Šta je novo?

WRC 7

hsv.stoned

Audio Guru
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruke
25,078
Poena
1,845
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
Kingston HyperX Fury 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz (CL16)
GPU
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Storage
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Zvuk
FiiO K5 Pro + Beyerdynamic DT 900 Pro X/Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W + FiiO E10k
PSU
Cooler Master G550M
Kućište
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
Monitor
GIGABYTE G27Q & AOC i2481FXH
Miš & tastatura
Asus ROG Chakram wireless & ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Mobilni telefon
Sony Xperia™ XZ2 Liquid Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Novi WRC, treci u nizu koji razvija Kylotonn (KT) Racing : https://www.wrcthegame.com/en

WRC 5 i WRC 6 su generalno lose igre, pre svega zbog fizike a i uopste su nekako nedovrsene, slabe na mnogim poljima. Cak su i prethodni Milestone WRC bolji.

WRC 7 za sada deluje bolje od prethodnih verzija mada je jasno da su Dirt Rally/Dirt 4 postavili visoke standarde i da fizika, zvuk, grafika ne mogu da pariraju Codemasters rally igrama ali je dobro sto sve ovo izgleda kao napredak u odnosu na dosadasnje KT WRC naslove. Ipak, neki se zale na losu podrsku za odredjene volane.





 
Poslednja izmena:
Probao sam igru, bukvalno mislim da moze da se obrise tema.

Jedino sto vredi su wrc licenca, celokupna ''prezentacija'' i veliki broj relija, staza (koje su prilicno dobre), solidan broj automobila.

Grafika i zvuk/zvucni efekti su jedva prosecni za danasnje standarde, za optimizaciju mnogi kazu da nije dobra (moj komp je mator ali sam primetio da je klasican los port, kao i ostali KT wrc naslovi do sada, Dirt Rally radi sa 50 fps na high presetu a ovo stuca sa 30 fps na low) a najveci fail fizika koja je i dalje losija cak i od Milestone-ovih WRC.. toliko je arkadna, jednostavna, na nivou malobrojnih rally igara za smartfone i jednostavno je smesna u odnosu na Dirt Rally a posebno Dirt 4 (sim preset).

Uz to kazu da su podrska i podesavanja za volane lose odradjeni.
Nisu mi jasne ove izjave (uglavnom likova iz YT recenzija i to sa ozbiljnih kanala) da ''ovo'' ima bolju fiziku od Dirt Rally/Dirt 4, to jednostavno nije tacno. Trazio sam po opcijama da li mozda postoji ''sim preset'', ugasio sve asistencije.. ne vredi.

Sve u svemu jos jedan fail, pre svega zbog fizickog modela koji je losiji cak i od Milestone-ovih WRC koji su uglavnom bile korektne niskobudzetne arkade sa zaraznim online MP-om.
 
Poslednja izmena:
Probao i ja igru i 100% se slazem sa tobom, obrisao sam je posle 5min. Optimizacija katastrofa, Dirt 4 mi je radio normalno a ovo stuca non stop, skoro pa ne igrivo ali ono sto sam video i provozao malo mi je dovoljno bilo. Stvarno igra kao da je za mobilni telefon sa tom smesnom fizikom. WRC 6 koji sam igrao na PS4 mi je daleko bolji nego ovo
 
I ja sam probao igru, fizika i ponasanje rally auta nije toliko lose i po meni se vidi napredak u odnosu na prethodne wrc naslove, ali fizika nije bolja od dirt-a 4 i dirt rally-a i slazem se sa vama optimizacija je katastrofa i meni se vuce na 30fps-a na low na 1680x1050 rezoluciji.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno