»RSS Benchmark sajt

Strana 42 od 42 PrvaPrva ... 323839404142
      Prikazani rezultati od 616 do 621 od ukupno 621

Tema: Upozorenja i opomene administratora/moderatora?

Member Avatar korisnika CountMike
        Na forumu od
        Jul 2012
        Poruka
        6.104
      2. Moja mašina
        • CPU: Ryzen R7 2700X, CM Nepton 140XL
        • MoBo: Asus PRIME X470 PRO
        • RAM: 2x8GB Kingston Predator 3600MHz
        • VGA: Asus strix 570 OC 4gb
        • MON: BenQ 28" + 2x Samsung 2494
        • HDD: Samsung 960Evo, 250GB, SP V70 240GB, WD Blue 2TB,WD Blue 1TB
        • Case: Raidmax Agusta (customized)
        • SND: On Board
      3. Pa neznam baš, svaki posao je težak koliko ga teškim napraviš. Bio sam i ja moderator na nekim internacionalnim forumima ali svakao si i ti ili si bio na više raznih foruma. Pogledaj recimo Windows Forums 7. 8 i 10, svi preko milion ili milion ipo postova a vode dva admina i 3 moderatora za sva tri. To je zato što se ne uzrujavaju za svaku glupost ili grešku. Tom's je takođe ogroman forum ali retko dele packe a još ređe je banovanje. Overclock ima takođe nekoliko foruma a malo administracije.
        Sa druge strane, ja ne bih da i ovaj forum prođe kao ostali naši forumi. Možda smo mi svadljiva nacija ? Trebaće neka zlatna sredina koju ja ne vidim ovde.
        Kao što rekoh, opustite se malo.

Member Avatar korisnika radashin
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        1.128
        Imam jednu ideju. Zaključajte lepo forum na 24 sata, svi da malo izađemo napolje, lepo je vreme i sutra. Mnogo je uzavrela situacija, malo lađenja bi svima dobro došlo. I vlasti, a i sirotinji raji

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        42.059
      6. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      7. Citat Citiram korisnika: CountMike Pogledaj poruku
        Pa neznam baš, svaki posao je težak koliko ga teškim napraviš. Bio sam i ja moderator na nekim internacionalnim forumima ali svakao si i ti ili si bio na više raznih foruma. Pogledaj recimo Windows Forums 7. 8 i 10, svi preko milion ili milion ipo postova a vode dva admina i 3 moderatora za sva tri. To je zato što se ne uzrujavaju za svaku glupost ili grešku. Tom's je takođe ogroman forum ali retko dele packe a još ređe je banovanje. Overclock ima takođe nekoliko foruma a malo administracije.
        Sa druge strane, ja ne bih da i ovaj forum prođe kao ostali naši forumi. Možda smo mi svadljiva nacija ? Trebaće neka zlatna sredina koju ja ne vidim ovde.
        Kao što rekoh, opustite se malo.
        Ma koliko me Duke nesto nervirao vec duze vreme, ne bih da se opuste (iako mi to mozda za neke teme ne iide na ruku ).
        Ovo je jedini forum koji posecujem (pored ESL Cafe-a, koji je must-have za strance u Koreji), i jedini koji je iole (i vise) normalan.

Mada ako puste neke, pogotovu novajlije (ili "novajlije"), kako ih pustaju da reklamiraju svasta, propasce i on.

P.S. Ja ne mogu dugo vani dok ne zadje sunce, prejako je
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        7.920
        Pa bili smo opusteni... i u tom periodu je bio najveci sovinisticki fanbojizam, reklamno pljuvacki botovi, vredjanja/etiketiranja, omalvazavanja starijih sa nekim znanjem i najveci pad korisnika ever.
        Trebalo nam je preko pola godine zestokog ciscenja da dovedemo forum u neki red.

Stagnacija korisnika u ovom trenutku nama govori da radimo nesto dobro a cilj je da bude jos bolje. Opustanje nikako nije opcija niti lepe reci i moljakanje (u 99,9%) nemaju nikakvog efekta.
        U startu sam hteo sve lepo, ljuCki i tako su me lepo upozoravali da ne cinim to jer se dobro zavrsiti nece... i tako i bi... kako sam bio naivan...

Mozete da pametujete kao ja ranije i mislite da je ovako ili onako bolje i da moze drugacije, opustenije... ne moze, empirijski dokazano. Nije ovo izigravanje sile, kompleksi ili sta ste vec navodili, to je cinjenicno stanje koje se nikom ne svidja u moderaciji.
        Gledam kolege kada resavaju jer imamo uvid sta ko radi i ako se ne varam, u zadnje 2 godine smo imali mislim 2 ili 3 slucaja gde je lepa rec pomogla... to je tih 0,1%.

Takodje odlicno znamo kako funkcionisu ostali forumi, ali nas to ne zanima niti mozemo primenjivati trenutno njihove sisteme kod nas.
        Napredka ce biti svakako, jos malo strpljenja...

Citat Citiram korisnika: alfaunits Pogledaj poruku
        Ma koliko me Duke nesto nervirao vec duze vreme...
        Ti si moj Jang...
        Menjao DukeLander : 11.05.2019. u 19:24
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika jorgovan
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        3.211
        Pozdrav za Djuka, Kutiju i ekipu.

Jedno blic pitanje nakon današnjih poena za linkove na YT klipove, u čijoj izradi i ja učestvujem.

Da li su nešto menjana pravila po pitanju linkovanja YT klipova? Vidim svakodnevno desetine njih linkovano u postovima, pa realno nisam bio svestan da takvo ponašanje podleže sankcijama.

Da li je link ka eksternom sadržaju? Da
        Da li je taj sadržaj komercijalan? Ne
        Da li autor poruke ima povezanost sa sadržajem? Da
        Da li pored samog linka u istom postu uvek postoji i sažetak takve recenzije za forumaše? Da

Kapiram da mi nije bila pametna ideja da malo ospem paljbu po jednom od većih sponzora Benča. My bad, message received.

Zanima me kako stoje stvari generalno sa linkovanjem sadržaja? I da li definitivno smem ili ne da uz svoje tekstualne recenzije na Benču linkujem i video ili ne? Da sadržaj nije moj bilo bi ok, a ovako je samoreklamiranje? To je friends and family kanal, nekomercijalan sa 100ak subrscribera od čega je 90% friends and family.

Anyway, ovo je prijateljsko pitanje, pa se nadam da će tako biti i primljeno. Meni ni u džep ni iz džepa.
        Where else can you go?

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        7.920
        Pozdrav i tebi.

Pravila nisu menjana.

Jedno je kada linkujes neki yt klip gde npr mislis da je fer recenzija itd pa makar bio i tvoj, drugo kada postavljas vise raznih video klipova u vise tema u cijem stvaranju i sam ucestvujes - promocija.
        I da ne ucestvujes, to se kosi sa pravilom o reklamiranju, sto ovo i jeste, bez obzira na osnovu (zezanje ili pokusaj ozbiljnog kanala).
        Po kvalitetu snimaka, ovo nije zezanje (moje misljenje).
        Bilo je mnogo pokusaja pre tebe i bice ih jos, nista novo.

Nema veze sa sponzorima, iskreno ni ne znam na sta ciljas jer nisam ni gledao ni citao vas rad, iskreno ni ne zanima nas (moderaciju).

Poenta je da niko nece koristiti besplatno Bench za domace (jako bitna stavka) reklamiranje svog rada, bilo kakav da je. Imamo jako puno clanova koji imaju itekako sta da reklamiraju, pa opet ne rade...
        Kao sto rekoh, bilo je vec puno pokusaja, zamisli kada bi svako to radio... mislim da ovde stvarno nista ne treba posebno objasnjavati.

Dobio si opomenu za reklamiranje koja ce isteci i nekoliko upozorenja na postavljene yt klipove. Ocekivao sam da ces se javiti ovde i zahvaljujem na normalno postavljenom pitanju.

Prijateljski primljeno, prijateljski odgovoreno.
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Strana 42 od 42 PrvaPrva ... 323839404142

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •