Šta je novo?

Imena dobitnika Cooler Master nagradne igre

Peco, posla li te nagrade, izgoresmo čekajući? :D
 
Meni upravo stigao kuler. Hvala!

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Meni upravo stigao kačket i Cooler Master nalepnica. Hvala puno!!!
 
Sve nagrade su poslate, neki nikako da se jave. Izvinjavamo se na malom zakasnjenju, cekali smo da se jave svi dobitnici, pa smo onda izgubili 2 dana u komunikaciji sa Post expressom oko neke papirologije, excela, itd. U zdravlje da vas sluze nagrade
 
Hvala Peco, ja sam bio do redakcije, nazalost nismo stigli licno da se upoznamo, nadam se da ce biti prilike.
A da, veliki pozdrav za Filipenka.
 
Stigao i CM Nepton u Nis.Hvala jos jednom :)
 
Poslata ti je solja, nije se vratilo nista
 
Stiglo kuciste pre neki dan....sad se lomim da li da prepakujem masinu u isto ill da je ostavim u svom CM sliencio kucistu. U svakom slucaju jedno ce uskoro u oglase novac ce biti iskoriscen za nabavku novog hard diska :)
 
Op evo mene opet, ništa nije stiglo i dalje. Nije da sam sad zapeo za šolju kao šolju. Više je to zbog Bencha. Pa ako vas ne mrzi da proverite šta se dešava. Proverio sam i poslat mail, adresa je dobra. E sad možda se nekom kuriru svidela šolja. :) Ako vam je cimanje onda nema veze da vas ne gušim bzv.
 
Tek sad sam, vjerovali ili ne, vidio da sam dobio nagradu, iz nekog (ludog) razloga nijesam uopšte gledao rezultate. Ukoliko nijesam zakasnio, poslao sam mail.
 
Verovatno je greska oko adrese, cim nije stiglo.
 
I ja sam tek sada video da sam dobitnik. Poslao sam mejl uredniku ali nema odgovora.
Pozdrav.
 
Ja sam poslao mail pre nekih 10 dana, ali nisam dobio odgovor. Solju sam osvojio.
 
Da li može neko od organizatora nagradne igre da se javi i kaže u čemu je porblem sa nagradama koje nisu isporučene. Sad već nije više ni do šolje već principa jer je bezobrazluk da se dobitnici bilo kakvih nagrada kuliraju i ostavljaju bez objašnjenja. Takođe napisao sam i da sam proverio više puta mail na koji su poslati podaci, kao i da nisam dobio poruku da mail nije isporučen. Ako i nije stigao moj mail sa potvrdom adrese onda je trebao neko da me kontaktira preko foruma i zatraži podatke. Ovakvo ponašanje nema smisla. Bolje i da kažu da su pogrešili i ko zna kome poslali ili da nema više mogućnosti za ispravljanje greške nego da se prave ludi.
 
Ako su sigurno poslali, a ne vidim što ne bi, onda je PostExpress tu zakazao.

Ima određenih trenutaka, kada primaoca nema kući i radnik PostExpress-a ostavi ceduljče da se paket podigne u obližnjoj pošti u narednih 5 dana. Nekada (mada je sada sve to ređe) ako obližnja pošta ima puno posla ili ih mrzi da žive (ovo je u manjim mestima češće), poštar prođe i ubaci ceduljče u poštansko sanduče da se ode i pokupi paket u obližnjoj pošti.

Za početak, sve pošiljke imaju svoj broj za praćenje, pa se i po tome može videti gde je problem, ali njega zna samo pošiljalac.
 
Da sam dobio bilo kakvo ceduljce lako bih proverio sa postom. Ali nista nisu ostavili. Ne bih cimao ovde narod bzv. ali je glupo da niko od njih ne da nikakav komentar do sad. A nisam se samo ja javio.
 
Pa nismo mi osvojili nagrade, mi smo samo prosli u drugi krug nagradne igre :D
 
Jel mi imamo neku garanciju na ove kulere sto smo dobili? Posto ja nisam dobio nikakav papir?
 
Nazad
Vrh Dno