Šta je novo?

Dva monitora na HP ProBook 450 G3

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,064
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
На послу користим лаптоп из наслова теме и од почетка на њему користим један монитор повезан преко ХДМИ излаза. Неки дан сам добио јоше један монитор, исти као и овај који већ користим. Како лаптоп имао још само ВГА излаз купио сам адаптер ВГА - ХДМИ и повезао али ништа. Слике на другом монитору нема. Шта би могло да буде, зна ли неко?

Адаптер који сам узео и користим је доста сличан овом: https://www.amazon.com/Brisk-Links-Converter-Adapter-Support/dp/B01M1G090L
 
Poslednja izmena:
Ja na svom laptopu da bih imao sliku na monitoru (vga) i tv-u (hdmi) moram u win 10 da namestim koji su mi ekrani aktivni i onda nemam sliku na ekranu laptopa.

Ako se dobro secam prvo sam morao da dodam treci ekran u win podesavanjima (u ovom slucaju tv).
 
Poslednja izmena:
То ми онда ништа не значи. Реално ми треба трећи монитор због посла, овај један од лаптопа и два екстерна. Ако угасим овај од лаптопа ништа нисам добио...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ријешио проблем. Сам сам крив зашто није радило. :( Нисам повезао USB кабл којим сам добио уз адаптер, са њим све ради. Мало сам гуглао јутрос и нашао да адаптер захтјева додатно напајање које добија путем тог USB кабла. Чим сам га повезао одмах се појавила слика на монитору, само сам га ја касније намјестио да ради extend умјесто duplicate и сад могу да радим нормално на још једном монитору.
 
Nazad
Vrh Dno