Šta je novo?

Note 7 koliko je bezbedno koristiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U celom svetu je bilo max 150 slučajeva N7 sa unutrašnjim sagorevanjem pa su povukli ceo model. Moje mišljenje je da tu ima više histerije nego realnog problema. Ne verujem da će da se samozapali, ali bez ROM-a kojim bi telefon vratio u fabrički stanje ako se desi neki sw problem, ja ga ne bih uzimao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zar ne postoji mogućnost da se ROM izvuče iz fona?
 
U celom svetu je bilo max 150 slučajeva N7 sa unutrašnjim sagorevanjem pa su povukli ceo model. Moje mišljenje je da tu ima više histerije nego realnog problema. Ne verujem da će da se samozapali, ali bez ROM-a kojim bi telefon vratio u fabrički stanje ako se desi neki sw problem, ja ga ne bih uzimao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Slazem se s ovim, malo je prenaduvana cela prica... Kad sam bio na letu za Majami cak su posebno upozorili da osobe koje poseduju Note 7 moraju da ugase telefon, dotle je doslo.
 
ima na netu da se nadje rom za not 7. pravac gugl pretraga ''note 7 firmware'' ili na xda
 
Da je preduvana prica, ne bi Samsung izgubio nekoliko milijardi dolara povlaceci ga sa trzista, amortizovali bi to na drugi nacin. Svakako da rizik nije zaista veliki i meri se u promilima, ali svejedno je glupo kupovati telefon koji kompanija brikuje apdejtom.
 
Mislim da je prenaduvana priča. Jednostavno su zaključili da bi ih tih par stotina slučaja na sudu koštalo daleko više od povlačenja telefona. Ne daj bože da još neko pogine i sl.A plus su sebi digli rejting. Pokazali su se kao kompanija kojoj je baš stalo do kupaca. Ako se sećate. Pred povlačenje Note telefona akcije su im išle na dole, da bi samo par nedelja po povlačenju istih, otišle u nebo.

Kako god, lika nema na oglasima, čini se ništa od mog fona:) Tako da i ova tema može u lock.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno