, mozes gadno da se zeznes ako cena krene da pada a BTC ti jos nije stigao na adresu..konfirmacije traju i po par sati za BTC trenutno..zbog svega toga mnogo ti je bolja opcija ETH.

Btw ja prodajem BTC, ETH..sta ti vec treba, pa ako si zainteresovan pisi na pvt.

Kupio bih od tebe nesto ali kako da te kontaktiram, pm ne sljaka
 
Kupio bih u sredu za 1000 e btc, ako ima neko u Bg da prodaje. Ali bih molio na pm prvo da mi pojasni neke stvari u vezi ove teme. Ako ima neko strpljiv, pošto sam početnik. Poz
 
Ne prodajem, ali pitaj na pm sta te zanima slobodno.
 
da dodam - prodaja kriptoa nije aktuelno sto se mene tice trenutno
 
Prodajem 0,65 BTC - Kontakt na PM.
 
Kupio bih BTC za 1000 e od ozbiljnog prodavca. Samo licno u Bg. Na pm.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno