Šta je novo?

Imena dobitnika Cooler Master nagradne igre

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,147
Poena
1,319
95680908a1fe1a27c83c984870e43126.png

Završena je najveća nagradna igra koju je ikada jedan od vendora podržao na Benchmark sajtu. Naravno, u pitanju je kompanija Cooler Master sa kojom sarađujemo kontinuitetu, firma koja je na srpsko tržište donela jedan, za naše podneblje neuobičajen kvalitet - komunikaciju sa potrošačima, brigu, podršku. Sve to smo naglasili u videu kojim smo ispratili početak ove nagradne igre a ovog puta ćemo se još jednom zahvaliti prijateljima iz lokalne kancelarije Cooler Mastera i poručiti im samo - da se ne menjaju već ostanu kakvi su i do sada bili.
O ponudi Cooler Mastera nećemo trošiti reči: u pitanju je jedina kompanija sa ovakvim i neobično važno naglasiti, kontinuiranim portfoliom proizvoda u ovoj kategoriji, čime se jasno izdvaja svojim prisustvom na domaćem tržištu. Sada su odlučili da ovakvom nagradnom igrom nagrade svoju najverniju publiku u zemlji, a to su svakako članovi Benchmark foruma. To je potvrdilo i ogromno interesovanje koje je izazvala ova nagradna anketa: nije bila previše teška, i konstatovaćemo više od 95% ispravno odabranih odgovora naše publike.
Da naravno pomenemo koji su to tačni odgovori u našoj nagradnoj anketi: CM Seidon je vodeno hlađenje, Master of Orion naravno ne postoji (uljez), CM mehaničke tastature su bazirane na Cherry MX tasterima, legendarno ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Woohoo! Zahvaljujem na nagradi! Skroz sam zaboravio na ovo, bas me je lepo Peca obradovao!
 
I mene, kad sam čuo glas pogubio sam se [emoji16] Hvala.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Extra.I mene je obradovao Pecin glas.Nepton 120XL dolazi u posed.Taman da izvadim Ereboss limariju i da zamenim sa necim pristojnim.Hvala CoolerMaster i Benchmark-u.Sve cestitke i ostalim dobitnicima ;)
 
Lepo iznenadjenje. :)
Hvala kompaniji Cooler Master i Benchmark ekipi
Cestitke ostalim dobitnicima!
 
Poslednja izmena:
Hvala kompaniji Cooler Master i Benchmark ekipi!
Cestitke ostalim dobitnicima!
 
Svaka čast Cooler Masteru i Benchmark redakciji! Čestitke dobitnicima ovih lepih nagrada, baš mi je drago da ima puno poznatih nickova na spisku.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cestitam dobitnicima!

P.S.
Freeman dobio dva kacketa? Ko zmaj! :)
 
\"Ostoja\" je napisao(la):
Cestitam dobitnicima!P.S.Freeman dobio dva kacketa? Ko zmaj!
Moja greška, dva puta sam ga pejstovao iz excela...primetio FB korisnik pa smo njemu dali taj višak
 
A baš sam razmišljao da kupim mehaničku tastaturu i Peca me malopre obradovao pozivom. Hvala Benchmarku!
 
Hvala Benchmark forumu i Cooler Master-u. [emoji106]
 
\"nightmare\" je napisao(la):
Bilo bi fino da se ispravi greska u clanku, Ilija umesto Nikola
Promenjeno, izvinjavam se, popusti koncentracija nakon silnog kopipejsta :D
 
Честитам добитницима, коначно су награде дошле у праве руке! :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hvala Behchmark-u i Cooler Master-u, obradovaste me po dolasku sa posla !!! Ziveli vi meni 1100100 godina :D :D :D
 
Svim dobitnicama čestitam, a meni više sreće drugi put.
 
Oj hoj hoj , uleteše sluške !

Hvala Peci, Benčmarkovcima i naravno Cooler Masteru za ovo lepo iznenadjenje!

Svim dobitnicima (dakle i meni :) ) čestitke, ostalim igračima mnogo sreće i dugo godina majstorskog kuliranja !
 
Svim dobitncima čestitam, a Benchmark-ovcima zahvaljujem na ovakvoj nagradnoj igri.
Ovim putem pohvale za sajt.

Živeli!
 
Hvala za solju, odlicno dodje za predstojece hladne dane :). Cestitam svima na osvojenim nagradama.
 
Želimo da se zahvalimo svim učesnicima, i naravno čestitamo dobitnicima!
 
Pozdrav, dobio sam nagradu, misa, i poslao sam mail ali mi niko nije odgovorio, da li treba jos negde da se javim?
 
Pozdrav, dobio sam nagradu i poslao mail, ali jos nisam dobio niakakv odgovor. Da li treba jos nekome da se javim?
 
Ne, ne, nema potrebe. Cekamo da se ostali jave da bi mogli da zovemo kurirsku sluzbu, ne da ih zovemo na svaka dva dana. Verovatno pocetkom naredne nedelje saljemo, dok vecina posalje sve podatke. Naredna dva dana selimo Benchmark redakciju pa ce biti nemoguce sve u hodu da uradimo. Hvala unapred na razumevanju
 
Ne, tražili su ime sa foruma. Tako je rečeno u video klipu i rečeno je da je igra samo za članove foruma. Greška je bila u formi.

Sve pohvale za Bench i Cooler Master ekipu. Čestitam dobitnicima, a nama ostalima više sreće drugi put :)
 
Moja greška, dva puta sam ga pejstovao iz excela...primetio FB korisnik pa smo njemu dali taj višak

Prvo da cestitam svim dobitnicima, vidim da ima najzad ima ljudi koji stvarno doprinose zajednici. :)
Na zalost svoju, nisam dobio kacket a bas mi se svidja, da li mozda ima da se kupi negde?

E sad, cestitam o tom FB korisniku koji je nasao gresku, bas lepo sto ste to ispravili, e sad tako sam i ja nasao gresku onda kada ste poklanjali PS4, ali tad ste se pravili ludi...
 
Baš ste me obradovali sa tastaturom :)
Sin je skakao od sreće :)
 
Čestitke dobitnicima, da vas nagrade dobro i dugo sluze na vase zadovoljstvo... :D
Pozdrav za CM.
 
Hvala za solju. Cestitam svima :wave:
 
Nazad
Vrh Dno