Šta je novo?

Volan za simulacije voznji u igrama

ljubinko

Cenjen
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruke
518
Poena
170
Imam ponudu od bratanca za ovaj volan za dzabe http://www.itsvet.com/proizvod/genius-trio-racer-f1-pc-ps3-wii/comp_comp_gamewheel/41/74

WeOtHlR.jpg


Da li da uzimam i da li je bolji od mog XBOX 360 kontrolera za simulacije voznji.
 
To nema veze sa simulacijama voznji :) To je volan za voznje sa telefona bukvalno :) Bice bolje od gamepada mozda ali je miljama daleko od ozbiljnog volana.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ni bratanac nije bas siguran da je bas to taj volan, pokazao mi je samo tu gore sliku na google slike kaze samo da ima i menjac i da je genius.
 
Genius nema nijedan ozbiljan volan tako da je svejedno koji je, ako bi da vozis simulacije treba ti volan sa force feedbackom.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu, koji volan je sada BEST BUY? Nekada sam imao Logitech momo bio je odlican, jedina mana cini mi se sto nije imao 360 stepeni...
 
I dalje je best buy Logitech driving force gt. Ili ako hoćeš malo vise kinte da das onda neki od G serije G920 ili onaj drugi sto je skoro isti.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam svojevremeno dobio Driving Force Pro koji sam koristio sveukupno nekih 10 sati, jednostavno voznja na PC-u nije za mene. Ako to nekome radi posao, mozemo da se dogovorimo da ne skuplja prasinu, vidim da je u osnovi to manje-vise isto kao GT (izvinjavam se ako postoji neka ogromna razlika, nisam detaljno zagledao).
 
Nazad
Vrh Dno