Šta je novo?

Pomoc oko instagrama, veoma hitno...

mark029

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2016
Poruke
142
Poena
70
Pozz drugari, jutros sam ustao i dobio ovakvo obavestenje kao sto je na slici, problem je u tome sto ovo nije moj email moj pocinje sa "m" medjutim ne zavrsava se sa slovom "a", tako da ja kada izaberem da mi posalje kod od 6 karaktera ko zna na ciji mail posalje, sve u svemu nije moj... Na profil ne mogu da udjem nikako.. Kontaktirao sam instagram i odradio autentifikaciju medjutim ne salju mi poruku nazad, dosta me to kopka jer ovaj insta imam od kada sam insta postoji i imam 130 slika na njemu i raznih poruka, veruje mda je hakovan, ali uspeo sam da promenim sifru putem emaila medjutim isto sve... hvala unapred slika je ovde https://ibb.co/iuidr5
 
Kako si uspeo da promeniš šifru putem emaila, kad je drugi email na Instagram nalogu? Ako je uspeo da promeni email, taj je verovatno imao pristup i tvom email nalogu. Gde god je moguće ubaci two step authentication. Probaj da pošalješ original Instagram podršci za neke od slika i tako ih ubediš da je nalog tvoj.
 
Pa to i mene buni, ma imam svugde 2-step authen. sam tog instagrama, jer nisam znao da postoji i za njega (kao da zivim ispod kamena).... Promenim sifru putem emaila ili preko selfie autentifikacije, medjutim ista stvar.... Bukvalno sam insta timu pisao sastava... Jako mi je krivo, jer fejs svakako zelim da deaktiviram, a da se skroz prebacim na insta... bedak... izgleda da ce biti obrnuto...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno