Šta je novo?

GPU card holder (da vam ne pada :D )

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,569
Poena
275
Na insistiranje mog dobrog drugara a za njegovu potrebu seo sam i nacrtao i isprojektovao ovaj GPU holder. Kao sto znate nove GPU znaju da budu dosta teske i da se saviju pri kraju, ovime se takve stvari izbegavaju i omogucuje se bezbedniji rad sam graficke karte kao i dugotrajnosti tog PCIe slota gde moze u najgorem slucaju doci do krivljenja pinova itd. Da ne "tupim" sto inace kaze Dule, evo idu fotke a one govore kao hiljadu reci. Basara hvala na poverenju i cekamo fotkice iz tvog sistema :)

GPU card holder 01.jpg GPU card holder 02.jpg GPU card holder 04.jpg GPU card holder 08.jpg GPU card holder 11.jpg
 
Jel ovo univerzalno, ili bi moralo za svaku grafu posebno?

Dopada mi se.
 
Nije lose. Koliko vidim nosac prelazi zastitne limove na slotovima, tako da nece smetati ako se ispod njega nalazi neka zvucna ili tv kartica.
 
Nije lose. Koliko vidim nosac prelazi zastitne limove na slotovima, tako da nece smetati ako se ispod njega nalazi neka zvucna ili tv kartica.

Hvala, znas i sam kako GPU mogu biti teske osobito kad nakacis WB, elem, da idu preko postojecih limova za kacenje pa se ispod moze naci neki pcie uredjaj pod uslovom da ne pravi problem visine, u svakom slucaju ova sprava zauzima malo prostora ispod karte pa treba voditi racuna o tome prilikom planiranja rasporeda.
 
Nazad
Vrh Dno