Šta je novo?

3 1070 za dve 1080ti

PanonskiNS

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruke
1,473
Poena
245
Da li je dobra ideja zameniti (prodati) 3 gtx1070 strix oc pa kupiti 2 1080ti (koje god su ok možda i strix ili msi)? Konkretno da li je moguće ovo uraditi bez dodatnih sredstava i da li će mining rezultati osatiti isti? Da li vredi iz ugla 1080p gejminga na 144hz više od gtx1070? Koliko sam ja video ako ovo uradim trebalo bi čak i da uštedim a majning da ostane isti. Jel dobra ideja ili ima nešto što bih trebao da uzmem u obzir pre nego što bude kasno?
 
1080ti ces posle teze da prodas (mnogo manje ljudi ima para za top), sto se gaming'a tice - 1080ti je naravno dosta jaca, vise podesavanja ce ici na max cak i u buducim naslovima (nekada su i gtx680 bili ideal za 1080p), a mining - imas calculator'e + iskustva vlasnika pa racunaj.
 
Što se tiče cena karti i majninga, po onome što sam ja istražio pre posta ispada isti majning prihod a 150e uštede na kraju za karte kada se zamene. I plus dve karte mogu u sli a ovako tri ne mogu. Ne znam, samo da ne bude neko iznenađenje kada krenem u akciju sa ovim planom, nešto što će ovo too good to be true da pokvari :). Ok za dalju prodaju se slažem, uvek su te neke klase 1060/1070 bile dobri polovnjaci, bar sam ja brzo uspevao svoje da prodam. Videću još par dana, da se ne zalećem odmah. Za sada ne vidim ništa jako loše, na protiv.
 
Nazad
Vrh Dno