Šta je novo?

Skype quit unexpectedly

Kris989

Poznat
Učlanjen(a)
25.09.2017
Poruke
2
Poena
41
Pozdrav svima.

Imam problem u vezi sa Skype-om koji mesecima ne mogu da resim. Kada pokrenem Skype, pojavi se obavestenje da je "Skype quit unexpectedly", i ponudi mi opcije Ignore, Report i Reopen. Kada kliknem na Reopen, ponovo izbaci obavestenje "Skype quit unexpectedly" uz ogroman crach report. Ovaj problem se pojavio nakon sto sam bio instalirao neki third party software za snimanje poziva. Probao sam sve predloge koje sam uspevao da pronadjem na internetu - reinstaliranje, reinstaliranje putem AppZapper-a, brisanje razlicitih fajlova iz foldera Library i Application support, skeniranje antivirusima i malwerima i verovatno jos puno toga. Nazalost, nista nije bilo od pomoci. Da li je neko imao slicno iskustvo? Moja konfiguracija je sledeca: OS X Yosemite v.10.10.2., 3.19 GHz Intel Pentium i5, 16 GB RAM DD3, NVidia GeForce 7500, 1023 MB.

Hvala puno unapred.
 
Hvala na predlogu, nazalost, nije uspelo. Aplikacija se zvala Onde recording software ili tako nesto. Nisam siguran jer sam je bio izbrisao jos tog dana (to je bilo pre nekoliko meseci). Obratio sam se bio i Skype Community i imao sam chat session sa njihovim operaterom. On je samo izbrisao neke stvari i ponovio sve ono sto sam ja vec bio uradio. Nazalost, ni to nije pomoglo. Predlozio mi je bi da napravim novi nalog i da preko njega probam. To takodje nije pomoglo. Uvek probam da instaliram najnoviju verziju skajpa. S obzirom da sam novi Hackintosh korisnik, ne znam da li mogu da updajtujem sistem na najnoviju verziju. Nemam apple id. I ako mogu, da li bi to eventualno resilo problem.

Hvala jos jednom, pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno