Šta je novo?

Hell Let Loose

E ovo već jeste nešta,uz Batalion1944(koji se neđe zavuko) i Enlisted (Gain),izgleda da nas čeka lepa pucačina u WWII okruženju

Koliko je 39 AU$?
 
Igra izgleda savrseno. Uf, uf. Steta sto nece izaci prije zime. Jedino jos da to fino optimizuju. A ova vozila i sl. su cak i visak sem ako to bas vrhunski ne urade. Ovakva kakva je sada, na ovom gameplay-u, je meni fenomenalna.
 
Super....stavili su malo više slika,i cilj im je sad već jasno zacrtan

Samo da ne bude kao sa Heroes i Generals,ušo prvi put u igru i oće da voza tenak,ili samaljot

Ovo ima da bude sledeći AAA naslov
 
Odlicno odlicno ! Samo da utegnu net code i da ne bude chitera, win win u najavi ! I cena je korektna za ovaj tip igre i nivo detalja koji se nudi.
 
Steta sto nece biti kampanje....
 
sta se dobija za:


Pledge AU$ 33 or more
Recruit

Backer Level: $24.95 USD

The Recruit reward tier includes:

INCLUDES:
Steam Early Access key for Hell Let Loose
Early access to our forums
Founder forum badge
Rifleman forum title and badge
ESTIMATED DELIVERY
Mar 2018
391 backers

Da li se na kraju dobije i sama igra, kad zvanicno izadje ili ne ?
 
Mene zanima kakvi su sa serverima, najvise zbog pinga.
 
sta se dobija za:


Pledge AU$ 33 or more
Recruit

Backer Level: $24.95 USD

The Recruit reward tier includes:

INCLUDES:
Steam Early Access key for Hell Let Loose
Early access to our forums
Founder forum badge
Rifleman forum title and badge
ESTIMATED DELIVERY
Mar 2018
391 backers

Da li se na kraju dobije i sama igra, kad zvanicno izadje ili ne ?

Da dobiješ igru i rani upad,alfu i betu ne

Kontam da će rana alfa možda i pre nove,beta tamo neđe u februaru,u martu na Steam
 
Poslednja izmena:
Znači da si dodao 3-4 evra igrao bi Closed Alfu i Closed Betu....ovako čekaj Mart :p
 
Sta je sa serverima? Ping?
 
Cek, je li to pocela alpha? Ja sam kontao uzeti al' kako sam ih shvatio alpha je trebala biti nekad u martu pa sam odustao posto je vec par naslova koje sam ocekivao sa kickstartera probilo dobelo rokove tako da mi nije padalo na pamet da finansiram nesto sto ce izaci za 2-3 godine a mozda ni tad. Al' ako lagano pici alpha onda sam se zahebo.
 
Ne, ne, nisam jos uzeo :). Razmisljam sta da uzmem, ali definitivno onda vise vredi sledeci paket sa alfom i betom :)

Nemoraš da žuriš.u novembru moš i paypalom uzet,a isto tako i najpopularniji tj onaj sa Alfom i Betom

Even though the Kickstarter is concluding, we'll be opening up PayPal as a payment portal. This will be available on our website once the formal Kickstarter has concluded. All funds raised by PayPal backing options will be included in the stretch goals of the Kickstarter, and we'll update the stretch goal graphic and notify the community across our channels when goals are met. Please take the time to read the FAQ on the page before you choose to back.

The PayPal option will run for the first two weeks of November. We will offer the most popular backer tiers. If you're unable to find the exact backer tier you would like to support, please contact us at [email protected].

GimpSuit unosi bezpotrebe zabunu ovđek,da razjasnimo!! niko ko je pazario ne igra,to šta ste videli na videu igraju ljudi koji rade na igri i par njih odabranih(novinari??,bratići,sestrići,ujaci i stričevi od developera :p)

Šta si bre navalio na ping i servere ,kad serveri i nisu još postavljeni....enti jarca,ja učio ruski u osnovnoj,a izgleda bolje razumem engleski od vas fakultetlija :p
 
Poslednja izmena:
Ko pita ne skita. :)
 
Igra li neko ovo? Stigao je neki Update No. 8 - Closed Alpha Launch.
 
Ne znam, stigao mi juče email sa obaveštenjem. Mora da sam se registrovao kada ste pokrenuli ovu temu. :)
 
Samo oni koji su pazarili igru
 
Ako ima ljudi koji igraju ooga i ja se javljamo :D
 
+1

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Btw ovo je igra koja mi ubedljivo najodvratnije radi, na granici igrivog na 1440p i max podesavanjima.. oborim ja detalje ali 60fps tesko prelazim
 
Mislim da bi se lakse snasao u pravom ratu :p nego u ovoj igri, ebes mi sve
 
Nazad
Vrh Dno