Šta je novo?

Google sinhronizacija

Radoszver

Čuven
Učlanjen(a)
01.03.2004
Poruke
803
Poena
630
Pozdrav ljudi.
Koristim Huawei P8..duze vreme...ali u septembru sam primetio enormnu kokicinu potrosenih mobile data podataka (na kraju meseca bilo je 13gb) i primetio sam da su se slike iz galerije uploadovale u pozadini i to mi je nabijalo saobracaj...E sad negde sam neki verovatno master sync off uradio tako da mi sad ne rade ni gmail..nece da se sinhronizuje..nece da mi downloaduje google mape..cak nece u nekim trenucima da pusti youtube..ali u sustini...osnovni problem je sto ne radi gmail i ne rade google mape..
Zna li neko o cemu je rec...Kada odem u settings>account>google pise na dnu: Sync is currently experiencing problems.It will be back shortly.
Hvala unapred

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Clear data/cache za play servise možda

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Probao nije...ali sam primetio da kad sam presao na wifi da radi sva sinhronizacija i mejl i mape ...tako da je problem izmedju mobilnog interneta (Telenor) i google servisa..Jel ima neko ideju o cemu je rec? Inace internet radi ok.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Ovo je skroz cudno...mislio sam da se sam problem od sebe resio ali i dalje se desava da mi ne radi gmail sinhronizacija,, google mape i youtube i to samo kada sam na mobilnom internetu (Telenor) ali na primer ako ukljucim WiFi i sherujem mobilne podatke sa drugog telefona onda svi ti servisi prorade.. i sto je najcudnije ako onda se vratim na telefon koji je imao problem i upalim mobilne podatke onda svi ti servisi isto rade znaci onda mi radi gmail i mape i youtube..samo sto ne znam jeste posle kog vremena ce opet servisi prestati da rade.
 
Da li znate neki google contact support gde mogu ovo da ih pitam?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nećeš naći živog čoveka u Google Support. Telenor je ovih dana imao problema na mreži. Ne znam da li je to uticalo na tvoj problem.
Proveri Google photos... Ako je uključen bekap slika, vidi da li je ISKLJUČEN bekap preko mobilnih podataka... Dakle samo wifi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mozda je malo kasno za odgovor, ali proveri da li si zabranio nekim aplikacijama da ti skidaju podatke preko mobile data (settings > data usage > neka app > restrict app background data)
 
Nazad
Vrh Dno